Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

lp.Dejte mi povedat kako se kej mennjalnik od kxf250 obnese :? :? :? :?

:grim :grim :yea1: :yea1: sej sm ti reku kva bo:D :grrr :grrr :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brežice so padle u vodo. Odpovedano. F... :headbang: Zihr bi Gerčar zmagu. :kva2: Bomo še do praznika dela čakal na trenutno stanje pod južnimi alpami. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: bre~iceee?'

Ampak zdej me pa kr poateno zanima, kaj je zdej z naaim motocrossom v Sloveniji? Zapirajo uno progo, tam ni denarja, tam je una prjavla, tam ne sprejmajo pogojev, ni denarja za izvedbo dirke..... itd. itd. itd... :headbang:

Sej nevem kaj je narobe v Bre~icah,

e kdo kaj ve......

Kaj ko bi kr mal na kakane bol odmevne medije sko

il, pa ornk pojamral za ta sport? Sm preprican da se nas najde vec ko onih izbrisanih, pa zihr ni nobenga izmed njiih med nami? :grrr :grrr

Nevem, ampak mam obcutek da slabo kaze prnas.... pa vsi ammot ok prjatlov, k majo motor, pa sevec k bi ga imeli, ce bi bli lazji pa boljsi pogoji treniranja, pa ljudi ko bili proti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brežce so odpovedane zato k je preveč blata. Rezervn termin je 8 al 9 drug mesc. :)

Ne vem če bi Gerčar zmagu se ni kvalificiru v Italiji Irt je biv pa enajsti to je pa kr ene par sekund razlike pomojm :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ej ej ni panike. Jebiga ščije. Pa še bo scal. Sej res, da bi bli 250F motorji po dirki tm bl za u kanto. Uni ta bl nabrušeni pa skor zihr. Pa lani je bil dober primer na Akrapi, kolk je ta proga zaj..... samo za krožit. A se kdo spomni, k je Lavrič u Open povedu in v istem krogu pred drugim klancem padu in ni mogu naprej drugač, kot da je spustu klanc. In ko je naslednjič pršu mimo glavnega sodnika mu je ta kazal rdečo zastavo. Pa je model fuknu motor po tleh in čist popizdu. :devil:

Tole pa še :yea1: (če se bo odprl :? )

za nedeljo po pred GP dirki al kadarkoli pač. Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme in pogoje sploh ni kej drugega za prčakvat, kot da se dirka odpove. V blatu sami veste kako dirka zgleda..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je tok zakon, če še v mal večji klanc ne prideš, gledalci majo radi dobro borbo, fajn čevape in mrzu pir po dirki, da lahk debatirajo, ne pa mokre gate in blata do kolena....in to za enako ceno kart!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mormo pa priznat, da zna bit motokros v blatu za gledalce prekleto zabaven. Se mi je enkrat zgodilo, da sem jih skor dobu po nosu, ker sem ob progi stal in pritiskal na svoj slik aparat. Nedaleč stran pa je fant ostal v kanalu, oziroma njegov KTM. In je pol fotr od tega fantina, malce okajen po vonju sodeč, skoču vame , da kva mam jest tm za slikat, rajš bi tamau mu pomagal rešit situacijo.

Je pa norčevanje iz blatnih bojevnikov, malce žaljivo, še sploh če se med seboj poznamo. Pa vseeno ni panike, če se kdo za trebuh prime, medtem ko kolega na vse kremple grize gor proti cilju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirurirc men se zdi pol gledanje krosa v blatu bolj nevarno kot zabavno...razen, če maš ene 20 cm in 20 kg več od napadalca :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa treba določit mejo alkohola ekipam in spremljevalcem :wacko: , da ne bodo krosisti postali kurenti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko je blo, prisežem :xx: . Mene so rešile bolj hitrejše noge. :grim

Ja, to sm pa že večkrat videl, kako se razni fotri jezijo in kregajo na vse ostale okol, ker je njegov mulc padu v blato in se ne more pobrat. Kot da so potem gledalci kaj krivi. Se spomnem da je enkrat nek fotr tako kričal na mulca, ker se ni dost hotr pelu, da je šel direktor dirke do njega in ga malo po domače skurcal. Fant se je dobr pelu, ampak moči je zmankalo. Fotr pa tulil kot zmešan ob progi, da je motorje preglasil. Pa še lansko leto v brežicah je en fotr tulil pa j... mat.. vsem okol ker se je od mulca motor nekaj pokvaril.

Včasih so se na dirkah vozniki zabavali po svoje.... skupaj prišli... kaj spekli ...pojedli... popili... pa čim bolje odpeljali (za časa bratov Avbelj, Krištof, Predan, Jelovšek, pa tud s Hrčki so se razumel) dons pa sama tekmovalnost med fotri.

Pa brez zamere.... nisem voznik...poznam pa malo situacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Brežce so odpovedane zato k je preveč blata. Rezervn termin je 8 al 9 drug mesc. :)

Ne vem če bi Gerčar zmagu se ni kvalificiru v Italiji Irt je biv pa enajsti to je pa kr ene par sekund razlike pomojm :? :?

Samo v Italiji je bila proga suha :grim :grrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Samo v Italiji je bila proga suha :grim :grrr :grim

Pa ne pozabit na Bekanoviča, ki zna presenetit na bilo kakšni podlagi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna presenetit,sam zgleda da fant ni rojen pod srečno zvezdo,vedno mu nekej zmanka...drugače ma pa zelo zanimiv stil vožnje,ga je kar užitek gledat,ko je bla na rakeku zadnja dirka za dp ko je iz zadnjega mesta prišel na drugo pa še cajzka bi....ena bolših dirk....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite za nedeljo bo dirka v Vrtojbi ali spet odpoved.

Ve kdo potekajo dela na progi bo pripravljeno vse za dirko.

Si upa kdo napovedat zmagovalce v 125 r2 in v open r2, če ne bo nič do zvečer bom jaz sam dodal po enega za vsako kategorijo.

HITER POZDRAV VSEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite za nedeljo bo dirka v Vrtojbi ali spet odpoved.

Ve kdo potekajo dela na progi bo pripravljeno vse za dirko.

Si upa kdo napovedat zmagovalce v 125 r2 in v open r2, če ne bo nič do zvečer bom jaz sam dodal po enega za vsako kategorijo.

HITER POZDRAV VSEM

Dirka bo razen, če zagodi vreme, pripravte se na burjo, ki je v tem letnem času zelo pogosta spodaj. Prireditelji se sigurno trudijo po največjih močeh, da pripravijo pravi mx spektakel z freestyle showom.

Glede zmagovalcev je pa teško kaj napovedat, živi bili pa videli. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pirurirc če bi timogu stavt za prvaka v mx2 kako bi razvrstu naše mladce???

Me zanima k sm fan razreda mx2 so mi tko najbl zanimivi pa to. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pirurirc če bi timogu stavt za prvaka v mx2 kako bi razvrstu naše mladce???

Me zanima k sm fan razreda mx2 so mi tko najbl zanimivi pa to. :OK:

Oba Irta, pa Gerčar in Mulec in Beks so favoriti.

Osebno stavim na I Jerneja, ker ga spremljam od svojga začetka motokrosa in je bil takrat še zelo majhen.

Najbol sm pa prjatu s Klemnom, ker dela s Kernom in sm veliko treniral z njimi, zadnje čase malo manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!