Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Prekmursko štajerska naveza, ki bo letos tekmovala v Madžarskem odprtem in Slovenskem Akrapovič pokalu :D , številka 416 novi tekmovalec, ki se bo letos prvič preiskusil na slovenskem ozemlju :OK: želimo mu veliko športne sreče in čim boljše uvrstitve. :yea1:

post-5471-1168940669_thumb.jpg

post-5471-1168940893_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je furu kdo že v Gradinu pri Kopru :? mam namen it ta vikend pogledat, pa me zanima kako in kdaj je odprta proga... kak kontakt maybe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res bi blo fajm pogledat.... Jz pa en kolega mava namet it v soboto dol! Al pa kam drugam če ne drugač.... Tud mene zanima kko je, pa kje je to!! Sej je valda prva dirka letos v Gradinu.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli rabi... mam kontakt GRADINA :OK: :kva2:

Bojan: 040 399 798

kako fajn.....bomo vsi tam dol v soboto :lol1: B) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki kaj je kdo fural kaj na janževem vrhu, to mi je ena izmed najbližjih prog in ker še pač nikoli nisem bil na progi je enrkat treba začet ne.

bil bi ful vesel če se kdo od vas hodi tja furat da mi malo razloži zadevo sploh skoki z kako hitrostjo an kero skakalnico pa to. pač da se naučim nekaj od vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki kaj je kdo fural kaj na janževem vrhu, to mi je ena izmed najbližjih prog in ker še pač nikoli nisem bil na progi je enrkat treba začet ne.

bil bi ful vesel če se kdo od vas hodi tja furat da mi malo razloži zadevo sploh skoki z kako hitrostjo an kero skakalnico pa to. pač da se naučim nekaj od vas

Furamo danes smo ga ravno žgali še Kragelj je prišel trenirat. Ti samo pridi brez strahu v soboto bomo tam od 12h dalje ti bomo že razložili kako pa kaj, vsi smo bili začetniki. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav iz gorenjskih hribov...gizmokak drug teden se vam pa jaz tud pridružim,seveda če mi bo tomaž zrihtov motor.ga mam ravn na servisu :BUA: pa ene 400€ bom zacolov za res orenh servis.PANTERA ali kdor koli ki fura hondo pozor!!!!a se je kermu že zgodl da mu je spustu semering v mašini in se mu je olje od kuplenge zmešalo z oljem od mašine?ni bilo veliko ampak ravn tolk da sem na tisti šipci za nivo opazil razliko. :kva2:tko da jebi ga...uglavnem naj letos ne bo snega ker sem sit še lanskega pa temperature naj bodo dokaj normalne da se bomo lahko vozili :OK: mislim da ma vas večina enake želje.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemo milo mater...bo treba prah s smučk pobrisat..pa še orng ju3 motor zamazat :OK: ...danes sem se fizično ubil s tvojim bivšim mlinčekom...al pa je blo krivo presedanje na yamaho yzf 250...prava podlaga..in razfukana proga...prava harmonija..za uvajanje po letu pavze :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo izkoristl jutrisno soboto v Sentvidu - Dolina pod kalom - Cukarca

:OK: :OK: :OK: :OK:

upam de bo kdo k bo lohk sliku tm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me je nekaj ljudi vprašalo kje se pride do proge v Gradinu... POJMA NIMAM :lol1: nism še bil tam, samo kontaktno številko sm preko prjatla od prjatla od enega prjatla od tega prjatla dubu :blink: :P

Nevem, kje se pride, tudi sam nisem še bil tam... Če je bil oz bo kdo pred mano tam, se priporočam tudi js za branje napotkov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi danes izkoristil ednga izmed zadnji lepih dnevov. Bil sem spet sam v Ležnu in se fijakal malo po hribu gor pa dol, podlaga pa idealllllllna. Roke so mi skor odpadle ;). Žal sem mel samo pol urce časa, ker sem delal do pol štirih :BUA:, zdej me pa še v križu neki pika, da se komaj premikam :blink: Ah bo že ;) :OK:

