Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Par fotk iz Semiča

o lepe fotke se je pa kr kadil sam neki me zanima kokr vidm so 2 vožno open razveljavelal je sploh niso vozil sm gledu rezultate :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Ja druga dirka razreda open je bila zaradi prahu odpovedana tik pred startom. Organizatorju zaradi pomanjkanja vode ni uspelo dovolj zmočit vsaj tistih kritičnih delov proge, tako da je na koncu zaradi varnostnih razlogov bila odpoved edini izhod. Zdi se mi da je to ena izmed hitrejših prog z dooolgimi skoki in mislim, da za tekmovalce ni prijetno če skačejo v globino brez, da vedo kaj jih v prašni zavesi sploh čaka. Tako, da se meni zdi odpoved dokaj razumna. Že v kategoriji člani 125 so bile razmere iz kroga v krog težje saj se je proga zelo hitro sušila in še dobro da je ni nihče skupil. Upam, da se bodo organizatorji drugič, oziroma drugod malce bolj potrudili s pripravo proge in bomo gledalci lahko uživali v celotnem sporedu.

Lep pozdrav.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Ja druga dirka razreda open je bila zaradi prahu odpovedana tik pred startom. Organizatorju zaradi pomanjkanja vode ni uspelo dovolj zmočit vsaj tistih kritičnih delov proge, tako da je na koncu zaradi varnostnih razlogov bila odpoved edini izhod. Zdi se mi da je to ena izmed hitrejših prog z dooolgimi skoki in mislim, da za tekmovalce ni prijetno če skačejo v globino brez, da vedo kaj jih v prašni zavesi sploh čaka. Tako, da se meni zdi odpoved dokaj razumna. Že v kategoriji člani 125 so bile razmere iz kroga v krog težje saj se je proga zelo hitro sušila in še dobro da je ni nihče skupil. Upam, da se bodo organizatorji drugič, oziroma drugod malce bolj potrudili s pripravo proge in bomo gledalci lahko uživali v celotnem sporedu.

Lep pozdrav.

L'Thor

hvala lepa in tekme so bile napete :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Ja druga dirka razreda open je bila zaradi prahu odpovedana tik pred startom. Organizatorju zaradi pomanjkanja vode ni uspelo dovolj zmočit vsaj tistih kritičnih delov proge, tako da je na koncu zaradi varnostnih razlogov bila odpoved edini izhod. Zdi se mi da je to ena izmed hitrejših prog z dooolgimi skoki in mislim, da za tekmovalce ni prijetno če skačejo v globino brez, da vedo kaj jih v prašni zavesi sploh čaka. Tako, da se meni zdi odpoved dokaj razumna. Že v kategoriji člani 125 so bile razmere iz kroga v krog težje saj se je proga zelo hitro sušila in še dobro da je ni nihče skupil. Upam, da se bodo organizatorji drugič, oziroma drugod malce bolj potrudili s pripravo proge in bomo gledalci lahko uživali v celotnem sporedu.

Lep pozdrav.

L'Thor

ohjej, če ne bo dežja bojo kar cele dirke odpovedovali al kaj :slap: da ne znajo organizirat dveh kant vode je pa tudi žalostno :worship: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tok, k se je kle kadil se men zdi daj blo rez zajeban vozt. Ma kamot bi prpelal se eno cisterno vode pa pestavl dirko za 30 min, pa zalil,.... Mal smesno je izpadl, ker so ogrevaln krog ze odpelal... amapk nej bo v opozorilo ostalim organizatorjem tekm, se bo pac treba mal bol potrud z zalivanjem, ce pac nebo dezja... Dirka pa drgac tko kot ponavadi... kategorija open - nezanimivo, saj nekje do 5ga mesta, edin 125 so se pa kr prehiteval. A kdo kaj ve kva je blo spet z Bekotam? KTM crknu al kva? Sm vidu ga je sam vrgu v mejo, pa sov pes v boks. :headbang: Res skoda, tip dobr fura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tok, k se je kle kadil se men zdi daj blo rez zajeban vozt. Ma kamot bi prpelal se eno cisterno vode pa pestavl dirko za 30 min, pa zalil,.... Mal smesno je izpadl, ker so ogrevaln krog ze odpelal... amapk nej bo v opozorilo ostalim organizatorjem tekm, se bo pac treba mal bol potrud z zalivanjem, ce pac nebo dezja... Dirka pa drgac tko kot ponavadi... kategorija open - nezanimivo, saj nekje do 5ga mesta, edin 125 so se pa kr prehiteval. A kdo kaj ve kva je blo spet z Bekotam? KTM crknu al kva? Sm vidu ga je sam vrgu v mejo, pa sov pes v boks. :headbang: Res skoda, tip dobr fura...

ja sam res škoda za mladega upa bekota :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je motor tovarniako spedenan, agregat, vzmetenje, bremze, kao tak motor stane 13k EUR. Sm sam slisal... pa da pol crkuje? sj res da jih tisijo v poden sam.... Cudm s ezakaj pa Yamaha ne crkne pa Honda? Al tud?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tadču pa ne crkuje :? :?

tadiča sta mel takoj na začetku povn problemov z nima, pa še zmer jih je velik... sam de sta mogla na dveh novih motorjih zamenat mašine po parih trening pa nwm kok se to splača...

