Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ce mi bo uspel motor na servis spravt pa nazaj dobit pol se zna zgodit de bom prsu :OK:

sam ce servis nov narjen pol pa nwm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo pove kdaj se da trenirat na teh dveh progah?

MXA-01

Gradin pri Kopru

MK Whitestone

SLO

MXA-02

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

Če so sploh skoz zimo odprte in kdaj?

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj boš poservisiral? Kam voziš na servise?

jst bom h tojnkot pelu na dol pr hrastniku. to mi je ales reku de najbols ker je biu itaq motor tm kupln...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo pove kdaj se da trenirat na teh dveh progah?

MXA-01

Gradin pri Kopru

MK Whitestone

Sploh nisem vedel da je motocros proga v Gradinu pa še na internetu nič ne piše o njej res cudno? Sem pa videl na internet strani od amzs-ja da bo 18.3 dirka za pokalno prvenstvo. Ma ta proga je že dosti časa aktualna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo pove kdaj se da trenirat na teh dveh progah?

MXA-02

Vrtojba

GAS Vrtejba

SLO

Vsaka sobota od 12h dalje...

včeri je blo pa takole :OK: blata za okrog prodajat, drugače pa je folk kar užival :photo:

Goldmeister u akciji :OK:

Drug vikend pa upam d se vam pridružim tud js u "vitežki odpravi"...prst pa zapestje še zmeri jajca :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje? Kaj mogoče ve kdo če se že da kje zloadat Supercross Anaheim 1 2007??? Torrent, emule sem že iskal apmpak nisem našu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, lepa slikca Gizmo. Maš še kakšno? Pošlji na PM

Ta ovinek je bil še kar prevozen. Enih par je blo pa za umret. Tolk "blata" še nisem videl na kupu. Upam, da bo kaj burje te dni, da malo izsuši progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje je kakšna motorkros proga v bližini Velenja. Hodim namreč na deponijo k jezeru Velenjskemu kjer je nekaj malega urejeno za motokros sam rad bi pa malo več . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tomyy si pa res slika...hvaležni smo lahk, da mamo vsaj leženj oz. deponijo.

Za kej več bo pa treba motor na prikolco naložit in se odpeljat v Konjice, Lemberg....

Se pa v Celju pripravlja nova proga, baje da je eden izmed sponzorjev tudi Mirko Tuš, ki je tudi sam zagrizen motorist!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je na deponiji proga je za širšo okolico Velenja pravi luksuz :OK: . Imaš enduro proge in različne kros proge ( klasika, strmi vzponi in spusti, ovinki z kanali ali brez,...), pa še DP prvak trenira tam in ti lahko kaj pokaže :naughty: , ali pa ob ogledu vratolomne vožnje vidiš, kaj še moraš v svoji tehniki izpilit :D

Drugače pa so Slo. Konjice, Lemberg, Orehova vas, samo moraš vedet za termin kdaj lahko voziš. Pa v Bukovžlaku je bila proga, sam ne vem če še vozijo tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje se dobi kake nalepke za zadnji pa tudi sprednji blatnik pa kje se dobi kake številke ker moje so odrgnejne in bi jih rad zamenjal :OK: :OK: :OK:

pa po možnosti bi rabu kako trgovino iz slovenije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Set "osnov za vse klipsne" (takih, kot za zgornjo klipsno) stane 5 eur. V primeru spodnjih dveh klipsen je potrebna še dodatna (širša) osnova - set obeh stane prav tako 5 eur. Če je karkoli od tega, je oboje na zalogi.

Lep dan

Hvala TCS-Labi za hitro rešitev. Takih se manjka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje se dobi kake nalepke za zadnji pa tudi sprednji blatnik pa kje se dobi kake številke ker moje so odrgnejne in bi jih rad zamenjal :OK: :OK: :OK:

pa po možnosti bi rabu kako trgovino iz slovenije :)

Za kakšen motor rabiš nalepke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zupin? stevilke das lohka nardit usakmu k dela reklamne napise al jih pa kups... kermavner vem de jih je meu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej mi nekdo napiše kje točn se nahaja proga v Vrtojbi, da bom najdu v soboto.... prhajam pa iz LJ-ske smeri. (iz kje drgje pabi še lohk?) :lol1:

Pride še kdo drug?

pa še neki... je tole Honda razvila nov razred 4T motorjev (crf 150R) namest 85ccm 2T, al se sam men zdi da je ta motor nanovo pršel vn?

klik---> http://www.transworldmotocross.com/mx/slid...1532332,00.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!