Skoči na vsebino

METALLICA - Zagreb


Priporočene objave

Ma kdo namen it na koncert? Zadeva je v nedeljo, pa še najbliže Sloveniji bodo. Edino cena vstopnice je bolj :wacko: - 10.500 SIT.

I go :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šel, pa me mami najbrž ne bo pustila :lol1: , na ker datum pa je koncert?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo namen it na koncert? Zadeva je v nedeljo, pa še najbliže Sloveniji bodo. Edino cena vstopnice je bolj :wacko: - 10.500 SIT.

I go :yea2: :yea2:

gremo z avtom ali motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jim kamione zasneži in bodo na ponedeljek prestavli sem tam....drugač morm pa delat na gospodov dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še bližje so že bli! .)

Na centralnem stadinu za Bezigradom v LJ.( pred leti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je bilo, je bilo. Ta turneja nas bo očitno spregledala, pa verjetno še nekaj naslednjih. Naši organizatorji se pač ne upajo spuščat v takšne projekte. :BUA:

@Symru: Z motorjem najbrž ne, ker ga okoli stadiona v zagrebu nimaš kje pustit. Lahko pa se zmenimo tako, da gremo z mopedi k meni v Čatež, do zagreba se nas pa nekaj zbaše v en avto. Neudobje tako raja samo pol ure. :wacko: Sam vprašanje, kdo bo tisti z avtom? Not me!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jim kamione zasneži in bodo na ponedeljek prestavli sem tam....drugač morm pa delat na gospodov dan...

A ne da si ti tist, ka mate domo odlično oštarijo? :rolleyes:

p.s.

Vedno, ko gremo v Kobarid al pa v Bovec al pa tam dol kam, se mal ustavimo... :rolleyes:

A bom naslednjič kakšen skonto dobila, če ti bom rekla, da se poznava z Motosveta? O:-) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Močno me mika.

Se bodo karte prodajale tudi v Sloveniji?

Karte so že naprodaj. tudi na vstopnica.com. Cena:10.500 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metallica je letos definitivno na listi obiskov koncertov. Po vsej verjetnosti Zagreb. Tudi povsod drugje so karte cca 50€ +/- 10€ tako da je cena pač enaka jeba...

Drugač je pa interesanten tud koncert Gods of metal, kjer bom najbrž tud moral bit..:)

V glavnem - ja, za Zagreb sem kar kandidat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne da si ti tist, ka mate domo odlično oštarijo? :rolleyes:

p.s.

Vedno, ko gremo v Kobarid al pa v Bovec al pa tam dol kam, se mal ustavimo... :rolleyes:

A bom naslednjič kakšen skonto dobila, če ti bom rekla, da se poznava z Motosveta? O:-) .)

to bi morali v kaki drugi temi bolj obdelat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kaj ve kaksen repertoar bodo imeli (ker na Whiskey in the jar turneji se niso dali motit in so zagali zelezni repertoar, zdej k majo pa novga clana...?...men se ne poslusa najnovejsih izdelkov :SS , sem bolj za staro dobro metallico)

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kaj ve kaksen repertoar bodo imeli (ker na Whiskey in the jar turneji se niso dali motit in so zagali zelezni repertoar, zdej k majo pa novga clana...?...men se ne poslusa najnovejsih izdelkov :SS , sem bolj za staro dobro metallico)

Se mi zdi, da so nekako na neki "metal rap" prešaltali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Playlista bo najbrž znana, ko začnejo ameriško turnejo 20. aprila. Lahko pa, da bo treba počakat do 26. maja ko se začne evropska turneja. Spremljaj tuje forume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V močvirje prihajata v začetku julija (mislim, da 09.07.04) tudi dva fenomenalna rock kitarista, Joe Satriani in še bolj ftrgan Stieve Wai, ki sta pred leti že nastopila v SLO. Seveda pa se ne sme zamuditi 22.06.04 Lenny Krawitza.

06.07.04 pa prideta v Izolo dva legendarna rock banda, Deep Purple in Status Quo.

Je pa v okolici SLO ogromno dobrih koncertov. Predvsem v mesecih junij in julij.

Nekateri se bomo lahko nostalgično spominjali ob dobri godbi najstniških dobrih 20 let nazaj.

Lep pozdrav izpod vinogradov!

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Lenny: 22. junija za Bežigradom, cena 6.990 SIT.

Sicer pa info o koncertih pri nas na vstopnice.org

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja baje, da bojo sam tanove komade sopal (nov CD) tko da <_<

dragc se pa da karte velik bol pocen dobit prek studentdkih servisov in takih organizacij, npr. v klubu jeseniskih studentov je Metallica 7.000 s prevozam, Kravitz pa 4.000 :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja baje, da bojo sam tanove komade sopal (nov CD) tko da <_<

dragc se pa da karte velik bol pocen dobit prek studentdkih servisov in takih organizacij, npr. v klubu jeseniskih studentov je Metallica 7.000 s prevozam, Kravitz pa 4.000 :hmm:

lp

Od kje ti pa tale baje? Tega (igranja samo novih komadov) še nikoli niso počel in tokrat imajo še najmanj razlogov za to.

Tlele je pa setlista s koncerta v Vancouvru 26 marca letos. Samo dva komada z nove plate. :yea2: Zihr je setlista prilagojena ameriškemu trgu, ampak v Evropi ne bo večjih pretresov, verjemi.

Blackened

Fuel

For Whom The Bell Tolls

Welcome Home (Sanitarium)

Frantic

King Nothing

No Leaf Clover

St. Anger

Sad But True

Creeping Death

Battery

I Disappear

Nothing Else Matters

Master Of Puppets

One

Enter Sandman

Last Caress

Jump In The Fire

PS: Kje pa najdem tale klub jeseniških študentov? A je treba bit član?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!