Jutri pa v Padovo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u šentvidu blo res noro :OK: :OK: ene 25-30 motorjev,... res je trgal... jutri pa ce bo use posreč še u semič(nwm se ce bom sou k me neki ena bolezen napada... zdle kr 37.5 vrocine... groza)

upam de bo :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na štajerskem koncu smo tudi izkoristli enega zadnjih lepših vikendov za vožnjo v tem letnem času, bilo nas okoli 30 teren idealen vendar megleno in mrzlo na koncu treninga pa se nas je vseeno usmililo sonce. Roke malo bolijo drugače pa kar ok.

post-5471-1169328413_thumb.jpg

post-5471-1169328443_thumb.jpg

post-5471-1169328463_thumb.jpg

post-5471-1169328516_thumb.jpg

post-5471-1169328547_thumb.jpg

post-5471-1169328570_thumb.jpg

post-5471-1169328598_thumb.jpg

post-5471-1169328626_thumb.jpg

post-5471-1169328649_thumb.jpg

post-5471-1169328677_thumb.jpg

post-5471-1169328779_thumb.jpg

post-5471-1169328852_thumb.jpg

post-5471-1169328879_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud u Šentvidu.... ma sm mislu d bom umru.... odklopu sm se dokonca... furu do neonemoglosti.... Zdle lahk pogledate kok je ura... mišice se mi tresejo dokonca.... res... proga za uživat na fertik..

Ja motorjev pa mislm d je blo več k 30, raj bi reku 40-50 ker so bli boksi skooor polni!! HUUDOOOO....

Zdej pa med vsemi motokrosisti... mislm da bi tud bord zapasal, pa skočit kakih par hitrih dni v zimske idile, v avstrijo.....na taprave bele strmine...fiuu.. nebi blo slaboo

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporočam, da se se sploh ne voziš brez škornjev!!!!!

Nabavi čim prej ali si jih vsaj posodi!

Be smart .)

PS: Obvezno ni ničesar, dokler ne treniraš oziroma ne tekmuješ na kaki bolj uradni režiji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u semiču je blo HUDOOOOOOOOOO(jumpeee :OK: :OK: ) teren supr, vreme supr,... dosegu sm čas 1:45:10, ampak bi ga lohka izbolšu če nebi biu pol že tok zmatran... drgač je meu pa ušaj čas 1:35:30... tko de ni slabo :OK: :OK:

zdej pa 2 tedna pavze pol pa verjetn u italijo za 3 dni... :kva2: :kva2:

Mene pa zanima če je na progi obvezna uporaba opreme? pa če je obvezno met škornje? hvala za odgovore

LP

če se boš vozu po progi pa čemisls resno z motokrosam pol je oprema obvezna. če mislš pa tko po trevnku gor

pa dol pol pa usaj ornk gojzdarje, čelado

ampak bolš dat neki za opremo pa se bl brez skrbi vozt... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš vozu po progi pa čemisls resno z motokrosam pol je oprema obvezna. če mislš pa tko po trevnku gor

pa dol pol pa usaj ornk gojzdarje, čelado

ampak bolš dat neki za opremo pa se bl brez skrbi vozt... ;)

Ja se zaj se takaltak že po travniku vozim pa mam čelado pa gojzare vredi samo bi pa zaj šau malo na progo sprobat. Samo če so škornji tak dragi :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se morš odločit kaj je dražje, gleženj oz. noga al pa npr Alpinestars tech 3 za 170 Eur NOVI!!!

Po moje je odločitev jasna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je odločitev jasna....

seveda...gležen se zaceli zastojn :slap: :lol1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda...gležen se zaceli zastojn :slap: :lol1:

Ja če si dober zavarovan te dosti manj boli, pol si pa lahko kupiš tech 8 :lol1: , pa še nekaj denarja ti ostane :OK:

Ja če si dober zavarovan te dosti manj boli, pol si pa lahko kupiš tech 8 :lol1: , pa še nekaj denarja ti ostane :OK:

Ali pa se naprej voziš nag in kupiš nov motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!