Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

No za prvo svojo tekmo sm zlo zadovolen... Meu sm mal nesreče 1. vožnjo, kerr mi je neki zablokiral zadn kolo, motor je crknu in ni hotu užgat... Trudu sm se slabe 2 minuti, na konc je pršu trener pa mu je uspel pržgat.Končou sm na 25. mestu od 28. z 1 krogom zaostanka in najbolšim krogom 2:07

Druga vožnja je bla bl uspešna sam je bla pa proga bol zjebana(beri kucle, kanali,...). Končou sm na 18. mestu, z najboljšim krogom 2:10.

Štarti so mi šli kr uredu, zmeri sm pršu v prvo polovico, padu nism nikol,... edin na konc druge vožne mi je 4 stotinke zmenkal de nebi enga Kawasakija s št. 220 prehitu...

Občutki so supr, vtis je pustila tekma zlo dobr,kar bo dal še boljšo motivacijo za naprej... upam de bo čez 2 tedna še bolš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledu ja.... rexton.... velik zganckov bo se treba pojest,... start je biu pa kr vredu..... sicer pa za vse ostale, kapo dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vrtojba,gizmo,rexton,noben kawasaki ni bil lih....

gizmo biti PRESS in nema kawasakija v blatu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za prvo svojo tekmo sm zlo zadovolen... Meu sm mal nesreče 1. vožnjo, kerr mi je neki zablokiral zadn kolo, motor je crknu in ni hotu užgat... Trudu sm se slabe 2 minuti, na konc je pršu trener pa mu je uspel pržgat.Končou sm na 25. mestu od 28. z 1 krogom zaostanka in najbolšim krogom 2:07

Druga vožnja je bla bl uspešna sam je bla pa proga bol zjebana(beri kucle, kanali,...). Končou sm na 18. mestu, z najboljšim krogom 2:10.

Štarti so mi šli kr uredu, zmeri sm pršu v prvo polovico, padu nism nikol,... edin na konc druge vožne mi je 4 stotinke zmenkal de nebi enga Kawasakija s št. 220 prehitu...

Občutki so supr, vtis je pustila tekma zlo dobr,kar bo dal še boljšo motivacijo za naprej... upam de bo čez 2 tedna še bolš :OK:

Kje so fotke :hmm: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda... Kako je odprta proga v Slovenskih Konjicah? Mogoče kaka kontaktna številka, pa napotki do proge ne bi bili odveč :P Pridemo čez vikend gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledu ja.... rexton.... velik zganckov bo se treba pojest,... start je biu pa kr vredu..... sicer pa za vse ostale, kapo dol...

lej za prvo dirko ni blo slabo, treniru nism lih velik pa tut nism hotu vozt u smrt pa raskirat de bi padu...

za konjice se bom pa še mal bolš prpravu in tko naprej...

gizmo ker je biu tvoj brat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

Imam en problem z motorjem :( Voda s hladilnika mi uhaja ven skoz šlaufk (iberlauf) je komu to kej znano kle smo že čist obupal nad to zadevo, zamenov sm pokrovček amapk ni blo čist nč bolš pumpa dela normalno tako da se mi ne sanja kaj bi lahko bilo.Po enih dvajsetih minuntah vožne moram dolit ene 2 dcl vode v hladilnik.Imel sem motor na popravilu vendar nismo odkrili vzroka mislm pa da je nekoliko bolše po zamenjavi dihtnge na glavi->mehaniku naj bi delal normalno, vendar sem šel nasledni dan trenirat pa mi vodo spet vn zmeče?upam da kdo ve odgovor

lp hvala za komentarje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo ker je biu tvoj brat?

tale :D :OK: Petrič #195

na koncu je pristal na 26 mestu ??????? ker so merilci zatajili, kot pri marsikomu včeraj... jebemu mast jim!!! Okrog 10. mesta se je realno pripelu v prvi rundi, v drugi pa mu je transponder šel falit

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tej transponderji pizda... mogu sm čakat veterane de se je prprelu dol iz proge, ga ustavt, uzet transponder, ga namontirat, pa direkt na rampo, k je bla že skor čist zafilana, čeprou sm meu na treningu čas v prvi polovici tekmovalcev...

pol sm zvedu de je blo ene 30 transponderjev premal...(120 jih majo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen motor? Si imel mogoče mlečno olje v getribih???

honda 125 let.99 nespoznam se na motorje tok tk da neznam povedat o čem si prašov :(

mam motor pa kakšne 2 mesca ampak je iz začetka delov normalno pol pa kr naenkrat začel nagajat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda 125 let.99 nespoznam se na motorje tok tk da neznam povedat o čem si prašov :(

mam motor pa kakšne 2 mesca ampak je iz začetka delov normalno pol pa kr naenkrat začel nagajat

sprašuje če si meu u getribih olje zmešano z vodo - bela mastna tekočina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprašuje če si meu u getribih olje zmešano z vodo - bela mastna tekočina

joj fantje kaj so to getribi?pr nas tega izraza ne poznamo :? se oproščam :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje kaj so to getribi?pr nas tega izraza ne poznamo :? se oproščam :?

getribi=menjalnik

getribi izhajajo iz nemšekga jezika, štajeska pač ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

getribi=menjalnik

getribi izhajajo iz nemšekga jezika, štajeska pač ;)

u najlepša hvala!

