Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ce govorimo o auspuhih za 4t pa ce izpostavmo akrapovic

pozna se predvsem na najvisjih obratih, v katerih pa vozi zlo mal(tut tekmovalnih) motokrosistih, zato se ga skor ne splača kupt. de ne bote rekl de nabijam, to mi je reku akrapovicev sin, ki tut trenira pr zajcu.

drgac pa lepa hondica :OK: sam zelene zverince so lepse, je tko gizmOkak? :OK: :OK:

Ja tole z Akrapovičevimi izpuhi in najvišjimi obrati bo pa en velik nesporazum. Prou Akra dušilci majo en poseben dodatek, ki prepreči da je motor brutalen. Če pa njega izločimo potem se motorju trga. Mi je povedu šef razvoja pr Akrapoviču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ov! klele mas supr link z vsemi boljsimi italjanskimi progami z urniki in vsemi potrebnimi informacijami je pa potrebno malo znanja italjanščine. Drugace pa kokr jst vem nasi hodjo na treninge vecinoma v Mantovo. To je priblizno 45min Juzno od Verone. Je pa odlicna proga z mivkastim terenom poravnajo jo vsak dan, ravninski teren z nekaj zahtevnimi skoki.(letos bo tuki potekala tekma za SP MX1).Cena treninga 20eur. Mislm da se sm se najbl splaca jet seveda pa pot kr košta in je bol ce se vs vec zmen da si delite stroske. Ce te zanima se bolj podrobno pot ti lahko nakratko razlozim je lahko najdt.

Tuki najds se druge proge, ki jih je ogromno:http://www.mxcenter.it/index.php?lang=ita&sez=circuiti&ord=C

To je pa men najbolsa stran za vreme v Italiji (me se ni razocarala)(ce so nocne temperature manjse od -5 je trening vprasljiv ker podlaga zamrzne):http://www.meteo.it/previsioni/index.htm

Večina v tem postu je resnica. Naše tekmovalce pa lahko med vikendom srečaš kar po celi severni Italiji. Če je kandidat za zimsko treniranje vajen preletov okoli 20 m je Mantova zakon. Pelje se po avtocesti trst milano A4 vse do odcepa A22 in čez cca 40 km izvoz Mantova NORD po plačilu cestnine na krožnem kot da bi šel naravnost in skoz naravnost (vmes je nekaj krožnih). Ko ne gre več ravno na semaforju zavije levo čez železniško progo in drugo ulico levo (tam je že napis Motocross). In dalje do dirkališča, ki nas čaka na desni. (Bi lohk turistično agencijo odpru a ne) Če pa so skoki problem potem pa raje samo streljaj čez mejo v bližino Tržaškega AERODROMA RONCHI LEGIONARI. So pa tam v MXCENTER kr ustrezni podatki za izbiro proge. Pa ne pozabmo na Vrtojbo in njihovo mivko. Sipa rules

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole z Akrapovičevimi izpuhi in najvišjimi obrati bo pa en velik nesporazum. Prou Akra dušilci majo en poseben dodatek, ki prepreči da je motor brutalen. Če pa njega izločimo potem se motorju trga. Mi je povedu šef razvoja pr Akrapoviču.

pol mi pa povej zakaj je negov kxf z akrapovicam isti qrac po pospesevanju, hitrosti,... mojmu, razen v visokih obratih? prvo je dobr sprobat kar jst sm, verjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mi pa povej zakaj je negov kxf z akrapovicam isti qrac po pospesevanju, hitrosti,... mojmu, razen v visokih obratih? prvo je dobr sprobat kar jst sm, verjem ;)

lej, če ne druzga maš že dva kolena izpušnega sistema... low boy in klasičen. Kar ne moreš zdej vsepovprek trdit, da je isti učinek na nižjih obratih... ti je Piruriurc lepo povedu, da je to prodajanje megle in soljenje morske vode :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal čekiru tele proge! Ja nemorš vrjet kok majo to italjani dobr zrihtano...!!!! Prnas pa sami kanali!

Vsekakor če bo kdo od uporabnikov šel, naj mal sporoči.... jz bi tud šel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal čekiru tele proge! Ja nemorš vrjet kok majo to italjani dobr zrihtano...!!!! Prnas pa sami kanali!

Vsekakor če bo kdo od uporabnikov šel, naj mal sporoči.... jz bi tud šel...

A ja sm pa pozabu zgoraj :OK: , da se recimo v Mantovi, kjer je med vikendom ob lepem vremenu tudi do 100 (sto) kandidatov :eek: s svojimi motorji na dirkališču. Za progo pa to pomeni, da se razfuka v eni uri :blush: . Včasih se zgodi da jo sredi dneva zaprejo za uro in v tem času bager ali dva veselo plužita :yea1: . In potem spet vsi gor in po pol ure so že spet špure in kanali :lol1: "all around". :kva2: Wellcome to motocross :kva2:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja sm pa pozabu zgoraj :OK: , da se recimo v Mantovi, kjer je med vikendom ob lepem vremenu tudi do 100 (sto) kandidatov :eek: s svojimi motorji na dirkališču. Za progo pa to pomeni, da se razfuka v eni uri :blush: . Včasih se zgodi da jo sredi dneva zaprejo za uro in v tem času bager ali dva veselo plužita :yea1: . In potem spet vsi gor in po pol ure so že spet špure in kanali :lol1: "all around". :kva2: Wellcome to motocross :kva2:

NORROOOOO!!! Furaš kokr lohk... pa se sprot je*aaaa!

