Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

A ta Matjaz Kosir je pa tud nas clan tukej? K ma res full dobre slike tud na AMZSju.... res pase zravn :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž bil tudi danes z fotoaparatom v Orehovi vasi na treningu.

Če je na član na motosvetu naj doda nekaj slik.

Drugače pa trening bil ok.,ko se naučim po takih luknjah vozit bom kar uspešen hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta Matjaz Kosir je pa tud nas clan tukej? K ma res full dobre slike tud na AMZSju.... res pase zravn :kva2:

sam ta matjaz kosir je norc ma kondicije kokr cs lan je na akrapoviču vozu tri kategorije.. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je kot ostrostrelec, vsaka mu čast zna naredit res lepe slike :OK:

Pogrešal edino zgornji skok proti štartni ravnini, ta del je bil skrajšan zaradi praha in tečnih sosedov. Treniralo nas cca30 proga primerno namočena, malo razrita vendar ok. .)

post-5471-1177013248_thumb.jpg

post-5471-1177013266_thumb.jpg

post-5471-1177013289_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

Mene nekej zanima če veste če se da nastopt na akrapovičevem pokalu na eni dirki pa da nisi čaln nobenega društva?

Lahko dobiš licenco na dirki, samo član kluba pa morš bit. Učlant se pa mislim da ni problem. Najdeš najbližji klub, daš za članarino, pa je.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je kot ostrostrelec, vsaka mu čast zna naredit res lepe slike :OK:

Pogrešal edino zgornji skok proti štartni ravnini, ta del je bil skrajšan zaradi praha in tečnih sosedov. Treniralo nas cca30 proga primerno namočena, malo razrita vendar ok. .)

pol se mi splača uzet fraj nasledn četrtek hvala vam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proge,kjer imajo trening na štajerskem!

Torek:Orehova vas(od 16-19 ure)

Sreda:Lemberg(16-19 ure)

Četrtek:Slovenske Konjice(od 16-20 ure)

Orehova vas(16-19 ure)

lp

krossss & pantera: HVALA :worship:

Pirurirc... akcija :naughty:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, tadiča si pa ulovu :OK:

mulec #46

smrekar #9 :OK:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenx everybody.:worship: Kar se tiče kondicije sem lani vozu tri kategorije med zadnjimi, ampak mi je bil cel žur. :OK: Pelou sm samo treninge in eno od voženj v kategoriji, eno vožnjo pa fotku. :wacko: Če je bil blat, mi na misel ni prišlo, da bi poizkusil. Vem kako je po dreku rit :lol1:

Dons sm naredu prvih pet krogov z sposojenima motorjema. :kva2: Dva mesca po padcu je roka kul, samo fajn jo moram razgibat. :yea1:

Bravo Gizmo.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva mesca po padcu je roka kul, samo fajn jo moram razgibat. :yea1:

Ti kar pazi se z roko! Da ne bo prezgodej joooj :blink: Komaj čakamo te na pistah spet... Bo vsaj zanimivo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slikce so res kul... :OK:

Jz si vse spravlam na disk, za dolgocasne ure.

Moje okrevanje gre tud dokaj po nacrtih, kasen mesec in pol, in naj bi bila rama nekje v pravem stanju, ceprav bo prava rehabilitacija po navodilih trenerja in fizioterapevta - trajala nekje do konc poletja. Upam d bo vse kul do takrat... :whistle: bo treba pocas pa nic studirat kako bi kje hitrejs pa bols, samo za uzitek se bo treba vozit vecino casa... Mogoce Mogoce se v jeseni vidmo v Sentvidu al pa V semicu (na dirki valda) :naughty: :P :cry: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenx everybody.:worship: Kar se tiče kondicije sem lani vozu tri kategorije med zadnjimi, ampak mi je bil cel žur. :OK: Pelou sm samo treninge in eno od voženj v kategoriji, eno vožnjo pa fotku. :wacko: Če je bil blat, mi na misel ni prišlo, da bi poizkusil. Vem kako je po dreku rit :lol1:

Dons sm naredu prvih pet krogov z sposojenima motorjema. :kva2: Dva mesca po padcu je roka kul, samo fajn jo moram razgibat. :yea1:

Bravo Gizmo.

o hudo :OK: :OK: :OK: kako si pa kondicijo treneru :? :? :? hvala za napotke aja pa ti k si dost u motokrosu kdo ma zate od današnjih motokrosistov najlepšo tehniko hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sm se samo z motorjem vozu. :OK: Pol sm pršu do tega, da bo treba še kej zdraven narest. :blush: In to je klasika: tek, sklece, počepi, trebušnjaki in kolo. Gumice za roke. Fitnesa ne maram je pa priporočljiv. :BUA:

Ja kar se pa tehnike (verjetno slovenskih motokrosistov) tiče sm pa po gledanju zadnjih treningov navdušen na Rokom Bekanovičem. Tud Jerry Irt ne zgleda slabo na motorju. Pa tamau Irt, Peter full je hud. American boys: RC in Bubba ter Reed. Zelo velik gledam tud Davi Millsaps-a, ker je glih ene tolk velik kot jaz in se velik učim od njega (preža na motorju). World MX GP: Cairoli, Rattray, C. Pourcel v MX2 in Ramon, Stribos MX1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme,kje bi dobil bat za Husqvarno 250 cr,fi 69,let. 84.

Na batu piše 6969.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

Včeraj je bil na A kanalu film punca na motorju (motocrossed) ima mogče kdo to posneto v digitalni obliki da bi si dol potegnu ker nism uspel gledat?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

Včeraj je bil na A kanalu film punca na motorju (motocrossed) ima mogče kdo to posneto v digitalni obliki da bi si dol potegnu ker nism uspel gledat?

lp

na emule je film .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!