Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Sobota 24.02.2007 trening v Janževem vrhu, proga je odlično pripravljena pa še vreme za SV Slovenije bi naj blo kar ok, brez padavin.

Škoda za Gradin upajmo, da bo klub z podporo župana uspel organizirati prvo letošnjo dirko.

Držimo pesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, kaka je proga prvas v Vrtojbi!? Tok baltna k sm bil zadnič??

Dej lepo napoved zrihti, pa da bo mal manj vode kot januarja, pa se vidmo v soboto... PRIDEM!!!! Pa če je proga kolkertok znosna na vozit,.... če ne, pa mislm da se bo treba tud za dirko teba natrenirat vozit v močnikuu! :grim

Komej čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gizmo a ti si biu u nedelo v gradinu? se mi zdi de nism tvojga motorja opazu...

bil bil :grim

@rocky: proga je bolš, zmešalo se je zemljo in mivko tko d je pršla res dobra podlaga... je pa danes deževalo u NG tako da, kaj dobrega nevm če bo :headbang: ti sporočim ko vidim :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota 24.02.2007 trening v Janževem vrhu, proga je odlično pripravljena pa še vreme za SV Slovenije bi naj blo kar ok, brez padavin.

Škoda za Gradin upajmo, da bo klub z podporo župana uspel organizirati prvo letošnjo dirko.

Držimo pesti :OK:

Bomo prišli. :OK: :OK: :OK:

Ka bo Kotnik lahko pol malo ravnal za soboto.

Pravi teren(si nor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve moji iz deponije, blo je pa v petek :)

Slikano s telefonom v rahlem mraku, zato se za slabo kvaliteto opravičujem :BUA:

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

a kdo mogoče ve kje v SLO bi najugodneje dobil Vertex bat za mojo staro Hondo CR 250?

Na njihovi spletni strani nič ne piše o njihovih dealerjih.

Zakaj glih Vertex? Kaj pa vem, do sedaj sem samo te uporabljal in ni bilo nikoli težav. Za dober občutek pač.

Zadnjega mi je nekdo prinesel iz AUT, bil je 119 EUR pred dobrim letom oz. skoraj dveh.

Ali je velika razlika v ceni če mi ga v SLO nekdo zrihta?

Treba bo namreč dat mašino narazen, ker se nekaj menjalnik zatika in ima bat že ene 3 litre Motula za sabo, saj z mojim tempom ( :D ) bi še bilo, ampak če bom že razdiral, ga bom pač zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, gre se za to, da moram mašino razdreti, ker se nekaj čudnega dogaja z menjalnikom, občasno ''šalthebel'' kar otrdi, potem ga malo pofrcam gor in dol, pa se spet lepo šalta, kot bi nekaj prihajalo vmes, ko pa zadnje kolo vrtim, ko je motor vgasnjen in na stojalu, pa se pri vsakem obratu prednjega verižnika sliši ''klik''.

Saj če bo bat videti čisto OK, ga ne bom menjal, vsekakor ga bom pa slej ko prej rabil. Če pa ne bo najlepši za videt (nikoli ne veš), ga bom pa menjal in zato bi ga rad imel ''pri roki'', do sedaj sem imel vedno enega ''na rezervi'', zdaj pa ga nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče ve kdo kaj novega kako je kaj s progo GRADIN.

Ali bo tam prva dirka 18.03.07.

Še eno vprašanje kateri dekor na sliki vam je bolj všeč.

LP

post-5758-1172497855_thumb.jpg

post-5758-1172497878_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče ve kdo kaj novega kako je kaj s progo GRADIN.

Ali bo tam prva dirka 18.03.07.

Še eno vprašanje kateri dekor na sliki vam je bolj všeč.

LP

absolutno 1. dekor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peky še ni zrihtu... :grrr

tud jst se strinjam 1. dekor... drgač sm pa vidu od špindlerja na novi hondi.... tud zeloo lep!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola danes se je za mene končalo lušto za vsaj nadaljni mesec al dva ker nimam pojma kje naj keš vzamem. motor sem pred 5 urami vožnje zamenjal bat.

a danes mi ojnica zapika pošrajfa bat in celinder.

lahko kdo pove vzrok zakaj bi ležaj na ojnici zapikal. olja je bilo dovolj.

Ato tudi po določenem času crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče ve kdo kaj novega kako je kaj s progo GRADIN.

Ali bo tam prva dirka 18.03.07.

Še eno vprašanje kateri dekor na sliki vam je bolj všeč.

LP

Dirka bo :grim več info o Gradinu na www.whitestonemx.com pa na forum se prjavte in bojo vse osvežene info pri vas doma :D

Dekor je pa absolutno DRUGI Belo-moder :photo: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola danes se je za mene končalo lušto za vsaj nadaljni mesec al dva ker nimam pojma kje naj keš vzamem. motor sem pred 5 urami vožnje zamenjal bat.

a danes mi ojnica zapika pošrajfa bat in celinder.

lahko kdo pove vzrok zakaj bi ležaj na ojnici zapikal. olja je bilo dovolj.

Ato tudi po določenem času crkne.

Ko si bat menjal, si videl kakšna je ojnica. Čeprav ojnica zelo redko zariba. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MXPeter - a ti si iz Velenja?

neki me sam zanima. Tu na deponiji. Tam kjer si slikan so štiri proge pošteno v breg gor. Kako prideš po četrti progi gor ker ko sem se jaz tam vozil so ble mal pred vrhom neke lukne tam pa nisem upu it po tisti gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz okolice Velenja sem ;)

Zdej ko se pripelješ tja misliš čist desno??? Ja kaj naj rečem druga s gasom črez pol pa tak mal skočiš na vrhu in ti zadnjo gumo malo butne v zrak tak da te lepo poravna in lahko lepo doskočiš ;) Vmesne grbine sem se izogibal :D

Drugače sem se pa jaz vozil v kontra smeri. Čist leva gor, na vrhu počez, čist desna dol (na vrhu skočiš črez), v podnu v bado druga ful gas, na vrhu obrneš dol spet desna banda in 3, gasa do vrha :D Pol ti pa že roke dober zategne :kva2:

Lp, Peter

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm bom probal ko bom šel kaj tja. Drugače pa jaz tja gor vozim v tretji, ker se mi zdi da gre motor lepše gor in ga lažje obvaladam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, takle je bat na moji Hondi Cr 250. Menjati ali ne menjati, zdaj, ko je že narazen?

post-274-1172675322_thumb.jpg

post-274-1172675427_thumb.jpg

post-274-1172675660_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mimixtz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče ve kdo kaj novega kako je kaj s progo GRADIN.

Ali bo tam prva dirka 18.03.07.

Še eno vprašanje kateri dekor na sliki vam je bolj všeč.

LP

druga :yea1: :photo: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!