Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

eh, spet sem 3 ure digitalca pucal... pa kur** se mi je ta prah še na senzor spravu :headbang: :angry:

Dihat se pa itak ni dalo, ne ob strani, kaj šele na stezi :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal, zdejle nam po povedu krosss kolk so gasilci vode včerej in predvčerajšnjim polil.....sej se hecam.

Sam je pa res suho kot poper, sva včerej s kolegom v Ležnju popoldne vozla in je blo v bandah 10 cm prahu, motor pa kr počez kot pr spidveju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škedenj proga ki b :slap: i jo izbrisal iz seznama pokala akrapovič. :BUA: :BUA:

najbrž tut iz dp proga kr neki pa še prpravt je ne znajo :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal, zdejle nam po povedu krosss kolk so gasilci vode včerej in predvčerajšnjim polil.....sej se hecam.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa se zanima me kako da Gercar vozi v drugi klasi? oz. kaj je ta klasa junior?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če spremljaš redno motokros veš kaj to pomeni!( pač 125 junior pomeni d so fanti stari do 19 let(gerčar,urbas,osenk),125 člani pa d so lahko nad 19 let(irta,mulec),pač tako se je Gerčar odločil in mu na prvi tekmi kaže zelo dobro)

Glede Škednja pa škoda besed,ker res ne vidite ozadja v organizaiji dirke in v trudu organizatorja! Verjemi pa,da so letele pohvale na tekmo v Škednju tudi od Romana Jelena,ki je trener Tonija Muleca!

Draga salsa in dizmokak pač se bosta morala navadit na sušo in prah,če bi pa bilo blato pa bi se zopet pritoževali!Pa glede na to,da se ni dalo stat ob progi potem že nisi tekmovalec,ampak gledalec,ki zna samo ogovarjati! Brez zamere!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga salsa in dizmokak...

z G-jem prosim :closedeyes:

Pa glede na to,da se ni dalo stat ob progi potem že nisi tekmovalec,ampak gledalec,ki zna samo ogovarjati! Brez zamere!

Nobene zamere. Res nisem tekmoval, je pa bratec (in nima kake grozne pohvale). Tekmoval bi, če bi imel licenco že v rokah, žal je še nimam (bo ta teden), zato sem bil primoran stati ob strani na žalost. Zaenkrat pa ne poznam nobenega tekmovalca, ki tekmuje vse kategorije in zato ne more stat ob strani kot gledalec? Ali se motim. Da kritiziraš in žališ Gledalce, lepo od tebe (vas) me zanima od koga imase prihodek. Naslednjič, če ne bo blata ne pridem tja ne kot dirkač, ne kot užaljeni Gledalec. Brez zamere nazaj, ma progo bi lahko pripravili way better, ne da je blo kamnja po progi za prodajat na kubike. Da se ne omeni zlizanega "asvalta" po klancih. Na vrhu proge, delovni stroj še videl ni terena. Glede prahu pa smo že povedali

@salsa

Gasilci pa so bli ja... Prišli dvakrat nabit s sireno, da je piskalo v glavi nam v boxih, kar ni blo dovol toplo in prah, ki je spravljalo vse ob živce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa bekanovič ni vozu če je biv prijavlen :? :? :?

mam še eno zanimivo vprašanje kdo ma za vs najlepšo tehniko v sloveniji hvala za odgovore :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še eno zanimivo vprašanje kdo ma za vs najlepšo tehniko v sloveniji hvala za odgovore :OK: :OK:

Jelen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še eno zanimivo vprašanje kdo ma za vs najlepšo tehniko v sloveniji hvala za odgovore :OK: :OK:

Jelen, Mulec, Kragelj :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

Mene nekej zanima če veste če se da nastopt na akrapovičevem pokalu na eni dirki pa da nisi čaln nobenega društva?

ne, morš met licenco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam ufo,menda da je fajn ga gor met če kdo pred tabo vozi,sploh kakšna crf 450 eto ga

IPB Slika

of ta je pa že star :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez kragla k se pele k stara mama,dolgočasn stil...

Kragelj se defenitivno ne pele kot stara mama :headbang: :headbang: Spominja me pa na Evertsa. Dolgocajtn pa zgleda, ker se pele hitro in pod kontrolo ;) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kragelj se defenitivno ne pele kot stara mama :headbang: :headbang: Spominja me pa na Evertsa. Dolgocajtn pa zgleda, ker se pele hitro in pod kontrolo ;) :grim

točno to. Če evertsa gledaš je tudi dolgočasen. Najlepše je bilo na pokalu narodov primerjat dva AS-a. Everts, za njim pa se je mudil Stewart! Meni osebno je pelu Stewart bol atraktivno (beri za dat kawasakija na pol), medtem ko Everts spredi kot en penzionist.

Stewart mu je pa SAMO V HRBET GLEDU :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez kragla k se pele k stara mama,dolgočasn stil...

Pelji se ti kot on.

Kragelj je pri nas zakon v motokrosu je pa še nekaj odličnih voznikov v Sloveniji(BRATJE IRT,MOŽE,JELEN IN DRUGI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da se dobro pelje,kapo dol,mi se nebomo tko,ampak moje objektivno mnenje je da je dolgočasen,napram drugim asom,toni,jelen,irti,gerčar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo jutri v Orehovo vas.

ej jst nemorm jet k mam en job a bi lohka kdo od vs k bo šu mal sliku pa mi mal poroču da vem če si drug tedn uzamem fraj hvala :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst nemorm jet k mam en job a bi lohka kdo od vs k bo šu mal sliku pa mi mal poroču da vem če si drug tedn uzamem fraj hvala :OK: :OK: :OK:

se bomo potrudili in nekaj atraktivnih prilepili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa urnik za orehovo vas? Enkrat med prvomajskimi bi se pricingali naokrog tudi primorci... pa če bi se le dalo, bi tako vskladili proge da bi bili gor 2-3dni in vsak dan na eni...

Svetujete? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa urnik za orehovo vas? Enkrat med prvomajskimi bi se pricingali naokrog tudi primorci... pa če bi se le dalo, bi tako vskladili proge da bi bili gor 2-3dni in vsak dan na eni...

Svetujete? :)

Proge,kjer imajo trening na štajerskem!

Torek:Orehova vas(od 16-19 ure)

Sreda:Lemberg(16-19 ure)

Četrtek:Slovenske Konjice(od 16-20 ure)

Orehova vas(16-19 ure)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!