Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

No, takle je bat na moji Hondi Cr 250. Menjati ali ne menjati, zdaj, ko je že narazen?

če že maš enrkat narazen menjaj. po sliki sodeč že ima kar nekaj ur za sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, takle je bat na moji Hondi Cr 250. Menjati ali ne menjati, zdaj, ko je že narazen?

Bat je zelo dobro ohranjen. Ker ima še "relief" tudi na sredini drsne površine, kar se na zadnji sliki dobro vidi, ni bil veliko rabljen. Ni zažgan mimo obročkov, nima ris od hladnega tiščanja, kanali za obročke so videti dobri in če je še sornik brez lufta nima smisla menjati. Sornik se lahko tudi vrti, samo ne prelahko.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za mnenja.

Sornik gre kar na težko not, temne obloge bata, ki jo ima Vertex (ne vem, ali še kdo?) je tudi še nekaj gor, mrzlega itak ne tiščim, obročki lepo sedajo v kanale, tako da se tudi meni zdi, da bi še bilo za nekaj časa. Če pa še kakšno mnenje več slišim/preberem, pa tudi ne škodi. Če drugega ne, se kaj naučim oz. dobim še malo več občutka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je možno in ali je sploh priporočljivo pri ketni glide ven jemat? Ker sem naročil novo in je prevelika :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda moraš vzeti vstran členke če je ketna predolga,drugače pa ti dam naslov pa jo pošlji meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec nehaj ka ti dajem zastonj pa še nisi zadovoljen.

Ti bi imel če bi ti dal še 5 evrov zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že maš enrkat narazen menjaj. po sliki sodeč že ima kar nekaj ur za sabo

Če ne boš zamenjal, se ti lahko zgodi da ti bo žal. For sure. 100 %

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. zanima me če mogoče kdo ve okvirno ceno za menjalno gred nevem kak naj drugače rečem. to je tista "štangica" ki pride iz leve strani bloka na kateri je pol menjalna ročka. hvala za odgovore. LP

Popravljeno . Popravil road runner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. zanima me če mogoče kdo ve okvirno ceno za menjalno gred nevem kak naj drugače rečem. to je tista "štangica" ki pride iz leve strani bloka na kateri je pol menjalna ročka. hvala za odgovore. LP

Če je to os na kateri je menjalna ročka, na osi pa zavarjena prestavna vilica, potem mislim, da pride okrog 30-45eu

Sem moral sam tudi menjat na Kawasakiju, pa je že nekaj časa nazaj in se ne spomnem dober ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

evo tu je obkroženo kaj mislim. hvala za odgovore :)

a je zlomlena al so ti sam ripne šle,ti jih je sfu...

ker nisi mel zadost zategnen???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

evo tu je obkroženo kaj mislim. hvala za odgovore :)

Ja ti je ta os, ki sem tudi predvideval, da je ;) Cena je bla sigurno manj kot 45€, če se ne motim starih 7 tisočakov.

PS: Ketno pa le malo bolj našpanaj, da ne boš mel kakih komplikacij, kot ti bo ketno dol vrgl! cca 5-7cm od nihajke naj ima ketna lufta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti je ta os, ki sem tudi predvideval, da je ;) Cena je bla sigurno manj kot 45€, če se ne motim starih 7 tisočakov.

PS: Ketno pa le malo bolj našpanaj, da ne boš mel kakih komplikacij, kot ti bo ketno dol vrgl! cca 5-7cm od nihajke naj ima ketna lufta

aha hvala za informacijo :) am ja glede ketne. to je stara slika .) zaj mam ze novo ketno gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec nehaj ka ti dajem zastonj pa še nisi zadovoljen.

Ti bi imel če bi ti dal še 5 evrov zraven.

pa daj 10 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo original krivino od KXF 250 doma po možnosti celo :D zvito pa počeno imam tudi js :lol1:

KUPIM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajjaj, tebe bi lahko poslali skupaj s Stanovnikom testirat kvaliteto KTMa, za Dakar. Samo potlej gre najbrš moped po kosih nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šrauf od nosilca kjer je lonec prišraufan na geštel je odtrgalo, pol se je lonec povesil in se zapletu u levo... ja kam pa drugam kot direkt v gumo, kjer ga je zagrablo in odtrgalo. Posledično je porinlo krivino naprej, takoj za tem, pa potegnilo nazaj tako da jo je zvilo v šrauf in počilo na dolžini 6cm :P

that's the story :photo: za kazen dobim akrapoviča zdej :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ka bi dau d bi se še men isto zgodil, dab mel zgovor za akrapoviča.... lool... Sej se hecam, sam mam original tud že čist obuhanga... pa kr ni "cajta" za Akrapota...

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šrauf od nosilca kjer je lonec prišraufan na geštel je odtrgalo, pol se je lonec povesil in se zapletu u levo... ja kam pa drugam kot direkt v gumo, kjer ga je zagrablo in odtrgalo. Posledično je porinlo krivino naprej, takoj za tem, pa potegnilo nazaj tako da jo je zvilo v šrauf in počilo na dolžini 6cm :P

that's the story :photo: za kazen dobim akrapoviča zdej :D

men je isto un šrauf odtrgal u soboto... nikol ga nism zategvou al pa kej pa je kr navoj pobral... na srečo sm dost hmal opazu pa sm biu na svoji progi... čeprou bi meu tut jst pol takle dobr izgovor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kr ni "cajta" za Akrapota...

:grrr

sej js načeloma ga tudi nism imel :whistle: zdej si ga bo pa treba uzet ta "cajt" :headbang: dobim ceneje akrapoviča komplet kot original samo krivino

men je isto un šrauf odtrgal u soboto... nikol ga nism zategvou al pa kej pa je kr navoj pobral... na srečo sm dost hmal opazu pa sm biu na svoji progi... čeprou bi meu tut jst pol takle dobr izgovor :OK:

ja ja, tisti šrauf je treba pazit očitno :blink: :P drugič pa ga ne poglej in zategni, pa boš mel zgovor zelo hitro :OK:

drgače si pa vedno pred vožnjo pregledam šraufe, če so zategnjeni... Na kraj pameti mi ni pršlo, da bi lahko sploh se odšraufal tisti :eek: :slap: je bil stisnjen na mrtvo, da je hmal voda pritekla vn. Pa ga je očitno zlomilo al kaj vem kaj :rolleyes:

Gizmo svaka čast :worship: :D

svaka čast je, da nism kresnu potleh kolkr sm dolg in širok ampak je to šlo popolnoma brez padca :lol1: :photo:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!