Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ej a je kej razlike če bi dal na 250f gor zadnjo gumo 110 namesto 100 širine.

hvala. lp!

mislm da ne k sm mal gledu slike mx2 motorjev in majo obistvu oni 110 gumee na 100 feltni saj tko ma carioli :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons po dveh mescih dobim končno motor:D :OK: :OK: :kva2: :kva2: :worship: :worship:

Ja kje si ga pa mel 2 mesca ;)

Zdej pa gasa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol maš ti motor iz putra če ti ob majhnem padcu unič hladilnik .)

dovolj, da ga nerodno nasliniš nekam :grim

drgač pa fantje... zdej sm pešak...vsaj en lep cajt :headbang: sem imel "letalske" vaje, pa se niso izšle po načrtih, tko d je komolec v offside vrglo :slap: :lol1: zdej mam longeto slab teden, pol pa 6 tednov razgibavanja brez obremenitve roke :wacko: pol pa lahko počasi obremenjujem in po ene 2mescih lahko nazaj jaham... Imel kdo podobne izkušnje z izpahom komolca? Meni se zdijo ta obdobja za lase prvlečena, k to se je zgodilo v četrtek, včeri sm komolec že premikal brez bolečin, sicer ne s polno amplitudo, na polovico pa že :whistle: je pa še tak k od stewarta (obseg ene 40cm :blink: :eek: ) in barve tudi :lol1: lih orehove vasi in mačkovcev ne bom odpelal, pol avgusta pa že gasss po mojem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja noro no...

Polhno poskodb. Ej gizmo, obdobja niso nc za lase prvlecena, treba je it ornk skoz okrevanje pa pocas, drugac se poskodbe ponavljajo...

Jz sezmer trdo delma na vseh vajah za ramo... upam d bom zrihtu.. do avgusta, pa bom sou kje pelat. Sm tud jz mislu, uf to bomo hitr, ko pa zacnes trdo delat, pa vids kok velik mors delat d se dejansko dobr zrihta.

Mam pa tud odprto varijanto, da grem na pokal narodov v Budds Creek v ZDA, ob enem ko bom tam na dopustu, ce valda bom... :kva2: :kva2: A ma se kdo v planu it tja?

Gizmo: cimhitrejs okrevaj

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa tud odprto varijanto, da grem na pokal narodov v Budds Creek v ZDA, ob enem ko bom tam na dopustu, ce valda bom... :kva2: :kva2: A ma se kdo v planu it tja?

Gizmo: cimhitrejs okrevaj

:worship:

hvala za želje :OK:

waaaaaaaaaaa, kam greš :eek: zdej sm ti tko fouš d se kar kadi :) pazi na kovčke, da ne bojo cunje doma notr pa js :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ti tuki gvoroiš že o hudih padcih za moje pojme če uničiš hladilnik to ni en mjhn padc pol pa nevem

gimzo to so pa okvare motorja tko da nemoreš kaj

sam jst kolkr vem če bo en proabvu 450 nebo naredu v parih krogih za 1000ali več evrov škode

Kaj putr :lol1: . Hladilniki so, kot so ti že fantje razložil iz zelo mehkega materiala. Jest bi samo še dodal, da se mi je hladilnik skrivil, ko mi je enkrat Honda CR250R v kombiju padla na cisterno za vodo, ki je bla glih štiri oglata. :kva2: Če te še kaj zanima kar vprašaj. :worship:

hvala za želje :OK:

waaaaaaaaaaa, kam greš :eek: zdej sm ti tko fouš d se kar kadi :) pazi na kovčke, da ne bojo cunje doma notr pa js :kva2: :whistle:

Yo Gizmo. Zdej te šele trga, ko maš cajt za premišlevat a ne. Moja roka bla dons namočena v Jadransko morje. Ker gre za tole globalno segrevanje se splača dol jet, ker je toplo (je reku eden vikendaš) kot sredi avgusta. Za vse nezmrzljivce je kopalna / plavalna sezona odprta. Za vse poškodovane (vključno z mano) pa se rane po terapiji v morju hitreje celijo. Mal so me na plaži čudno gledal, ker sem čofotal z desnim zapestjem, ampak pomaga.

Kako bi šli pol u Ameriko na pokal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Gizmo. Zdej te šele trga, ko maš cajt za premišlevat a ne. Moja roka bla dons namočena v Jadransko morje. Ker gre za tole globalno segrevanje se splača dol jet, ker je toplo (je reku eden vikendaš) kot sredi avgusta. Za vse nezmrzljivce je kopalna / plavalna sezona odprta. Za vse poškodovane (vključno z mano) pa se rane po terapiji v morju hitreje celijo. Mal so me na plaži čudno gledal, ker sem čofotal z desnim zapestjem, ampak pomaga.

