Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Nej mi nekdo napiše kje točn se nahaja proga v Vrtojbi, da bom najdu v soboto.... prhajam pa iz LJ-ske smeri. (iz kje drgje pabi še lohk?) :lol1:

Pride še kdo drug?

pa še neki... je tole Honda razvila nov razred 4T motorjev (crf 150R) namest 85ccm 2T, al se sam men zdi da je ta motor nanovo pršel vn?

klik---> http://www.transworldmotocross.com/mx/slid...1532332,00.html

Proga... ko prideš po hitro cesti mimo vipave in ajdovščine...furaš do izhoda VOGRSKO-NOVA GORICA (malenkost prej izhodom je OMW)... ko prideš na T glavno cesto zaviješ levo... in samo poglavni cesti (na začetku dokaj lep nov asvalt, kasneje mimo bajt precej bunkasta). Spet križišče T, zaviješ desno mimo enga motela (paquito)... pot nadaljuješ po glavni cesti... dokler ne greš pod mostom AC. Na križišču levo. pa takoj za križiščem desno v dva lepaaaaa ovinka (prvi levi, drug desni ob zidu) nato gre cesta malenkost v dolino vštric AC na tvoji levi. na križišču zaviješ levo (na tvoji desni je ena firma ISKRA AE) in greš kar lepo skoz celo vas nato mimo polja (na desni) vinograda (na levi). na razcepu se držiš desno, kake 500m greš čez mostiček in nato 20m za mostičkom DESNO te čaka gramoznica...ETO TAM JE PROGA če pa kej ne boš najdu GSM mam v profilu :P goldmeister že ve, če ne pa koga vprašaš, vejo vsi kje grmi :grim

tale motor CRF 150 mam na slikah z mantove kjer se mulčki že lepo furajo z njimi... po moči in voznih lastnostih pa nič kaj dosti ne zaostaja za večjimi sestricami... zgleda pa zelo lušno :grim

CRF 150 :photo:

:)

slike so pač take kukr so... svetloba u p*** pa d se ne govori d je bla megla :BUA:

aja, pa par reči... Honda CRF 150R je 4t kubautre 149cc, naj bi imela lepih 32KM :eek: v evropi jih je neka malenkost (na uho mi je pršla številka majnša od 50), ker motorji so kao neka "preizkušnja" v USA jih je pa že k peska... informacije pa niso zaneslijive narave (se govori med ljudmi :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf slikce so čist kull. Prnas pa še nism vido teh "tamalih" motorjev...

Hvala za napotke, upam da se vidmo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf slikce so čist kull. Prnas pa še nism vido teh "tamalih" motorjev...

Hvala za napotke, upam da se vidmo... :yea1:

Huh tudi nevem, če jih boš vidu pr nas :hmm: mogoče d ga bo mel kak Tadič :photo: samo sklepam :lol:

jap se vidimo, če bo vreme :OK:

ej banda... je kdo že mel oz. ve kje dubit tak "neoprenski kondomčič" za vilce obleč (teleskope) d mi ne bo treba semeringu vsak drug trening čistit :whistle: uroš nima...tle v GO se tudi ne dobi. Proizvajalec vem da je Acerbis, lahko pa še keri :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda... je kdo že mel oz. ve kje dubit tak "neoprenski kondomčič" za vilce obleč (teleskope) d mi ne bo treba semeringu vsak drug trening čistit :whistle: uroš nima...tle v GO se tudi ne dobi. Proizvajalec vem da je Acerbis, lahko pa še keri :?

Kaj pa Bizjak Leon, ali pa Simčič iz Gorice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede neoprenske zaščite za vilice, Auner Graz jih ima 100%, drugače pa je zastopnik in prodajalec za vso Aunerjevo robo MotoMario iz Velenja

MotoMario

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Bizjak Leon, ali pa Simčič iz Gorice :)

preprašal vse, ni... bom aunerja pogledu, hvala. Sicer bo pa tudi padova hmal na sporedu, tko d bo treba že mal na listek napisat kaj use bi rabu s tam dol :lol1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bodo.... upam da dans zvečer....

Ampak tok blata na enm mest pa še nism vido.... :yea2: drgač pa proga je bomba, edino mal bol bi se morala posušit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proga pr radencih je pa kr uredu... :OK:

Ja proga je bla kar vredu ali največ k temu je pripomogla svetovna podlaga(plastelin) s tem da je namestih bilo že kar preveč suho kolesa so lovila noro po takšnem terenu je res užitek vozit.

