Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Tud jz bom upam da šel na kakšno dirko peljat letos v R2. Morm se pa še pozanimat glede MK. vrjetno če se bo dalo isto kot rexton.

Zanima pa me druga stvar.... em 6.1.07 se začne v ZDA supercross - spomladanska sezona, pa me zanima če se bo to dal tud prnas kje prek kakega programa spremljat... oz če kdo kej pozna!?

btw... a je 10x AMA prvak, Ricky Carmichael res šel z lanskim letom v upokoj al bo še naprej vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima pa me druga stvar.... em 6.1.07 se začne v ZDA supercross - spomladanska sezona, pa me zanima če se bo to dal tud prnas kje prek kakega programa spremljat... oz če kdo kej pozna!?

btw... a je 10x AMA prvak, Ricky Carmichael res šel z lanskim letom v upokoj al bo še naprej vozil?

za prenose, sanjaj...

RC bo pa priuriurc kej več vedu, ma kar je meni znano, bo RC odpelju samo par "znanih" tekem in ostalo gre fantina u Nascar :hmm: vsaj tko sm nekje zasledil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva letošnja dirka Akrapovič pokala bo v Gradinu pri Kopru to je novo prizorišče in ena proga zraven :OK: . Zanima me kakšna je kaj konfiguracija proge in podlaga, možnosti treninga če ma kdo kakšno sliko je zelo dobrodošla.A je to mogoče proga na kateri se je tekmovalo okoli leta 1990???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RC bo pa priuriurc kej več vedu, ma kar je meni znano, bo RC odpelju samo par "znanih" tekem in ostalo gre fantina u Nascar :hmm: vsaj tko sm nekje zasledil :?

Bo kr držalo ;) Sicer še ni objavil seznama katere dirke bo vozu, bo pa mislim da 9-10dirk odfural ;)

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to bo cenejša verzija tech 10? Tko kukr pri Oxtarju TCX comp ali PRO? Lepo od Astars, ker čevlji so šik za pogledat... mi pa nekako za cross še zmeri bol dopade klasik "ošpičena" linija in železo spredi...

sam čez SG 10 bele jih pa ni :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ameriškem ebayu sem jih zasledil za 180$ :eek: Na tej strani transworldmotocross so pa za cca 260$. Predvidevam, da bodo v evropi med 200-250EU :hmm: Kaj pravte vi? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da bodo v evropi med 200-250EU :hmm: Kaj pravte vi? ;)

tam nekje ja, če so tech 10 320€ bojo te okrog 250€... bomo vidli :D

Uni tech 6 so pa oznaka tech 6s in so samo junior modeli kolkr js vem :hmm: vsaj zasledil sm samo junior take oblike... čene so Vector odrasli, podobni tem, z "mehkimi" prsti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo lahko pomaga? Imam Tech 10 in sem pri padcu polomil zgornjo ''klipsno''. In to del, ki je na škornju. Kje bi lahko dobil nadomestne dele za te škornje? So voženi samo eno sezono, in to rekreativno, pa jih je kar malo škoda. :cry:

Častim pivo za najboljšo rešitev. Al pa dve. Dele pa seveda z veseljem kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auner katalog 2006, stran 17. ??? Mogoče je to tist del ki ga rabiš ;)

PS: Probaj poslikat poškodovani del, da si bomo lažje predstavljali! A je to tisti aluminjasti del, ki je prinetan na škorenj?

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo lahko pomaga? Imam Tech 10 in sem pri padcu polomil zgornjo ''klipsno''. In to del, ki je na škornju. Kje bi lahko dobil nadomestne dele za te škornje? So voženi samo eno sezono, in to rekreativno, pa jih je kar malo škoda. :cry:

Častim pivo za najboljšo rešitev. Al pa dve. Dele pa seveda z veseljem kupim.

Set "osnov za vse klipsne" (takih, kot za zgornjo klipsno) stane 5 eur. V primeru spodnjih dveh klipsen je potrebna še dodatna (širša) osnova - set obeh stane prav tako 5 eur. Če je karkoli od tega, je oboje na zalogi.

Lep dan

Popravljeno . Popravil TSC-LABA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm naročal prek sorodnice v ZDA opremo, in me je dost cenej pršla kot v evropi.... pa še taka k se je sploh nedobi v SLO (edin enkrat sm zasledil na bolha.com, pa je bla full draga). Tko da bom isto naredu lih z telimi škornji tech 7! :yea2: ploačaš mal potnih stroškov, mal carine, pa pršparaš 100€ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm naročal prek sorodnice v ZDA opremo, in me je dost cenej pršla kot v evropi.... pa še taka k se je sploh nedobi v SLO (edin enkrat sm zasledil na bolha.com, pa je bla full draga). Tko da bom isto naredu lih z telimi škornji tech 7! :yea2: ploačaš mal potnih stroškov, mal carine, pa pršparaš 100€ :OK:

Res se marsikaj iz ZDA v preteklosti ni dobilo v Evropi. Se pa te razlike zmanjšujejo. Tudi cenovno. Tako bo tudi Evropa doživela Tech 7 .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploačaš mal potnih stroškov, mal carine, pa pršparaš 100€ :OK:

vprašanje kaj naročaš... sem naletel tudi na višje cene v USA kukr pr nas EU :grim

pa dej če si tolk prjazen, mi povej kje naročaš, kak link uporaben, pa ob priliki naročimo kaj skup in si delimo poštnino če hočeš :OK: Kar dej na PM, da ne bomo smetili tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu... bom tam mal na privat... ampak za Labata,... ko sm bil osebno v ZDA, sm si nabavil od Astars protector... in sem ga dobil še brez carine, ker sm jim reku da sm ga sabo nesu... in sm pršparou šeenkratno vrednost... namesto 67k sm dal $135.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mal po revijah pobrskaš pa maš takoj full linkov

motosport.com ta je kr hud

btosports.com

tremx.com

bobscycle.com

rockymountainatv.com

a lahko kdo opiše način naročila in vse kar zravn spada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auner katalog 2006, stran 17. ??? Mogoče je to tist del ki ga rabiš ;)

PS: Probaj poslikat poškodovani del, da si bomo lažje predstavljali! A je to tisti aluminjasti del, ki je prinetan na škorenj?

Na strani 17 od Aunerja sem zasledil samo klipsne. Jaz sem polomil plastični del, kamor klipsno pripneš. Čisto zgornjo. Bom v petek kontaktiral še TSC-Laba. Upam, da najdemo rešitev zame, kajti škornji so res fantastični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tale trgovina kr dobra

sicer je nemška ampak majo use, od opreme do rezervih delov, nalepk... ceprov niso lih ksne ugodne cene...

www.motocross-shop.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlejo ti na mail use podatke(sklic, znesek, št. računa), ti plačaš(vključno s poštnino) pol pa dajo na pošto pa najkasnej v enmu tednu dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo tako vreme kot danes, se defenitivno vidmo v Vrtojbi čez en tedn! Je tko Peky? :yea2:

JZ bom doool!!!

pridte še vi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!