Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

:OK: :OK: čestitam :OK: :OK:

Nisem še bil na tej progi bom videl v nedeljo kako bo.

pa se zmagovalci:125 r2 66 in open r2 191 yamaha 450 05,povratnik iz sezone 2005 GERY.

post-5758-1175020987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo bil u Orehovi vasi. Tuki mam nekej podatkov od @.

Motokros proga v Radizelu je odslej ob torkih in četrtkih končno tudi uradno na razpolago za treninge. Prvi trening je že privabil nekaj tekmovalcev, med drugim so se ga udeležili tudi vsi trije aktualni članski državni prvaki: Sašo Kragelj, Klemen Gerčar (oba AMD Feroda) in Peter Tadič (MTD racing). Naslednji trening bo že v četrtek 29. marca!

Jutr se prau. :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisina :devil: ... tist nism biu jz ampak moja babica... se je ze navadla po zadnem vozt :P :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanjimivo :hmm: Ko jo bo kdo prelistal naj poroča ;)

MOTOKROSS KNJIGA

Poročilo

Za vse tiste, ki nimajo pojma o zadevi, je v knjigi veliko stvari. Nekatere malo nejasne, ampak??? Predstavitev motokrosa v smislu, Kaj je hotel umetnik s tem povedati? Šola motokrosa na nivoju. Nastavitve na motorju ne razumem najbolj v celoti. Kondicijski trening, zelo dobro opisan in zelo raznolik. Pri prehrani, me je zmotilo to, da so članki preveč globoko v aminokislinah, ogljikovih hidratih itd., premalo pa je dejansko podatkov, kaj jesti oziroma kaj NE jesti + verjetno tiskarski škrat "1,5 l vode na 1 kg telesne teže". Kdor to popije ga raznese 100%. Knjiga je praktično zastonj, zato hvala, da so to izdali. Moje mnenje Over all; zelo dober priročnik, ki pa nikakor ni MX biblija. Me pa zelo zanima, kakšen bo komentar od Gizmota. Javi se.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi kdo Gaerne SG10??? Sem jih že nabavu, ampak se bojim, če se bodo kej razlezli, da mi bodo prevelki. Zdej, ko so še čisto novi, so mi z dvojnimi štumfi čist OK. Imam nogo 43 (merjeno 27cm). Čevlje sem že kupil 44, sem pa že probaval Fastback 43, ampak me malenkost spredaj pritiskajo na palec. Če lahko, kdo iz svojih izkušenj pove, če se je pena pri gležnju kej potlačla in s tem povečala prostornina čevlja, bom zlo vesel ;)

PS: Kake številke ste kej kupovali glede na št. svoje noge (Gaerne čevlji)

Lp, Peter

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročilo

Za vse tiste, ki nimajo pojma o zadevi, je v knjigi veliko stvari. Nekatere malo nejasne, ampak??? Predstavitev motokrosa v smislu, Kaj je hotel umetnik s tem povedati? Šola motokrosa na nivoju. Nastavitve na motorju ne razumem najbolj v celoti. Kondicijski trening, zelo dobro opisan in zelo raznolik. Pri prehrani, me je zmotilo to, da so članki preveč globoko v aminokislinah, ogljikovih hidratih itd., premalo pa je dejansko podatkov, kaj jesti oziroma kaj NE jesti + verjetno tiskarski škrat "1,5 l vode na 1 kg telesne teže". Kdor to popije ga raznese 100%. Knjiga je praktično zastonj, zato hvala, da so to izdali. Moje mnenje Over all; zelo dober priročnik, ki pa nikakor ni MX biblija. Me pa zelo zanima, kakšen bo komentar od Gizmota. Javi se.

Na žalost knjiga še ni prišla u moje roke, tako da kej dosti ne znam povedat. Bom se definitivno javu in podal komentar, ko preberem. :grim

A prideš v Vrtojbo v rezervni bojni opremi (Nikon ipd) :photo: ali samo kot glodalec :yea1: bova skup po pisti se lovila, vsak drugače šepal :lol1:

@MX_Peter: tamali ima te škorne, in pravi da so super. Po ene 20 urah so kot prvi dan, le malce mehkejši za nosit. Glede na ostalo obutev pa je kupil eno številko večje...

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Gizmo, valda pridem, ti prnesem še knjigo.

Gaerne SG 10 nisem vozu, sm pa dve leti gulu njihov predhodnik SG1, bolje povedano prvo izvedbo zdajšnjega SG10. Bil sem nadvse zadovoljen s št.43 (tud ostalo obutev mam 43) in nasplošno s škornji. Zamenjal štiri pare podplatov. Notranjost škornja je praktično uničena. Se je zgodilo, ker sem vozu še ene škornje, da so se mi SG-ji tako zasušili, da so se skrčli. Ko sm jih naslednjič uporabil, sem šel stat za nekej minut v bližnji potok, da so se mal zmehčal. Je pa to definitivno en najboljših škornjev, kar jih ponuja trg.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa živčn ratu... a bo jutr use ql al ne... prva tekma... pa še gužva bo :D bo še kdo iz foruma vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuaaa... jst sm mel tud plan vozt jutri na tekmi... :headbang:

Vem pa res kok si zivcen pred prvo tekmo! Jz sm biu ze 3 dni prej.... pa cela drama je bla.... :kva2: Sm se postavu na rampo.... mi je zadnje 3 min mineval kot eno uro.... scat me je prtisnel, vse je blo narobe.-... in nakonc... :slap: :slap: Vrjetno sm za trenutek prehitr spustu kuplengo, sm se zaletu v vratca, pa mi niso dol padle... so bli vsi ze v ovinku jz pa sezmer na rampi!! Cela drama... amapk sm biu na konc sezmer 6.!! :grim :grim Celih 20 min mi je pa mineval kot cel popoldan....

