Skoči na vsebino

United colors of EUROPE


Priporočene objave

Ker prvič odpiram temo, si je niti nisem upal drugje (bodo že prestavili).

Namreč novica je POMEMBNA za vse bodoče kolekcionarje in ljubitelje posebnosti :

Evropska skupnost je sponzorirala nekaj projektov ob pridružitvi novih članic, med katerimi je tudi ponudba omejene količine Yamahe FZ6S v barvah evropske unije !

Danes pride s carinarnice slovenski kontingent celih ŠESTIH primerkov in upam, da bo popoldne že v štacuni. Če bo EU subvencionirala tudi carino, bo res za pogledat. Zdaj bomo vse zvezde videli tudi med vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od projektov je tudi ljubljanski nogometni stadion s travo v barvah EU! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, v kakšni barvi bo napis "1. aprilililili" na bokih teh edinstvenih motorciklov? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, v kakšni barvi bo napis "1. aprilililili" na bokih teh edinstvenih motorciklov? :P

Zaradi mene tut lahko v rozi.. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, v kakšni barvi bo napis "1. aprilililili" na bokih teh edinstvenih motorciklov? :P

NATO blue

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je vse to res??????

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pies: Ne ne se sam hecamo; sej jih ne bo sam 6.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaj dela 1. april...človk ne ve al nej bi verjel al se pa sam norca delate.... :D

Ti kar verjemi. Tu so vendar same resne, zrele in odgovorne osebe. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu obljubljam, da se ne bom nikoli več iz ničesar delal norca, da ne bom nič kritiziral in da bodo moji prispevki samo konstruktivni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu obljubljam, da se ne bom nikoli več iz ničesar delal norca, da ne bom nič kritiziral in da bodo moji prispevki samo konstruktivni.

Pa kaj vam je dones. Vsi iz teme drugi štosi v druge teme bežijo. Ah, seveda, Ajgor se je tja vrnil, sedaj pa Osama tu šale stresa. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj ravno FZ6? niso nasli nobenega motorja?! :devil:

:lol1:

Iz uradnih virov se je izvedelo, da bodo čez dobre pol ure vsi razprodani. Upam, da ni nihče čakal v vrsti, tako kot nakateri sodelavci na regres za dopust....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!