Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

kokr jst vem je matevž u italiji zlo grdo padu... uo skoku ga je obrnil pol je pa na glavo dol letu, pa razklenil ga je in ma nategnjene dimlje... :eek: popravte me če se motm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera sm vidu da motor prodajaš.

Ja bom malo kubikažo zmajnšal in v MX2 prešaltal, mi je malo premočna ta nova rdeča zverina. .)

Lahko prideš po njo ma 6 treningov za sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u vrtojbi kanali, drgač pa super trening :OK: ane gizmo? :OK:

Super je blo ja :grim

sm šele zdej spet uzpostavu računalo... se mi kar sesuva.

Peter, nism mel fotkiča sabo. Pa še pihalo je k p***ca tako da bi samo prah nabiral :D Noben ni niti skaku zarad burje. Si skoču, si pristal v Trstu :headbang: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom malo kubikažo zmajnšal in v MX2 prešaltal, mi je malo premočna ta nova rdeča zverina. .)

Lahko prideš po njo ma 6 treningov za sabo.

Welcome to the club :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera tud jst bom na manjšo kubikažo prešaltu.250 4t...verjetn bom kar na hondi ostal.tud suzuki se mi nekako dopade.bomo vidl kako bo.vse pohvale,pa čim več uspehov in dobih rezultatov če boš v mx2 prešaltu.... kako se vam zdi motor,sem sam naredu nalepke.

gizmo a vrtojba to soboto obratuje?pa od kdaj do kdaj?

še ena

post-6706-1173814828_thumb.jpg

post-6706-1173815128_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grega30

O Suzukiju RMZ250 sploh ne študiraj, ti bo slej ko prej žal za Hondo. Letošnji RMZ-ji imajo veliko težav z sklopko sem videl dva primera, po 3h vožnje jima je polomlo lamele na enem celo prebilo zaščitni pokrov, podobne težave imajo tudi v Avstiji in Nemčiji. Tak da roke vstran od rumenca. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda Cup dne 24.03.2007 pri sosednjih Madžarih, hoby motokros dirka(licence niso obveza)

Proga se nahaja 35km od slovenske meje smer Lenti(Bocfölde) in ni preveč zahtevna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PANTERA kako to, da si se odločil po cca 3 letih 450cc prešaltat na nižjo prostornino??? Večina se odloča ravno obratno ;)

Sicer pa sem jaz tudi mnenja, da ti 250 4T iztisne dovolj moči, da si lahko hiter skoraj povsod :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jst vem je matevž u italiji zlo grdo padu... uo skoku ga je obrnil pol je pa na glavo dol letu, pa razklenil ga je in ma nategnjene dimlje... :eek: popravte me če se motm...

Matevž se je doma učil za poizkusno maturo. For sure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PANTERA kako to, da si se odločil po cca 3 letih 450cc prešaltat na nižjo prostornino??? Večina se odloča ravno obratno ;)

Sicer pa sem jaz tudi mnenja, da ti 250 4T iztisne dovolj moči, da si lahko hiter skoraj povsod :OK: :kva2:

Glej Peter motorji so vsako leto bolj brutalni in zato potrebuješ nenormalno dosti moči sam veš kako je, da pa to zadevo koliko toliko obvadaš pa moraš biti res telesno pripravljen, poleg tega pa že tudi EMŠO dela svoje, moči ni več tiste taprave in mislim da bo za mojih 75kg kar crf250 dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Peter motorji so vsako leto bolj brutalni in zato potrebuješ nenormalno dosti moči sam veš kako je, da pa to zadevo koliko toliko obvadaš pa moraš biti res telesno pripravljen, poleg tega pa že tudi EMŠO dela svoje, moči ni več tiste taprave in mislim da bo za mojih 75kg kar crf250 dovolj.

Se nebi mogu bolj strinjat. To sem vprašal kar tako, ker sej veš koliko je "pametnih" voznikov, ki obvladajo 450cc zverine, pa še to kasnej pravjo, da je postalo prešvoh :blink: :headbang: Kje in kako se vozjo je pa spet drugo poglavje ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo malo orali na Madžarski zemljici. Letos se pazite na Prekmurskega prvaka iz leta 2004 na Suzukiju in zloglasnega bmw11, ki se je lansko leto povzpel na drugo mesto v Lembergu a letos ne najde forme z njegovo Yamajko. Naslonjen je na zelo hitro rdečo strelo z št.119 :OK:

post-5471-1173900732_thumb.jpg

post-5471-1173900772_thumb.jpg

post-5471-1173900804_thumb.jpg

post-5471-1173900830_thumb.jpg

post-5471-1173900856_thumb.jpg

post-5471-1173900880_thumb.jpg

post-5471-1173900902_thumb.jpg

post-5471-1173900922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se sliši "klik", pri obratu kolesa, je lahko uničena veriga oz. prednji zobčenik... in to skor 100% nima veze z mašino... 

Ne ne, hvala vseeno za odgovor, ampak veriga in verižnika sta izpravna.

Štos je bil v tem, da je (smo odprli mašinko) en zob odlomilo na zobniku in je ta delček občasno prihajal med prestavne vilice. Tisti ''klik'' pa je bil pač vsakič, ko je prišlo na odlomljen zob. No in tako je seveda nekoliko pobralo še zobnik, ki grabi na tega, ki je imel odlomljen zob in je bilo še nekaj manjših delčkov v motorju, ki so uničili še 2 druga zobnika. :angry: :angry: Tako so danes prišli deli: 4 zobniki, nova tesnila, novi semeringi pa še par malenkosti - okoli 75 starih tisočakov. Plus nov bat, kakor sem se pač odločil, če že, potem naj bo pošteno zrihtano, plus neka malenkost kolegu, ki je razdrl in bo sestavil mašino (menjalnika se pač nekako ne upam lotiti sam), plus novo olje - in bom ob kakih 600 EUR. :angry:

Samo bo pa delalo. :OK: :OK: Upam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

fantje rabil bi nalepke za zadnjo in spredno strehco za hondo cr125 letnik 99. pa še kkšno nalepko sm pa ke recimo za na amortizerje... uglavnem da mal polimam hondico :) pr kermavnerju nima za tok str motor več je lih 00 letnik meja.Zdej me pa zanima kje se še da to dobit kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

fantje rabil bi nalepke za zadnjo in spredno strehco za hondo cr125 letnik 99. pa še kkšno nalepko sm pa ke recimo za na amortizerje... uglavnem da mal polimam hondico :) pr kermavnerju nima za tok str motor več je lih 00 letnik meja.Zdej me pa zanima kje se še da to dobit kej?

internet in tujina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

15.03.2007 Motokros - treningi Orehova vas

AMD Orehova vas obvešča vse voznike motokrosa, da so na progi v Orehovi vasi možni treningi po sledečem urniku: Zimski čas:

torek, četrtek

podmladek od 16:00 - 16:25

člani od 16:30 - 18:30 Letni čas:

torek, četrtek

podmladek od 17:00 - 17:25

člani od 17:30 - 19:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V orehovi pa še nism vozu... Upam d se bo najdu čas za probat... :OK:

Kakšna pa je kej trasa? vem da je za svetovno narjena, ampak tko... če bi ker kakšne doživljaje mal nahit natipkov, da se bodo mal sline pocedile... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!