Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

živjo fantje!

Kaj pista na brniku še obstaja :) ?????

kaj je kakšen urnik???

kolko stane vožnja'??

hvala LP!

Živjo.

Še obstaja. Ampak ne obstaja urnik delovanja. Vožnja ni za plačat, ker je proga uradno zaprta. Osebno nisem bil tam že od jeseni, tako da niti ne vem v kakšnem stanju je proga.

Dobrodošel LP

Ej folk. A res odpade dirka v Gradinu???

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pista na brniku je še prevozna.tkole za kakšen trening na hitro je še,drugač je pa tko zluknana da se dolgo ne mores vozit.je pa zastonj!ubistvu je pa dobra za kondicijo nabirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, če grem tam bom lahko useeno vozu!

skrbelo me je, da ne bi jst tam prišu pa, da bi ostal kot tele pred novimi vrati...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo bili aktivni danes. No pa še nekaj fotk ;)

PS: reXton, gizmo kje so fotke :naughty:

IPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si nas posliku Pero, lepo!! :OK: :photo:

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si nas posliku Pero, lepo!! :OK: :photo:

Kaj govoriš, da sem jaz slikal :P Smo ja drug drugega slikal kot, da bi bli manekeni :whistle: haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, gre se za to, da moram mašino razdreti, ker se nekaj čudnega dogaja z menjalnikom, občasno ''šalthebel'' kar otrdi, potem ga malo pofrcam gor in dol, pa se spet lepo šalta, kot bi nekaj prihajalo vmes, ko pa zadnje kolo vrtim, ko je motor vgasnjen in na stojalu, pa se pri vsakem obratu prednjega verižnika sliši ''klik''.

Saj če bo bat videti čisto OK, ga ne bom menjal, vsekakor ga bom pa slej ko prej rabil. Če pa ne bo najlepši za videt (nikoli ne veš), ga bom pa menjal in zato bi ga rad imel ''pri roki'', do sedaj sem imel vedno enega ''na rezervi'', zdaj pa ga nimam.

če se sliši "klik", pri obratu kolesa, je lahko uničena veriga oz. prednji zobčenik... in to skor 100% nima veze z mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo bili aktivni danes. No pa še nekaj fotk ;)

Ja ste pa dober orali :OK: . Pa tudi Salsa vidim da ima novo mašino :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa na skoku, k sm dol padu, noga padla iz tačke, pa mi jo je potegnil pred tačko, na tla, mi podplat poravnalo z nogo, naredil "khrrrk" :kva2: :kva2: :kva2: :wacko: in spustilo nazaj k mi je uspel potegnt nazaj na tačko. K sreči nism padu, razmetal me je pa pošteno... brzina tko, treta skor dokonca.... skok 15m,...Zdej ležim in preberam stare teme na forumu.

Če nebi imel škorna, bi pa pomojem del noge tam ostal!!! :wacko:

Se je to že nardil komu od tukej?? Upam da bom za nasledn vikend že dobr, al sem preveč optimističen? Boli pa tud nenormalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa zamenju Yamaho YZ 250 za Hondo CRF 250 R

Sem zelo zadovoljen!!!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa zamenju Yamaho YZ 250 za Hondo CRF 250 R

Sem zelo zadovoljen!!!

:OK: :OK: :OK:

Sej, če dober pogledaš :eek: vidiš, da se ti ful smeji :lol: , ali pa je čelada tak model :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa na skoku, k sm dol padu, noga padla iz tačke, pa mi jo je potegnil pred tačko, na tla, mi podplat poravnalo z nogo, naredil "khrrrk" :kva2: :kva2: :kva2: :wacko: in spustilo nazaj k mi je uspel potegnt nazaj na tačko. K sreči nism padu, razmetal me je pa pošteno... brzina tko, treta skor dokonca.... skok 15m,...Zdej ležim in preberam stare teme na forumu.

Če nebi imel škorna, bi pa pomojem del noge tam ostal!!! :wacko:

Se je to že nardil komu od tukej?? Upam da bom za nasledn vikend že dobr, al sem preveč optimističen? Boli pa tud nenormalno!

Men je na skoku motor odneslo v zrak pod pravi kot, noga je ostala med menjalnikom in stopalko, potem pa ... :hmm:

Tri mesece gipsa čez koleno in bergle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa zamenju Yamaho YZ 250 za Hondo CRF 250 R

Sem zelo zadovoljen!!!

:OK: :OK: :OK:

Boš mogu dt enkrat za probat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO SO FOTKE IY VRTOJBE.JE TO TA PROGA.

Tudi mi smo bili aktivni danes. No pa še nekaj fotk ;)

PS: reXton, gizmo kje so fotke :naughty:

IPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uaa tule na sliki sploh ne zgleda strmo . . .

na kirmu koncu je pa tole slikan ko je en z motorjem v zraku? ker mi deluje kot da je to nekje med enim spustom. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo mogoče kako je kaj z Možetom po včerajšnem padcu v drugi vožnji na dirki za odprto prvenstvo Italije(odpeljan je bil v bolnišnico v Italiji). Upajmo, da ni kaj hujšega, ker je komaj saniral staro poškodbo.

MX1 1.vožnja:13 Može, 16 Kragelj, 19 Špindler in 27 Slavec 2.vožnja:12 Kragelj, 20 Špindler, 21 Slavec

MX2 1.vožnja:25 Bekanivič, 26 Irt 2.vožnja:16 Irt, 18 Bekanovič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tomyyy: Tista slika v skoku je čist desna linija, če gledaš od spodaj navzgor. Skok čist od zgoraj navzdol ;)

Zgleda pa res tako, kot da je teren zlo mal nagnjen, čeprav v je v resnici veliko bolj :D

@PANTERA: Uh to pa ni dober slišat :cry: Upam, da res ni kej hujšega in da bo lahko nadaljeval sezono, kot si je vse skupaj zastavil. Je pa bil zlo hiter na treningih, sem bil kr mal presenečen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo mogoče kako je kaj z Možetom po včerajšnem padcu v drugi vožnji na dirki za odprto prvenstvo Italije(odpeljan je bil v bolnišnico v Italiji). Upajmo, da ni kaj hujšega, ker je komaj saniral staro poškodbo.

MX1 1.vožnja:13 Može, 16 Kragelj, 19 Špindler in 27 Slavec 2.vožnja:12 Kragelj, 20 Špindler, 21 Slavec

MX2 1.vožnja:25 Bekanivič, 26 Irt 2.vožnja:16 Irt, 18 Bekanovič

Može je dobil na srečo samo hud udarc v ramo in prsni koš ni nič zlomlen.

Sam so pa letos tole naši fantje dobr zastavl. A ve kdo kje je biv Matevž irt k ce je jernej vozu bi pomojm mogu tut matevž?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!