Kako bi šli pol u Ameriko na pokal?

ja sam res... :D :P ooo se godi tebi :) bom reku punci ja, če me odpelje na morje :naughty:

js sm biu pa fotoustvarjalc na treningih naših fantov :OK:

rezultat :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj carji kako kej?? a kdo ve za kakšen motor yamaha al pa kawasaki 250 4-taktni priporočljivo da je sesut k sm zlo na tesnem z evri ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mirko. Kje je pol kle računica? :( Bol ko je razfukan, več bo dnarja - eurov :naughty:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mirko. Kje je pol kle računica? :( Bol ko je razfukan, več bo dnarja - eurov :naughty:

ja boom probu rablene dele al pa kj sam nardit pa bo pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi šli pol u Ameriko na pokal?

Jst mam to se vse v dogovorih. Jasn bo pa ta tedn. Tam bom 4 tedne, od New Yorka oddaljen prb. 600km. :OK: Itak da nebom zamudil take sanse :kva2: :grrr . Na kovcke lohk se tok paszis pa jih zgubijo. (namest Brnik, so mi enkat poslal kufre v Berlin) :headbang: :headbang: Upejmo d abi slo kej slovencev tja navijat, pab nardil svoj navijaski tabor :D Pa namig: Najbolj se je cimprej odloct ker letalska karta je vsakdan drazja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brata Gselman gresta for sure. Majo že hotel rezerviran. Baje da u krogu 100 km cca. je že vse zaseden. Če bi jest šou (bom zdej spet mal pameten) bi tm najel kemperja in bi se na dirkališču uparkiru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al je pa sam moja husqvarna tok dober narjena .)

da se zmer prej jst zejbem k motor

zanima me če ma kdo za prodat kakšne gume k niso ble velik vožene

Popravljeno . Popravil shumi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj rezultatov iz European Motocross Championship; Gdansk(Poljska)

EMX 2 Junior

PRVA VOŽNJA

1. Evgeny Mikhaylov(44,RUS)

2. Klemen Gerčar(62,SLO)

3. Yauheni Tyletski (89,BLR)

4. Frantisek smola(26,CZE)

5. Mauro Fiorgentili(6,ITA)

6. Samuel Zeni(52,ITA)

7. Theo Urbas(49,SLO)

.

.

.

.

DRUGA VOŽNJA

1. Yauheni Tyletski (89,BLR)

2. Klemen Gerčar(62,SLO)

3. Evgeny Mikhaylov(44,RUS)

4.Frantisek smola(26,CZE)

5. Mauro Fiorgentili(6,ITA)

6. Samuel Zeni(52,ITA)

7. Theo Urbas(49,SLO)

.

.

.

To je samo do sedmega mesta, če želi kdo še bolj natančne rezultate naj pove oz. če kdo želi vrstni red do konca(bilo je 25 tekmovalcev).

LP

Drugače je pa tu več podatkov:

EMX2 Junior

http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=513194

http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=513196

http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=513197

EMX Open

http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=513201

http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=513203

http://www.mylaps.com/results/newResults.jsp?id=513204

Popravljeno . Popravil ancika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje Hondo CR 125

Menjan bat, olje v mašini svečka pred 2h.Vage in verižni set je bil menjan jesen.Na motorju je Renthal balansa braking sprednji disk.Zraven dam se nove sprednje in zadnje disk plosčice in se veliko delov.

IPB Slika

mam pa tud celotno opremo [uFO,HJC] za prodat.

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kok mam tečno ženo spet me ni spustila na tekmo :angry: :angry: :angry: plis djte mi napisat obnove če vam ni odveč hvala res hvala :OK: :OK: :OK:

Če kdo kupuje Hondo CR 125

Menjan bat, olje v mašini svečka pred 2h.Vage in verižni set je bil menjan jesen.Na motorju je Renthal balansa braking sprednji disk.Zraven dam se nove sprednje in zadnje disk plosčice in se veliko delov.

IPB Slika

mam pa tud celotno opremo [uFO,HJC] za prodat.

oooooovvvvv kok je pa kj cena za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih ni na netu počaki d piruric pove...

js sm vidu sam drugo vožno in lohk rečem

da 125/250f zanimiva fulll

v drugi vožni če se ne motm

1.irt m

2.irt j.

3.gerčar

4.mulec

5.urbas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bil od 10ih dopoldan dol, ampak se bom vzdrzal vseh komentarjev... Naj si drugi spraznjo duso.... jz sm presibak za sprejemanje kritik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!