V četrtek bo spet grmelo v Radencih.

rexton kako je uspel trening z zajcem, sekunde kar padajo iz treninga v trening :D upam da se srečamo na akrapoviču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja proga je bla kar vredu ali največ k temu je pripomogla svetovna podlaga(plastelin) s tem da je namestih bilo že kar preveč suho kolesa so lovila noro po takšnem terenu je res užitek vozit.

V četrtek bo spet grmelo v Radencih.

rexton kako je uspel trening z zajcem, sekunde kar padajo iz treninga v trening :D upam da se srečamo na akrapoviču

Bom probal prit da bo res hudo zagrmelo,da bodo rdeči samo gledali. :OK: :OK: :OK:

Seveda če bo pripravljen modri stroj.

post-5758-1168779525_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... tlele mamo slikce iz Primorske! vs ekul... edino preveč blata.... pa Husqwarna bi is lohk umislna kurbel!!! Sm že z prerivanjem kolegovga motorja po progi podru vse rekorde proge.... :lol1:

post-6578-1168789696_thumb.jpg

post-6578-1168789830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rocky, a ti si bil tisti z črno rdečo obleko pa crf-ka s 113 se mi zdi :? en cajt sm gledu, pol nism vedu al it h tebi al ne :hmm: no bomo vedli za drugič... lepo si pelu po uber preorani in "plavalni" progi :OK:

nas pa motor ni in ni ubogu... kar me ni zapestje bolelo, je še štand gas je krepavu, tko da skor enga ovinka nism spelau, da se ne bi pobiru :headbang: :rolleyes: :slap:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmokak treba bo menat te stare jajca :P men je kabl od svecke stopil 1 dan pred treningom... hvala bogu za veze in poznanstva de sm novga dubu isti dan...

drgac pa nasledn let mi je se fotr oblubu de bo dau zravn preostank za novga KXFa

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz sm bil tist... sicer mam pa tud ime gor na majci napisan. :yea1: Pa se mi je zdel da sm tebe tud porajtov, (je bla ena kxf tvoji podobna na slikci) pa tud jaz nism bil ziher če si taprav... Kdo pa je bil ta, k je za progo pobiral.... ? Uredu dečko... smo kr precej v debato padl vmes...

Ja pelu sm se kokr sm se pelu... nisem bil lih zadovolen sam sabo ker sm na psu z kondicijo... ene parkrat sm kr grdo potleh rinu - plavu.... ampak ni blo sile k si itak zmer padu k bi v bazen skoču... :P Ampak nemorm si pa redstavlat kko bi blo če bi blo suho.... k mate dva tok huuuda skoka... da sam letiiiiiš..... tko da.... se zihr vidmo! :yea2:

Ja mal preveč vode..... če se osuši... pridem naslednjo soboto... Pa problem je... k mam 160km v eno smer :cry:

Hja nov motor.... tud jst bi ga mel ja... amak mislm da bo morala tale še lep čas pet... sicer pa jz tko pravm... kdor zna, zna - kdor pa ma,... pa ma. :P

ta drugi k je na slikci ma yamaho l 97... pa vam povem, da poje motor k urca... pa tud gre k raketa... samo pravi ga more met v roki (servisi in znanje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz sm bil tist... sicer mam pa tud ime gor na majci napisan. :yea1: Pa se mi je zdel da sm tebe tud porajtov, (je bla ena kxf tvoji podobna na slikci) pa tud jaz nism bil ziher če si taprav... Kdo pa je bil ta, k je za progo pobiral.... ? Uredu dečko... smo kr precej v debato padl vmes...

Ja mal preveč vode..... če se osuši... pridem naslednjo soboto... Pa problem je... k mam 160km v eno smer :cry:

Edini kwakec u soboto na progi je bil moj ja :grim en cajt zelen, pol pa sam še rjav :lol1: Fantina k je pobiru je bil pa po partizansko "necko" - drugače pa Pahor. Super dečko ja :grim

do naslednje sobote bo proga speglana... če bo pa teren kej bol suh, ti sporočim... ker če bo tako kot učeri, je obup. Ko je pa idealka... takrat pa verjemi samo špon, pa ta največji skok leti vse preko na polno :OK: :grim

kar se pa novih mašin tiče... čez kak dobr mesec dobimo okrepitve doma RMZ 250 2007 pride :D owner bo tamali, js se bom pa sigurno še letošnjo sezono na temle fjaku. Zame je dovol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!