Mi deluješ priuric kokr d si že bil tam!? greš letošnjo zimo tudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi deluješ priuric kokr d si že bil tam!? greš letošnjo zimo tudi?

V sredo gremo z Ušajem dol za 2 dni... pa ti povem kako je tam pozimi :D :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je malo ogrelo in se jaz seveda odločim da se rem malo furat. se furam tam ko stalno na privat zemljišču zamelja lepo na sončni strani tak da je bilo lepo odmrznjeno pravi užitek. in jaz seveda grem še te malo na drugo stran pogledat ko ni prisončna stran po 5 minutah vožnje na tisit strani se po dveh padcih en manjši drugi malo hujši domov odpravim pod prisilo.

no saj če zajamem celotnjo vožnjo ni blo tak slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa plastike so ostale cele? zdej k je mraz se lomijo te plastike kukr steklo :slap:

treba pazit

Eh.. če so plastike je še dobr sam da se ne bodo kšne kosti lomile :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeee :grim

tud jz sm jo zepeljov vnn.... čeprav skor nič na teren.... sam po zadnem čez vas koder je blo vsaj mal ravnine... :kva2: :yea1:

Ja neki pa je no... glede na to d je blo samo +1...

drgač pa je*eš plastike... sam d si sam ceu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bok zadnji je dobil par parskic zraven se niti neve ker so nove kere pa stare.

jaz pa posledice: danes se bolj posedam na levo ritnico ker desna nekaj boli :P :P nič hujšega hvala bogu

najhujša posledica je to da sem se pred skupino 10-15 ljudi skipal in zdaj bom pač malo poslušal smehe na ta račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bok zadnji je dobil par parskic zraven se niti neve ker so nove kere pa stare.

jaz pa posledice: danes se bolj posedam na levo ritnico ker desna nekaj boli :P :P nič hujšega hvala bogu

najhujša posledica je to da sem se pred skupino 10-15 ljudi skipal in zdaj bom pač malo poslušal smehe na ta račun.

Vsak se more enkrat naučit, boš pa zato bl prpravljen na poletje :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bok zadnji je dobil par parskic zraven se niti neve ker so nove kere pa stare.

jaz pa posledice: danes se bolj posedam na levo ritnico ker desna nekaj boli :P :P nič hujšega hvala bogu

najhujša posledica je to da sem se pred skupino 10-15 ljudi skipal in zdaj bom pač malo poslušal smehe na ta račun.

ne rabil bi se hvalit pred publiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokros pokalno prvenstvo 2007

datum št. dirke kraj organizator država opomba

18.03.

MXA-01

Gradin pri Kopru

MK Whitestone

SLO

01.04.

MXA-02

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

15.04.

MXA-03

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO

27.05.

MXA-04

Orehova vas

AMD Orehova vas

SLO

17.06.

MXA-05

Mačkovci

AMD Štefan Kovač

SLO

26.08.

MXA-06

Sl. Konjice

AMD Sl. Konjice

SLO

02.09.

MXA-07

Stranska vas

NIX Semič

SLO

09.09.

MXA-08

Sl. Gradec

MK Sl. Gradec

SLO

23.09.

MXA-09

Prilipe

AMD Brežice

SLO

30.09.

MXA-10

Dolina pod Kalom

AMD Šentvid

SLO

14.10.

MXA-11

Lemberg

HMP Lemberg

SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NORROOOOO!!! Furaš kokr lohk... pa se sprot je*aaaa!

Mi deluješ priuric kokr d si že bil tam!? greš letošnjo zimo tudi?

Vsako zimo. Pa tud v kakšnem drugem letnem času si to progo privoščim. Ker pa sem pred 14 dnevi zarad tehnične napake na motorju fajn padu, bom meu zdej mau pauze. Februarja pa spet dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršli z Mantove :OK: Pista nora... teren idealka. Zjutraj te počaka proga kot na smučišču... speglana! Izkupiček treninga: Okvara pilota in NEtehnična napaka :headbang: šus v desno stegnenico tako, da mam desno nogo za 3cm debelejšo od leve :lol1: , zvito desno zapestje (preveč gas tišu ja :P ) pa kazalec in sredinec desne roke zvita :whistle: renthal twin-wall zvit (baje d se tega ne da :lol1: ne verjet trgovskim pravljicam :whistle: ) nastavki za oversize balanco (scar) zlomljeni (no.. samo desni, levi je zvit) :blink:

drugače je blo pa super :kva2: :OK:

aja, letos je dnevna štartnina 20€ kampiranje 10€... V sredo, ko smo bili mi dol je bil še officiall team KTM na progi pa še tamali Phillipaerts s svojo CRF :OK: furalo se je za dol past... tale klapa ti da power, da furaš progo cele 3-4sek hitrejš kukr ponavad, ko ni takih (vsaj js) :D

slikce v nadaljevanju :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooooooooooo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

kok sm vam fouš!!!!!? Jst pa doma ležim pa svojo babnco poslušam names da bi šou noreeet!!!

Takoj zdle jo bom pelu spet vn!!! Da se mal pomirim...

Naslednič grem pa z vami... Prevoz ni problem... samo da bo za pot nekdo pokazu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!