Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Takle dekor dobis pr jamp d.o.o. za 75 eur. (one industry brez prevleke za sedež)

Tale dekor je men svetski. Sam mal za sline cedit kak, lahko motor zgleda s tem dekorjem. To pa res ne more bit grd dekor ;)

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

PS: Kok je bil moj dekor nebi vedel, ker sem s tem dekorjem motor že kupil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wwaaaawoooo, tale res hudo zgleda, ampak, tegale, naredijo malenkosti pooplne, kot npr. številka, rdeče feltne in valda akrapo. Men je tvoj ševseen hujši. drgač sam design je pa ist kot je bil že kšn post nazaj..... al je to kšn Nofear??

Drgač pa sm zadnjič nek zasledu "monster honda " al pa "msr" design.... :eek: huh, hud k svina... :grim

Mogoče ga bom celu uvozu, če bom kšne plastike polomu.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIX MX folijo za nalepke dobiš pri teh k delajo avtonalepke ali car tattoo samo ne bos dobu tolk debele folije kot je originalna.pa priporočam da ošmirglaš plastiko z ne prav grobmu šmirgel papirjam(zaradi boljšega oprijema) in ko jo boš lepil jo zraven grej z (fenam za varjenje plastike)ker je ta folija taka da se lim aktivira z gretjem.pa tudi lažje jo je lepo raztegniti čez površino plastike sploh če površina ni ravna.samo po pameti z gretjem da je ne skuriš!potem pa lahko brez skrbi pereš z vapom in ti je ne odlima.bom jaz ju3 napopov sliko od mojga motorja pa boš videl.ju3 grem k mauriju v it.gorico,sem ga dones klical in je rekel da ma dek.sete za 50ojrov(ta komplet vsebuje za sprednjo strehco,zadnje nihajke in to za na plastike ki je prišravfana na tank.kakšni dizajni pa so bomo pa videli.nekaj domo že našli.hvala vsem za informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIX MX folijo za nalepke dobiš pri teh k delajo avtonalepke ali car tattoo samo ne bos dobu tolk debele folije kot je originalna.pa priporočam da ošmirglaš plastiko z ne prav grobmu šmirgel papirjam(zaradi boljšega oprijema) in ko jo boš lepil jo zraven grej z (fenam za varjenje plastike)ker je ta folija taka da se lim aktivira z gretjem.pa tudi lažje jo je lepo raztegniti čez površino plastike sploh če površina ni ravna.samo po pameti z gretjem da je ne skuriš!potem pa lahko brez skrbi pereš z vapom in ti je ne odlima.bom jaz ju3 napopov sliko od mojga motorja pa boš videl.ju3 grem k mauriju v it.gorico,sem ga dones klical in je rekel da ma dek.sete za 50ojrov(ta komplet vsebuje za sprednjo strehco,zadnje nihajke in to za na plastike ki je prišravfana na tank.kakšni dizajni pa so bomo pa videli.nekaj domo že našli.hvala vsem za informacije.

Hvala za nasvet.

Nalepko za avto sem kupil pri mojstr, ki se s tem ukvarja. Za motorje ( SM, MX, CHD ) pa jo že 15 let kupujem v mercatorjevi trgovini - adut .) in lahko izbiram med mad ali sijaj folijo in jo vzamem 10cm ali pa 10m. Potem pa si vzamem čas, očistim plastiko in nalepim foljo in številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se dons kje vozil? mate kšne slike? grete jutr kam? :D

jst sm dons mogu svečko staro 2 tedna menat :angry: , jutr gremo pa menda u koper... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli smo u kopru, blo je ene 40 motorjev, use je blo kul dokler ni začel mott ene bakice k je plave poklicala.

pol so pršl plavi pa še inšpektor za okolje, ns use popišejo, pol zvemo de proga sploh nima papirjev :eek: mislm kko je lohka proga u državnm in pokalnm prvenstvu, če nima papirjev...

u glavnm zdej se še ne ve če sploh bo prva tekma v gradinu. Upam de jim uspe, ker zdej se tut trenirat ne sme več...

:angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta...praviš bakica???