drgač pa rocky cena bo pa držala in to de je motor res opedenan

Popravljeno . Popravil reXton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vodi. :eek: O pripravi proge. :slap: O vremenu v teh časi pa nebi. :alien1: Vode je bilo že 14 dni pred dirko v Semiču PREMAL. :headbang: Žal dež Aprila sploh ni padal tko, kot se za ta uscan mesec spodobi. :BUA: Tla so bila zbita in razpokana. Ko so polili je bilo bolj drseče kot na ledu. Vsaka čast vsem, ki so na tej podlagi sploh vozili. Tonček je po drugi vožnji reku, da je na nekaterih delih pelou povsem na pamet. :worship: A si znate predstavljat, kaj bi blo če bi se kdo pred n jim ulegu. :grrr Tko brez veze. :grrr Pa da ga nabaše pri polni hitrosti....... :grrr Na progi so se poznale črne črte, ki so jih risale gume. :grrr Na motokrosu, ja, :grim ja. :grim :krneki: Progo bi mogu organizator , recimo v sredo preštihat :hmm: , sfrezat :glare: , preorat :blink: in čez vse to vsak dan nekajkrat fajn polit :cry:. Pa bi se pol nardile une taprave luknje in kanali :lol1: . Pa bi pol tekmovalci jamrali, da zakaj spet vse to :naughty: . In kje je tle ekonomska računica za organizatorja. Riziko, da se mu na dan dirke po vseh takšnih pripravah uščije dež, pa je verjetno prevelik, al kva pol praute?

Mi je pa reku u torek, takoj po odpovedi te zadnje vožnje od Jožeta fotr, star maček v gledanju slovenskega motokrosa: "nej mi zdej vrnejeo en Euro, če je dirka odpadla."

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo le,da bo v Lembergu več sreče z pripravo proge oz. z vremenom,da bo lahko pripravljena proga kot se spodobi! :)

ja sam se že ve so v lembergu težave z vodo vedno so odpovedani treningi ker ni vode tako da bo tudi tam šit :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Ja taka vožnja na pamet se je že dogajala letos v Slovenjskih Konjicah na Akrapovič pokalu, pa tudi Prilipe niso bile ravno najboljše, saj nekateri predeli proge res niso poznali vode. Tudi tam so vozniki peljali po prašni megli in bolj po spominu kot kaj drugega. Vem sicer, da proge v celoti ni možno zmočit a če bi bili sušni predeli manjši bi bilo vseeno bistveno boljše. Po mojem je tudi problem v samem načinu polivanja ponavadi se to dogaja tik pred tekmo po možnosti še pred nastopom najmlajših, ki imajo že tako težave. Proga bi morala biti krepko namočena že pred dirko ne, pa, da se gasi samo prah in kot je povedal Pirurirc nastane s tem samo odlična drsalnica.

Organizator bi moral vsekakor poskrbeti, da je proga čim bolj namočena pa četudi zaradi tega nastanejo kanali in kolesnice. Upam, da bo takih spodrsljajev s prašno progo v letošnji sezoni čim manj čeprav je težko verjeti, če pomislim, da so se kar 3 od 4 dirk vozile v zelo prašnih pogojih in to postaja že nekakšna praksa na naših tekmovanjih.

Lep pozdrav.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa reku u torek, takoj po odpovedi te zadnje vožnje od Jožeta fotr, star maček v gledanju slovenskega motokrosa: "nej mi zdej vrnejeo en Euro, če je dirka odpadla."

hahaha, tale stric je pa legenda :worship: :lol1: :lol1:

upejmo d bo zdej kej bujš... primorska-goriška je imela celo dan dežja :D in NE, ni blata :krneki: recimo d je podlaga idealka, dokler ne bo spet 1 uro sonca, pol se bo spet kadilo :slap: težko je gledat, k nč ne vidiš :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

mene zanima če kdo ve kje bi lahko dobil dele za hondo cr80 98 letnik v okolici mb oz v mb-ju?

Sicer rabim:

-ketno

-zadnji zobnik (najboljše renthal)

-vodilo na zadnjih vilcah

-2 semeringa

-menjalna os

-vse dihtunge

-menjalna ročka

V auneru vem da se da naročit samo ni nekih kvalitetnih delov tam :BUA: (zobnika za moj motor sploh ni renthalovega, če pa vzameš kuj nekega pa ti gre v enem tednu,... )

Hvala za odgovor. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm šu prejšn tedn sss krosovcam vn na eno gozdno pot ga nažgt pol mi je pa blok vn vrglu :headbang: :headbang: no ma zdej sm porpravu dns sm šu na isto pot ga še enkrat ga nažk ejaj je šlu pol so pa tm eni drva nalagl pol sam pa sam po gasi dal pa je šlu sam kopal je uni pa odzad "norc kaj bo še z njega " :lol1: :lol1:

zdej ga perem pol pa grem nazaj na akcijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boš drugič čudu, ko ti bojo drvo v glavo zagnal :hmm:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"norc kaj bo še z njega " :lol1: :lol1:

dost ne :closedeyes:

učeri mx1 in mx2 v Mantovi so pa sekali :OK: blo lepo za gledat...

Pirurirko... Si naredu kako lepo slikco? :D Z Jožetom sta non-stop skakala okrog :photo: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz bi tud kaksne slikce rad vido... :OK:

ja js nimam niti ene, sm mašino kar doma pustu. Sem reku: Danes grem pa gledat! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!