Skoči na vsebino

Tomos Colibri,T12,T13


pero

Priporočene objave

Taki trikolesni motor ma moj frend....pa da ne boste misl da se stem ni fajn vozt....ful noro je k se po dveh pelas cist nagjen pa se druge oslarije. :P Gre pa tut fajn tak da ni to kaka sajtrga, to je stroj... :D :kva2: :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Tomos colibri 14TLS

mal je razšravdan (dekl nad cilindrom fali, kesla ni, fergazarja) ker sem dons mal pucal, k se je v tanku nabral že tolk umazanije da si lohk na vsaka 2m dizo pucal :D pa ob tej priložnosti sem še spucal filter.......zvečer pa sem se že vozil :D

post-18-1081713380.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil ta vikend v soboto na Vranskem v upanju da se dogaja kak sejem starih motorjev in rezervnih delov! :D No a kdo ve kaj bolj natančno kje se dogajajo kake aktivnosti v tej smeri in kdaj?? :)

Hvala!

Ciao,by Pero

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč kej v muzeju vedo povedat...

drgač je pa v cerkljah na gorenjskem en moped tour klub starodobnikov,majo večinoma stare tomose pa se furajo po gorenjski,1x na leto pa je tud zbor.

jst sm pa bogatejši za še en star moped:lepo ohranjen tomos colibri 14V,letnik 1970,vse original :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeri sem si pa jaz kupu 'novo' makino!!!Full cool!!! :D :) :lol1:

Sem se ze pelu in je res bomba k potegne ok s tremi prestavami je prava raketa!!! .) Da vi vidte kako so se fotru oči zasvetle k sm ga domu prpelu je takoj hotu ga met za eno furo!!!! :yea2: :kva2: :lol1:

Pol sem ga pokazal pa še moji ljubici in takoj sva sla na en hitri test v največjem nalivu po naši ulci valda!!!! :D :D :D :D

Ciao,by Pero

PS:Pa se slikca da jo mal pokomentirate!!!!!Ja vem preštrihal ga je eden z ogromno smisla za nianse in ujemanja barv!!! :P :D Pa kaj pol!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

PS:Pa se slikca da jo mal pokomentirate!!!!!Ja vem preštrihal ga je eden z ogromno smisla za nianse in ujemanja barv!!! :P :D Pa kaj pol!

No a sm vam reku!!! :D :) :P

Takole zgleda ta 'lepota'!!!

Ciao,by Pero

post-18-1084395352.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Masina je kompletna prav tako kot cel motor in dela brezhibno!Super potegne in čist lahko ga je potegniti iz kake prav globoke blatne luže-to mu štejem v prednost!!! :D :P :) :lol1: :hmm: O:-) O:-) O:-) :OK:

Ciao,by Pero

post-18-1084395518.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me skrbi da me niso nategnl pri prodaji in nazaj prevrtel števca!!!!! :D :D :D :D :D :lol1: :hmm:

Ciao,by Pero

PS:Števec še dela!

post-18-1084395642.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole sem prpravu zadevščino za na vikend kjer ga bomo vozili vsi k bomo mel 5 min časa!Mislim da bo za ta denar res veliko veselja in dobre volje!Matr kok se da dobr z njim čez korenine skakat!!!! :D :D To bodo rata v svet motorizma vsem bratarancem in sestričnam še bo fino!!!!!! :yea2: :yea2: :OK:

Ciao,by Pero

post-18-1084395841.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

united colors of beneton :D mal je šekast,drgač pa lepo ohranjen zgleda

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

no če koga zanima,prodajam oba tomosakija,za enga poglejte na prvo stran,druga slika je tukaj:

post-18-1087032830.jpg

Popravljeno . Popravil batzajla
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec ma neke stare mopede tak da ga lahko vprašam kaj če se zanimaš , pa kolko si pripravlen dat za stari moped :hmm: :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero, to maš istega ko jas.....dons sem se ravno malo vozil samo mi preveč lufta vleče kr je airbox počen....tak da sem zdaj zakital pa ju3 dam gor pa vidim kak bo

pero, tvoj je tribrzinec ne......toti je dvobrzinec, pa avspuh ma spodaj (kao buell :D )

post-18-1087053677.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
Moj Tomos colibri 14TLS

mal je razšravdan (dekl nad cilindrom fali, kesla ni, fergazarja) ker sem dons mal pucal, k se je v tanku nabral že tolk umazanije da si lohk na vsaka 2m dizo pucal biggrin.gif pa ob tej priložnosti sem še spucal filter.......zvečer pa sem se že vozil biggrin.gif

Dobar dan!Ja sam novi član ovde pa još ne znam kako šta ide.....Zovem se Robert i imam moped 14TLS iz 1973 crvene boje!Interesuje me gde mogu nabaviti krakove prednjih viljuška(hromirano)?Molim odgovor!Hvala lepo unapred...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!