Pa sej ne morm verjet!! A kr z inšpektorjem so pršli?? Po moje so kr čakal trenutek, da bodo lahko koga zašil in progo zaprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

evo tole je moja hondica 125 let.99.Zanima me kje bi dobil najcenej nalepke al pa kr cele dekorje pa približn kok dnarja je to?drugač bi rabil za zadno pa spredno strehco to mi bl važn drugo je še kokr tok uredu.

hvala lp

post-13727-1171828638_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene nekej zanima!

sem lastnik honde cr 125 let.99.pravkar je bil zamenjan bat vendar mi je rekel mehankar da dize niso naštelane da bo drugil ker ni imel časa.Zdej a mene zanima kaj bi lahko bilo narobe ali so res samo dize motor nikamor ne vleče pr nizkih (pri speljevanju oz. pri nizkih obratih) in pri visokih obratih?sploh ne vleče kot bi mogu??

hvala za odgovore

Če sem prav videl imaš to 2T motor. Jaz sem pred kratkim del brusit bate in cilinder na enem motorju. Prej je motor vžgal iz prve je delal kot moral le da se je grel. Takoj po tem ko sem zamenjal pa ni vžgal, komaj sem ga zakurblal, komaj sem ga vžgal. . . to kar se je zgodilo pri tebi (kulkr jst vem) ni nč kj posebnega. To je samo zato ker še ni bil zagnan in še ni bil namazan in je dosti večje trenje kot bi moralo biti in rabi par urc da se dokaj ulaufa.

pa sori k tk pozn pišem pa je že skor offtopic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa.

Mi smo pa že tko pridno odštevali dneve do pričetka motokros prvenstva. Se mi je že v štartu zdelo malo čudno kako kar naenkrat proga pri Kopru pa še dve dirki na koledarju. Ja res vlada pravi kaos da dobiš dirko brez da maš registrirano progo :slap: .

Upam da se bo zadeva čim prej rešila.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorš vrjet... jst sm pa mislu da se to samo nam dogaja... drgač so mi pa takele bolane z polcajkami čist jasne in poznane :lol1: :slap:

Sam prnas so trije v vasi, po razdalji sodeč isto kot v gradinu... isto stran, al pa še mal dlje..... ampak so šli tok daleč da jo moramo do 1. aprila zapret...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kriminal...pol naj se pa narod vozi po cestah in makadamskih poteh,naj dela škodo po travnikih,vrtovih,vinogradih.....potem bo mogoče država prišla k pameti in bo odprla kaki poligon.ne pa da jih zapirajo.sosed sosedu(kamen u glavo)ne štekam tega kako so lahko tako butasti in zapirajo poligone!naj pogledajo število mrtvih motoristov med sezono.(govorim na splošno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res škoda, upam da jim uspe stvar urediti tja do dirke. Nekateri bi pač prišli 300km, drugi pa bi odšli z 25+25 :lol1: .

bmw11 težka bo letos :P dečki ga kar pridno trenirajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukajle si poglej:

http://www.mxdiscount.com/produits-liste.a...da-graphic-kits

Če naročaš za več kot 150eu robe dobiš, na dom brez poštnine ;)

IPB Slika

IPB Slika

MX Peter oz. ostali. Zanima me ali je že kdo kaj naročil iz te spletne trgovine mxdiscount. Jaz bi naročil čelado in še nekaj opreme, tako da bi bila cena nad 150€. A je treba plačat prej, ali po povzetju?

Že vnaprej hvala za pomoč! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kartico je najcenej in najelegantneje!

Lahko pa tudi preko banke SLO-NEM (npr. Raifeisen), če gre za enako banko je zlo hiter denar na njihovem računu in samo 1.4 eur stroška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli smo u kopru, blo je ene 40 motorjev, use je blo kul dokler ni začel mott ene bakice k je plave poklicala.

pol so pršl plavi pa še inšpektor za okolje, ns use popišejo, pol zvemo de proga sploh nima papirjev :eek: mislm kko je lohka proga u državnm in pokalnm prvenstvu, če nima papirjev...

u glavnm zdej se še ne ve če sploh bo prva tekma v gradinu. Upam de jim uspe, ker zdej se tut trenirat ne sme več...

:angry: :angry:

a pol se začne 1. aprila u vrtojbi al se da druga proga v ta datum??

če gdo ve!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kartico je najcenej in najelegantneje!

Lahko pa tudi preko banke SLO-NEM (npr. Raifeisen), če gre za enako banko je zlo hiter denar na njihovem računu in samo 1.4 eur stroška.

salsa, hvala za informacije!

Zame torej pride v upoštev le banka. Zanima me še kje dobiš TRR od te trgovine in v kolikšnem času dobiš kar si naročil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprej ti predlagam, da jim pošlješ mail in vprašaš, če lahko plačaš preko banke. Vprašaj jih, za I ban code , naslov in še ene dve številki rabiš, se mi zdi.

PS: pa še nasvet: po možnosti plačaj na enaki banki, kot jo ima trgovina, bo vse šlo bistveno hitrej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli v Gradinu... meli se fajn dokler........... u jok pa na drevo v glavnem!

tile so nas napodili... lumpi strici :fight1: :rtfm: :fight2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a že kdo kej ve a bo prva tekma al ne? :?

baje d se bo drug tend zvedno kej več... ta vikend preverjeno ne bo treninga :grrr

prva tekma pa bo sigurno, z drugo se ne more začet :D... vprašanje je kje

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!