Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

...če ne motor je št 121..

orko buh ja. Uroš G. alora :OK: tako mi povej, zdej vemo kdu smo. Si mi dal cifro od telefona na poti domov, za fotke. Se spomneš ;) B) Dobiš na CD, naslednjič, ko se vidimo. Imam ene še iz Ronk, ko smo bli dol :naughty: :photo:

#220 sm pa mislu za Rextona, če ima? K en kwak zelen je bil #220!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sm šele vidu :slap:

MX Peter. Super hvala za info, bom jutri poklical pa d vidmo, če je kej tudi za vikend... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati iz Vrtojbe so na AMZS-jevi spletni strani (amzs-sport) v kategoriji MX Akrapovič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

Imam en problem z motorjem :( Voda s hladilnika mi uhaja ven skoz šlaufk (iberlauf) je komu to kej znano kle smo že čist obupal nad to zadevo, zamenov sm pokrovček amapk ni blo čist nč bolš pumpa dela normalno tako da se mi ne sanja kaj bi lahko bilo.Po enih dvajsetih minuntah vožne moram dolit ene 2 dcl vode v hladilnik.Imel sem motor na popravilu vendar nismo odkrili vzroka mislm pa da je nekoliko bolše po zamenjavi dihtnge na glavi->mehaniku naj bi delal normalno, vendar sem šel nasledni dan trenirat pa mi vodo spet vn zmeče?upam da kdo ve odgovor

lp hvala za komentarje

kaj pa dolivaš v hladilnik antifirz al samo vodo?

ponavadi je dihtnga na glavi zanč in je pol to vzrok za to sranje

nevem upam da sm ti kej pomagov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki kdo se me usmili toti vikend. pa mi posodi svojo zverino za pol ure, da se malo ven znorim, ker jaz bom popizdil že en mesec pa pol čakam na motor. da ga zrihtajo. pa še kuj nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera a si ti vozu v nedeljo.kok maš št na motorju?mam ene 50 slik.če kerga zanima naj pove kolk ma št. motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kdaj je možno voziti v Vrtojbi?

Kakšen je letos urnik treningov?

Hvala za pomoč

Urnik je torek in četrtek od 16h do 20h

men pa zanima kje se dobijo te majice z napisi in številkami in koliko stanejo .)

misliš črne? ne da se, so last članov kluba GAS :)

za vse info o Vrtojbi

GAS VRTEJBA :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera a si ti vozu v nedeljo.kok maš št na motorju?mam ene 50 slik.če kerga zanima naj pove kolk ma št. motorja.

Pantera je imel 119,lahko pa prilepiš tudi 115.

hvala

Mislim da pri open r2 nekaj narobe z rezultati,naj bi transporterji nekaj zamočili,ve kdo kaj o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da pri open r2 nekaj narobe z rezultati,naj bi transporterji nekaj zamočili,ve kdo kaj o tem.

sej so tudi pr 125 R2 :BUA:

vse je šlo u kurac s strani časomeriskega teama AMZS :slap: pohvalno

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urnik je torek in četrtek od 16h do 20h

misliš črne? ne da se, so last članov kluba GAS :)

za vse info o Vrtojbi

GAS VRTEJBA :OK:

NE nism mislu teh ampak to mislim te majice ko jih maš za vožnjo oblečeno čez ščitnike

jaz mam original of ufo plast me pa zanima kje se da dobiti tako kot majo velik na dirkah ko jim piše gor primek in štartna številka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno prošnjo!

Kaj je že kdo gledal, oziroma, če ima kdo DVD Stairway to Glory (Stefan Everts). Ali če mogoče obstaja tudi kaka divx, xvid varianta. Bi bil zlo vesel tega izdelka, ker legendo/kralja je pač treba pogledat :OK: :OK: :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo imel zlomljeno ključnico?

Dans je šla po gobe desna stran, pa kolk časa kej poteka zdravljenje???

Hvala vsem kamikazam za odgovor :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dons u šentvidu tooook padu... sm kr presenečen de me sam rebra, leva rama, komolc pa mal leva noga bolijo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa v drugem krogu, ko sem se še navajal na progo :headbang:, ko bi se vsaj pošteno pelu, pa pol kej zlomu :headbang: hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu zlomleno sicer pri skakanju s smučmi,ampak ker nisem bil pri miru,tako da mi je kost prepraščala drugo(se je premaknila) .) .) sem rabu skor 3 mesce,če bi blo vse ok da bi se na dotik pol mal prej sam za motor...

...hitro okrevaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm najprej v prvem krogu dobil udarec v prst, k sm padu, in mam še zmer zatečenga, ornk padec je biu pa zadn krog... ura je bla ene 19:10... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!