Skoči na vsebino

Al prav se piše Sym al Vanilla?


Priporočene objave

Ej, a se sam meni zdi, al se je Sym nekaj zadnje čase spremenil. Najprej nov avtar pa adijo tista fruchtkišta (kaj je sploh v tanovem avtarju, še nisem ugotovil :hmm: :? ), pol pa še nov nick.

Hm, nekaj mi tukaj ne štima :hmm: , a si je Sym lase pobarval in za to vanilla v nicku, al se je naveličal svojega nicka kar tako.

A ma kdo kake ideje, zakaj?

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kake ideje, zakaj?

dvomim, da bo to znal kdo drug, razen mene, pravilno razložit ... mene bi pa lahko to tudi na PM vprašal ... :afro1:

no, vseeno - dejmo mal sledit idejam forumašev ... da vidimo, zakaj je temu tako? Kaj menite vi?

No, zdaj pa se razpišite ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...you have to be cool & cold to be an IceQueen... :topic:

On topic: Sem Syma pred kratkim srečal v enem izmed MB lokalov in je še čisto normalno zgledal. Po mojem mnenju je sprememba imena in avatarja torej sama sebi namen.

Namen - imena... :topic: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vseeno - dejmo mal sledit idejam forumašev ... da vidimo, zakaj je temu tako? Kaj menite vi?

Morebiti je pa tako mahnjen na vanilijo(recimo, da teha prej ni vedel in si ni izbral primernega imena), da če mu kdo izpred nosa vzame zadnji vanilijin puding iz hladilnika, Sym postane Gorilla in vsi vemo kaj sledi :wacko:

napisano po lastnih izkušnjah B) pa ne s Symom ehm Mr. Gorillo :o

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker verjetno v imenu vanilla gorilla vidi odsev svojih lastnih osebnostne lastnosti s primesi filozofskega realizma!

In če razčlenimo besedi vanilla gorilla vidimo kar nekaj umetniških metafor.

kot prvo kakor sami vidimo je najbolj očitna primera oz. komparacija saj lahko razumimo besedo vanilla v tem smilsu češ, poglej kakšna je ta gorila kot kašna vanila! In takoj se nam poraja naslednje pesniško sredstvo rima! rima je brez dvoma oklepajoča kar samo povdarja skrbno izbrane besede avtorja te besedne zveze!.......

mal zajebancije, da me ne bo ksn resno jemal! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ...

vannila = svetel = bled = bel

gorila = konstrukcija telesa

seveda kaj drugega Vanilla Gorilla ... :D :D :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

it's a change, man ...

The Onion's Capricorn Horoscope: (Dec. 22—Jan. 19) It's one thing to try to change your image, but it's another to bulk up on Andro, wear only white mink, and insist that you're the Vanilla Gorilla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transformacija.......čist po knjigah o biologiji.........

Nekoč buba imenovana Sym,veliko papa,pravilneje......popapa vse kar vidi,v čim krajšem času......se zabubi za vikend......in glej ga vraga.......iz kokona izkoči popolnoma nova,prerojena oblika življanja........Vanillla Gorillla(al neki tazga).

Uspeh evolucije :hmm: :?

Čudež evolucije :hmm: :?

:xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!