Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Zame pa to ni presenečenje, sem se pred 3 leti pogovarjal z avstralskim tunerjem in je dejal, da ni problem injection zmontirati, cena je bla cca. 4000 Eur.

Martin si ti lahko privošči, mi navadni smrtniki pa bomo verjetn še neki časa sam opazoval...

Je pa ful sexy met takle stroj :OK: :OK: , pa še kompleten maping so lahko korigiraš (če seveda obvadlaš program!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

Dejte mi prosim pomagat jest nujno rabim čelado za motocross.

Bil sem v trgoavtu pa imajo dve lazerki pa še te dve otroški pa sem bil potem tc motoshop pa mi nobena ni bla prov itd.

Dejte mi povedat kje bi ble trgovine z cross čeladam da bi šu še ke pogledat samo za info za čelado dam nekje do 30.000sit!

lp

Jest sm dobil super čelado v TC motoshop in jo tudi uspešno stestiral pri padcu na snegu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

Dejte mi prosim pomagat jest nujno rabim čelado za motocross.

Bil sem v trgoavtu pa imajo dve lazerki pa še te dve otroški pa sem bil potem tc motoshop pa mi nobena ni bla prov itd.

Dejte mi povedat kje bi ble trgovine z cross čeladam da bi šu še ke pogledat samo za info za čelado dam nekje do 30.000sit!

lp

Jst sm kupu motokros čelado pred enim letom približno isti čas v GAMA CENTER v BTC HALA A. Majo predvsem NOLAN in če se ne motm so zdej ravno razprodaje lanskih modelov kr jst smo jo lani kupu za 25.000 sit in je bila 50% znižana.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš iz Arje vasi proti Celju je pred Levcem na levi strani ena dobra trgovina z motoristično opremo. Jaz sem si tam kupil čelado. Drugače pa imaš tudi Nolanovo trgovino v Velenju.

Zdj pa sam upam da si iz tega konca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooo kje je še jutr de končn motor dobim iz servisa... :( vleče se ta tedn... punca bolana doma,motorja ni... :(

Popravljeno . Popravil reXton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo motor sm dubu pa še paket iz nemčije je pršu...

zdej pa: kko nej dam na balanco ročke? pa s čim nej jih prlimam(je neostik uredu?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo motor sm dubu pa še paket iz nemčije je pršu...

zdej pa: kko nej dam na balanco ročke? pa s čim nej jih prlimam(je neostik uredu?

:?

Če nisi dobil nobenga lepila, bo neostik tudi vredu. V ročko lepo nalij lepilo tako po celi površini, nato jo natakni gor. Dokler bo lepilo še mokro, jo boš lahko še lepo naravnal, tako kot je treba (še ima ročka slučajno označeno kje je smer za naprej). Pri gas ročki pazi, da ne bo lepilo šlo med ročko za gas in belanco (zaradi tega se lahko gas zatika), ker pa imaš 4t mislim, da tukaj ne bo problem, ker imaš zaprto aluminjasto gas ročko in lepilo nima kam it. Ko boš ročke pritrdil, pa še lepo uporabi primerno žico za dodatno fiksiranje ročk. Pa mal počakaj, da se lepilo strdi, ker drugače se bodo ročke še kar veselo vrtele .)

PS: Pazi, da ne boš leve ročke (je na oko debelejša) zamenjal s desno. Se je zgodilo kolegu in je mel mal probleme, ker je ena šla gor kr sama , druga pa ni šla nikakor hehe

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala ti :D zamenu ne bom, niso simetrične ročke(progrip 790)

Zdej pa mal manj gas navijaj, da se nebodo prehitro znucale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rexton neki me zanima...iz kere štacune si naroču balanco, a je to spletna štacuna al kašn katalog?kako je pa z plačilam?a to plačaš v naprej ali po povzetju?pa z poštnino?najlepša hvala za odgovor.

rexton neki me zanima...iz kere štacune si naroču balanco, a je to spletna štacuna al kašn katalog?kako je pa z plačilam?a to plačaš v naprej ali po povzetju?pa z poštnino?najlepša hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.motocross-shop.de

spletna trgovina:naročiš, ti pošljejo informacije o plačilu, plačaš v naprej(ene 3 dni traja de na banki nakažejo denar), nato dobiš paket čez cca. teden dni brez stroškov slovenske pošte.

pr men je blo poštnine 25€(do 5 kg) ampak se mi je še zzmer splačal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa ročk ne rabiš lepit, lahko jih zavaruješ s tanko žico za 'zihranje'.

Natakneš pa jih z zrakom - kompresorjem, drugače ta mehka guma gre zlo težko gor.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej glih fora lepila je, ker je še moker, da ročka lepo zdrkne gor in ni nobenega matranja, da jo gor spraviš. Ko se pa lepilo posuši pa še dodatno drži. Problem nastane, če ne limaš ročk, ko pride po nesreči voda not :hmm:

Pol pa lahko imaš kar hitro dva gasa, levo in desno hehe.

PS: Salsa no offence ;) Jutri me boš pa ti učil :grim

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet šraufamo!

Sm menju olje pa je padlo par okruškov vn z menjalnika :blink: :?

Mašina je zdej že na mizi in bomo neki dni kr mal od olja.

Ah pa sej mam cajt. Boljš zdej kot pa sred sezone.

Bom sporoču kako napredujem :)

Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kir model pa letnik maš?? če ni skrivnost??

kolšn delc je odletu??

Ni skrivnost

KTM 125 SX

Delčkov je več in vsi so take oblike da je mal težko povedat. Še najbolj so podobni luskam.

Kot da bi se luščil kateri od zobnikov zarad obrabe.

Sumim pa tud na kakšno podložko, ki je med zobniki in prow nogoče de jo je premlelo.

Menjalnik je prej delal ko urca in tud nobenih čudnih šumov ni blo.

Več bom vedu ko bom dau blok narazn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrivnost

KTM 125 SX

Delčkov je več in vsi so take oblike da je mal težko povedat. Še najbolj so podobni luskam.

Kot da bi se luščil kateri od zobnikov zarad obrabe.

Sumim pa tud na kakšno podložko, ki je med zobniki in prow nogoče de jo je premlelo.

Menjalnik je prej delal ko urca in tud nobenih čudnih šumov ni blo.

Več bom vedu ko bom dau blok narazn.

LP

Dober preglej sklopko in pa navoje v bloku, tam ko spuščaš ven olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enmu je nekt na yamahi en del lamele(malo ploščico) snel pa je lih na zobnik pršla in ni tel šaltat,so misnli da je kej z menjalniko,ko so pa razdrli je bla pa sklopka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kakšen je urnik in uporabnina na Janževem vrhu???Kje se plača uporabnina? komu(Romanu Kotniku)???No v glavnem sem končno porihtal prikolico in je skrajni čas,da grem na deviško vožnjo po tej progi...Vidim,da vas je kr par aktivnih tukaj,ki redno vozite na janževem vrhu zato bi vas prosil če je možno,da bi pustil kdo na PM kakšen kontakt,da če se slučajno srečamo,da bi kakšno rekli...no v prihodnje pazit na 2 polža yamaho yzf 250 in zelenga "bubba" kx-a...bom rajš kr vtrgal dol cifro 259 :lol: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!