NImam pojma ker ne šraufam sam motorja ker tud neznam, mehankar je pa reku da nima pojma kaj bi lahko blo narobe,ker je use ok.Zdej me pa zanima če je meu kdo kdaj tako izkušno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj gizmo drugič mi povej, da se lepo nastavim objektivu...ne pa da kažem hrbet :D :D .)

ker si bil? tale ? :photo:

pa sm reku tamalmu da naj se ne goni s tabo, ker ga boš stisnu... ah kje, drugo rundo se je lih tja nastavu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zelo zanima, kakšen bo komentar od Gizmota. Javi se.

Poročilo n°2 :) se javljam po dolžnosti.

Komentar glede na knjigo o kondicijski pripravi motokrosista skozi oči trenerja gimnastike in kondicijskega trenerja nekaterih motokrosistov :whistle:

Če gremo na razumljivost...

Knjiga je napisana od nekaterih "profesorjev" kar je logiš, da ne bo pisal nek laik. Temu primerno je tudi izrazoslovje. Npr. vaja za gibljivost: Položaj - zaprekaški sed :? WTF je to (ok js vem, me pa zanima kdo od vas to še ve (ne mislim zaničevalno, ampak realno)) skica zraven OBUP. Kam lepše, da bi namesto tistih KRAC dejansko fotografirali osebo v tem položaju. Bilo bi super, ampak ne. Dokupit je treba še dodaten priročnik za razlago skic :headbang: je pa še precej takih primerov, do zasukov trupa, kjer je opisana popolnoma nepravilna, da ne rečem celo NAPAČNA izvedba vaje, ki velikokrat pripomore k nemali poškodbi... itd. Tukaj en velik MINUS

Preidimo k samim vajam:

Vaje v knjigi so popolnoma osnovne in nespecifične. Omenjene in opisane vaje res lahko dela vsak, ki se motocrossa loti. Pohvalno če se jih bo res, vendar pozorno skozi vaje :whistle: dejansko pa zaradi samih vaj, kakega hudega napredka ne bo, glede na to kako se gleda na ŠPORTNIKA. Bojo pa vaje pripomogle in izbolšale stanje vsakemu vadečemu, ki ne ustreza strogi definiciji vrhunskega športnika (torej 99,99% slovencev). Vsekakor, bo šlo na bolše vse, ki se bojo/boste vaj lotili resno. Sam program je namenjen začetnikom. Povzamem na hitro, ne boste odkrili amerike, le slano vodo boste mešali.

Prehrana:

Hojoj, tle pa nevem kateri diplomat se je lotu tega poglavja. Raje ne bi komentiral znanja in razgledanosti avtora. Pirurirc že ve čemu smo se križali v nedeljo :grim ostali pa tudi če ne, ne boste v zgubi :grrr Sam se pa ne bi držal dobesedno tega kar piše notr :slap: :whistle:

Overall:

Na mojem področju lahko rečem tole. Program vaj moči, kondicije, ravnotežja, koordinacije je namenjen začetnikom. Naj samo omenim, pri gimnastiki imajo temu podoben program skupine otrok med 4 in 6 letom starosti. To naj ne bo v mins, temveč v plus vsem vam. Na to glejte s tega stališča........ ZMORE VSAK TA PROGRAM

Knjiga oz priročnik je soliden. Če bi ga ocenil od 1 do 10 bi dobil nekje 5-6.

ALO MARŠ DELAT SEDAJ :yea1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si bil? tale ? :photo:

pa sm reku tamalmu da naj se ne goni s tabo, ker ga boš stisnu... ah kje, drugo rundo se je lih tja nastavu :lol1:

tale 98 je domen pivk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale 98 je domen pivk :OK:

vem, pa nism vedu če je tudi forumaš, ker je napisal da je v hrbet slikan :? :D

kaj ti si imel 220?

kontaktna številka upravnika proge v Slovenskih Konjicah..............noben nima, MX Peter pa vaši konci kdo :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo gizmOkak, samo za tebe ;)

ŠKEDENJ

pod AC Celje - Maribor

dolžina: 1750 metrov

upravljalec: AMD Slovenske Konjice

urnik: četrtek (16-20)

uporabnina: 2500 sit

informacije: 041 679 404 (Danilo Pekovšek)

Upam, da niso podatki stari :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, pa nism vedu če je tudi forumaš, ker je napisal da je v hrbet slikan :? :D

kaj ti si imel 220?

ne jst sm bil slikan izven proge...nek motor je gizmo slikal in jst sm bil zravn...če ne motor je št 121...mi lahko kdo pove kje dobim rezultate iz Vrtojbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!