Velik srece rexton, pa cimbolj sprosceno....

Popravljeno . Popravil rocky_zupca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa živčn ratu... a bo jutr use ql al ne... prva tekma... pa še gužva bo :D bo še kdo iz foruma vozu?

Tudi jaz ti želim vso srečo :yes: , zvečer pa poročaj kako je šlo, če bo čas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Gizmo, valda pridem, ti prnesem še knjigo.

Gaerne SG 10 nisem vozu, sm pa dve leti gulu njihov predhodnik SG1, bolje povedano prvo izvedbo zdajšnjega SG10. Bil sem nadvse zadovoljen s št.43 (tud ostalo obutev mam 43) in nasplošno s škornji. Zamenjal štiri pare podplatov. Notranjost škornja je praktično uničena. Se je zgodilo, ker sem vozu še ene škornje, da so se mi SG-ji tako zasušili, da so se skrčli. Ko sm jih naslednjič uporabil, sem šel stat za nekej minut v bližnji potok, da so se mal zmehčal. Je pa to definitivno en najboljših škornjev, kar jih ponuja trg.

JAaaaaaaaaa super, knjiga. Se vidimo dol :OK:

hvala! bom poroču :) zdle morm pa prpravt stvari... :?

se vidimo jutri torej... nekje po grmovju se bom skrival z objektivi :lol1:

Vso srečo, boš v konkurenci z mojim bratcem... Vas bo kar nekaj začetnikov, tako da ne boj se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :OK: :OK: :OK:

31-3-2007 18:47:40:

Grand Prix MX3 in France

Time Practice:

1 Pichon

2 Breugelmans

3 Demaria

4 Lozano

5 Vehvilainen

6 Coisy

7 Zeremba

8 Kragelj

9 Martin

10 Garcia Vico

11 Salaets

12 Marillier

13 Emery

14 van Nooten

23 Jan van Hastenberg

39 Swanenberg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: 1.4.2007 Svetovno prvenstvo v motocrossu MX1 :OK:

Prenos dirke bo na Eurosport 2

11.00 Race 1

14.00 Race 2

Popravljeno . Popravil moto X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr vredu za začetek MX3 & EU125 :OK: :OK: :OK: Pohvale vsem trem, bratoma Irt in Kraglju

Overall MX3:

1 PICHON Mickael 50 25\25

2 DEMARIA Yves 42 20\22

3 VEHVILAINEN Jussi 33 13\20

4 LOZANO Alvaro 33 15\18

5 BREUGELMANS Sven 33 18\15

6 MARTIN Christophe 32 16\16

7 SALAETS Kritof 27 14\13

8 ZAREMBA Jan 25 11\14

9 KRAGELJ Saso 24 12\12

10 COISY Benjamin 22 22\0

11 VAN NOOTEN Jurgen 19 8\11

12 EMERY Maxime 19 10\9

13 MARILLIER Johan 15 5\10

14 RUF Philip 11 6\5

15 BURN Jonathan 10 2\8

16 SIMONE Ricci 9 9\0

17 COUDERC Fabien 7 0\7

18 CADEK David 7 7\0

19 LOPES Adrien 7 1\6

20 VESTRI Martino 7 3\4

21 HANSEN Nicolai Marcher 6 4\2

22 MACA Frantisek 3 0\3

23 WEIGERT Frédéric 1 0\1

Overall European Championship MX2:

1 VONGSANA Khounsith 45 20\25

2 MUSQUIN Marvin 45 25\20

3 LESAGE Maxime 44 22\22

4 PHILIPPAERTS Deny 34 18\16

5 GREGORY Lewis 31 13\18

6 MILLAN Francisco J. 27 16\11

7 AULISETHER Frederik 27 15\12

8 SOUBEYRAS Cedric 25 10\15

9 IRT Matevz 20 12\8

10 CARLSSON Johan 20 11\9

11 DE BORTOLI Michele 16 6\10

12 PAULIN Gautier 15 1\14

13 ROMBAUT Loic 15 2\13

14 CHARLIER Nicolas 14 14\0

15 CERVELLIN Andréa 14 9\5

16 VALADE Mike 14 8\6

17 BUTRON Francisco J. 11 7\4

18 WICHT Grégory 7 0\7

19 MADDII Marco 5 5\0

20 DI PALMA Giuseppe 4 4\0

21 LARRIEU Loic 3 0\3

22 IRT Jernej 3 3\0

23 VAN OOSTERBOSCH Bram 2 0\2

24 FUGLERUD Jan Rune 1 0\1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!