Skoči na vsebino

POCKET PC za motoriste


Saint

Priporočene objave

A ma kdo kak dober program za Pocket PC v zvezi z motorjem. Tukaj mislim predvsem na kak program, kot je tisit za Palma, kjer lahko slediš servisnim intervalom, računaš porabo... v glavnem karkoli, da bo igrača za $$$ denarja vsaj kaj od sebe poleg GPS karte dala.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kak dober program za Pocket PC v zvezi z motorjem. Tukaj mislim predvsem na kak program, kot je tisit za Palma, kjer lahko slediš servisnim intervalom, računaš porabo... v glavnem karkoli, da bo igrača za $$$ denarja vsaj kaj od sebe poleg GPS karte dala.

si tega že probal? Ultimate Car PPC 2.8.4

aja, tuki je pa original domača stran Ultimate Car PPC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kaj takega mel za PCja...Gorila, ti ziher veš...kaj naj poiščem??

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sicer kdo rabi zgolj nekaj kar mu racuna povprecno porabo, lahko uporabite kar template, ki pride zraven pocketexcela. Da ne boste prehitr Amerike odkrival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sicer kdo rabi zgolj nekaj kar mu racuna povprecno porabo, lahko uporabite kar template, ki pride zraven pocketexcela. Da ne boste prehitr Amerike odkrival.

Zakaj ga jaz nimam ? :(

A mi ga lahko pošlješ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kaj takega mel za PCja...Gorila, ti ziher veš...kaj naj poiščem??

El B.

na PCju si lepo v Excelu tableo naštimaš, pa je :D ziher pa se kaj najde na kakih www.download.com itd ... ? jaz drugače teh stroškov nič ne sledim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga jaz nimam ? :(

A mi ga lahko pošlješ ?

Pocket Excel -> klikni na puscico zraven new, izberi najbolj zgorno opcijo - Vehicle mileage log (govorim o WinMobile 2003).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocket Excel -> klikni na puscico zraven new, izberi najbolj zgorno opcijo - Vehicle mileage log (govorim o WinMobile 2003).

to je sma beležka za kilometrino ... nima nič kaj servisiranja pa to .... ? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocket Excel -> klikni na puscico zraven new, izberi najbolj zgorno opcijo - Vehicle mileage log (govorim o WinMobile 2003).

Jaz tega nimam.

Izgleda da je Pocket Excel za Pocket PC 2003 mal drugačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ,sej bi se zadeva res dala v Excelu naredit, sam to ni to. Mam raje vse lepo enem programu. Sam še kaka povezava z GPS manjka, da bi računal hitrosti pa dnevno prevoženo razdaljo pa... no tole so samo pobožne želje.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!