Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Če rab kdo škorne št. 43

40 €

IPB Slika

Ti sporočim kasneje,ko zvem kolk ma brat cifro noge,je glih na motorju.S kje pa si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem slovenskim tekmovalcem, ki so danes pokazali izvrstni nastop v Brežicah :OK:

Popravljeno . Popravil ancika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme,kje bi dobil bat za Husqvarno 250 cr,fi 69,let. 84.

Na batu piše 6969.

Rabu bi tvoj star bat. To se vse da dobit, samo je pa tud cena taka kot za nov motor, ker je bat nov. Za Husqvarno je pa še mal dražji, kot npr. za Japonce. Če te zanima se oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sporočim kasneje,ko zvem kolk ma brat cifro noge,je glih na motorju.S kje pa si.

pa sj to ni res kaj dons ljudje prodajajo je že bolš če maš navadne gumjaste škorne za deset evrov kokr pa te k plačaš 30 evrov za starinsko vrednost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi pa prašu če je kje v okolici kranja kakšna proga za motokros

vem za brnik ostale pa ne

pa a bo na brniku zj to progo kdo prevzel pa jo mal v red spravu ker je škoda da propade

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi pa prašu če je kje v okolici kranja kakšna proga za motokros

vem za brnik ostale pa ne

pa a bo na brniku zj to progo kdo prevzel pa jo mal v red spravu ker je škoda da propade

lp

Brnik je bila lani edina legalna proga na tem koncu Slo. Nekaj je govora, bi spet zaživelo, ampak je vse pod velikim uprašajem. Sem pa slišal, da so se lani vozili nekje v okolici Tržiča. Nisem bil tam, ampak je blo baje kr noro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domžale

Ja ima 43,poklič brata(Robert)na 041558641

lp

Rabu bi tvoj star bat. To se vse da dobit, samo je pa tud cena taka kot za nov motor, ker je bat nov. Za Husqvarno je pa še mal dražji, kot npr. za Japonce. Če te zanima se oglasi.

S kje pa si.Jest sem iz Komende,lahko me pa zvrčneš na 041709347

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp sem nov tukaj! se odlocam za nakup KTM sx 450 ali sx 525 pa me zanimajo vasa mnenja kateri je bolsi? vecina mi je rekla naj vzamem sx 450! :D

Tudi sx 450 bo za štart zelo hud :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sx 450 bo za štart zelo hud :yes:

Se popolnoma strinjam če si začetnik v motokrosu je bolš kupt eno 125 al pa 250 4t je cenejš in se lažje naučiš lepo pelat. 450 ti bo samo moč pobrala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450 za začetnika :lol1: . No če maš motoristične izkušnje in če so te še dolgoletne pol ne rečem. Dej pejd enkrat mal na kšno progo pogledat, pa seboj vzami zaščitno opremo in tam lepo prosi fante za kakšen krog, da boš doživel teh 450. Pa pazi, ker stroški ob morebitnem padcu lahko dosežejo povprečno mesečno plačo. Posledica padca pa je lahko tudi bolniška za dva meseca. Mogoče bi se pa za 250F motor odloču. Al pa jest sam s sabo kle mau debatiram.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se pa za 250F motor odloču. Al pa jest sam s sabo kle mau debatiram.

mogoče bi tudi 125 2T bla dovol "huda"...

250 4T ne zaostaja dosti za 450. Sploh če je malo upedenana :) 450 je pa itak ADIJO PAMET :kva2:

Več kot dovol bo 250 4T... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi tudi 125 2T bla dovol "huda"...

250 4T ne zaostaja dosti za 450. Sploh če je malo upedenana :) 450 je pa itak ADIJO PAMET :kva2:

Več kot dovol bo 250 4T... :grim

SJ VM PRAVM JOJ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450 za začetnika :lol1: . No če maš motoristične izkušnje in če so te še dolgoletne pol ne rečem. Dej pejd enkrat mal na kšno progo pogledat, pa seboj vzami zaščitno opremo in tam lepo prosi fante za kakšen krog, da boš doživel teh 450. Pa pazi, ker stroški ob morebitnem padcu lahko dosežejo povprečno mesečno plačo. Posledica padca pa je lahko tudi bolniška za dva meseca. Mogoče bi se pa za 250F motor odloču. Al pa jest sam s sabo kle mau debatiram.

hm to mi je zanimiu

da storški ob padcu dosežejo mesečno plačo to more bit pa precej hud padc :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm to mi je zanimiu

da storški ob padcu dosežejo mesečno plačo to more bit pa precej hud padc :eek:

niti ne ker že sam ena ročka original ti dost odšteje tko da nerb bit kj preveč hud padec to

ti si pa najbol pameten na našem modrem planetu a :slap:

mislš mene. Niti ne sam pa rad svetujem kar wem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne ker že sam ena ročka original ti dost odšteje tko da nerb bit kj preveč hud padec to

mislš mene. Niti ne sam pa rad svetujem kar wem

bi lahko kar precej ročk kupu za najnižjo plačo pa tud par kompletov plastik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kaj ve kdo je progo na brniku mal poglihov?

Krosle :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi lahko kar precej ročk kupu za najnižjo plačo pa tud par kompletov plastik

fajn da maš tko dobro službo in plačo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn da maš tko dobro službo in plačo :OK: :OK: :OK:

:D jah pozanimi kuk so plastike za husqvarno dobiš original blatnik za 50 eur pa nej bi mela husqvarna drage dele

tko da ni kuj plača razn če gre kai u mašini :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam izkusnje z 125 in 250 tak da 450 nebi smel bit problem!! am vozu se bi pa itaq doma mal ko bom imev cajt(za vikende) mogoce kdaj su s frendom na kako progo :D , drgac vem kako je sm se pelu lih z ktm sx 450 po gozdu par minut pridem nazaj ves crknen :D leti pa ku bk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!