Skoči na vsebino

O.C.C.


Thundercat

Priporočene objave

horju imam občutek da bi ti idealno pašal na tak motor...se motim.... :hmm:

..niti malo.. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, zanimivo... :hmm: ...a je slucaaaajno kdo tuki gor lastnik hardtail choppetja?? zanima me namrec, kako je to kaj za vozit po nasih cestah... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, zanimivo... :hmm: ...a je slucaaaajno kdo tuki gor lastnik hardtail choppetja?? zanima me namrec, kako je to kaj za vozit po nasih cestah... :)

boleče..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so med debeloritimi bradači tud debeloriti bradati zamurci, al so to posebi kategorija, ki pač še ne kupujejo čoperjev :? :hmm:

posebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Američani si res vse zmislijo, da en drugega nategujejo. B)

Če jim pa še denar za tako TV reklamo uspe zbrat, so pa na konju. :OK:

Žrtve pol kar same vkup letijo. Še posebej so veseli, ko kak zamorc nasede. :naughty:

Se verjetno tale oče in sin do solz nasmejeta, ko "s težkim srcem" dovolita, da nekdo "umetnino" za "skromnih" 150.000$ odpelje iz delavnice... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se verjetno tale oče in sin do solz nasmejeta, ko "s težkim srcem" dovolita, da nekdo "umetnino" za "skromnih" 150.000$ odpelje iz delavnice... :lol1:

a ti ko prodaš motor katerega si vozil par let to storiš z lahkim srcem...misliš samo na denar....ne vem če je tako....to je biznis..ni kaj...in svaka mu čast da lahko za toliko denarja proda motor...očitno je dobr.....sam to ni kruh katerega spečeš v pečici....tle so ure dela, zajebavanj idej...itd......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Se verjetno tale oče in sin do solz nasmejeta, ko "s težkim srcem" dovolita, da nekdo "umetnino" za "skromnih" 150.000$ odpelje iz delavnice... :lol1:

Aha, krvavi pot potita, vse do banke. :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh TC pa ti si hujši kot kaka baba. :) Verjetno je še tebi hudo ko oddajo samo gledaš in cmihaš zraven. :cry: ueeee, pa tok se je matru za tistih piškavih 150 tisočakov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledala že dolgo nazaj,zdej pa so petki za zabavo ne pa gledanje TV.Sam motorji so pa res hudi,zažigalni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh TC pa ti si hujši kot kaka baba. :) Verjetno je še tebi hudo ko oddajo samo gledaš in cmihaš zraven. :cry: ueeee, pa tok se je matru za tistih piškavih 150 tisočakov

če bi prodala kak motor bi vedla o čem govorim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi prodala kak motor bi vedla o čem govorim....

a misliš, da vsi jokajo, ko prodajo motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, da vsi jokajo, ko prodajo motor?

tudi sam ne jočem...vseeno mi pa ni.... ;)

sploh pa je šlo za to da je 16 letni cody skonstruiral (sam) svoj costum chopper in ga v večini tudi sam sestavil...to je bil njegov prvi motor in mu je definitivno uspel ker je bil občudovanja vreden...in ko so ga na Daytoni prodali je reku da mu ni vseeno in da mu je hudo ker motorja ne bo več vidu....pol je kazalo kako se je peljal z njim adnji krog in to je to....

ne vem kaj je zdej tle problem če je človeku hudo ob prodaji motorja ki mu pomeni neko vrednost ki ni materialna....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj tc--sem prodala že marsikaj (vloženo veliko truda in omejene finance) in me je bolelo predvsem to, da je bila cena nizka. Sploh pa so Ameri znani po tem, da je vse en velik BIZNIS in zato je tvoj Cody pač točil krokodilje solze. Konc koncev bi lohk NE prodal in zapusatil to kruto firmo in odjezdil solznih oči v sončni zahod. Verjetno zdaj v Las Vegasu utaplja svojo izgubo.

Si ti mogoče sploh predstavljaš kako je če ti ljubo stvar ukradejo?

Ni Esmeralda đabe ,,muvi star,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam ne jočem...vseeno mi pa ni.... ;)

sploh pa je šlo za to da je 16 letni cody skonstruiral (sam) svoj costum chopper in ga v večini tudi sam sestavil...to je bil njegov prvi motor in mu je definitivno uspel ker je bil občudovanja vreden...in ko so ga na Daytoni prodali je reku da mu ni vseeno in da mu je hudo ker motorja ne bo več vidu....pol je kazalo kako se je peljal z njim adnji krog in to je to....

A si res tako naiven :?

A ti res ne potegne, da je to samo reklama, malo bolj domišljena kot tista za pralni prašek, ampak še vedno le reklama. In vse tiste solze in žalost so gotovo iskrene. Ne se hecat. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, da vsi jokajo, ko prodajo motor?

jaz sem vedno se poslovil z težkim srcem, ampak je hitro minilo ker je vedno nekaj boljšega že bilo na poti. bi pa verjetno tulil ko vrag če bi prodal in vedel da bom brez, takrat bi bil žalosten tudi če bi dobil 150 amer jurjev, no ampak saj denar hitro tolažbo kupi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je kazalo kako se je peljal z njim adnji krog in to je to....

ne vem kaj je zdej tle problem če je človeku hudo ob prodaji motorja ki mu pomeni neko vrednost ki ni materialna....

mah ja, odvisno, kako gledaš na stvar. motor je pač samo material, ki ga zajahaš, si ga zatakneš med bedra in s z njim odpelješ kamorkoli že. Vmes ti sicer mal hormon užitka (Serotonin) nabije, ampak to lahk nardiš tut s seksom, zaljubljenostjo, smehom... skratka, ni point v motorju, ampak v posameznikovem doživljanju sveta :)

mah, za 150 jurjev dolaaarjev bi men šlo na smeh, ne pa na jok....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Fantje poglejte si tole

Kaj pravte? Niti ni tk zlo švoh vse skup! Fantje kr znajo! In, če je že kdo gledou kšno oddajo na Discovery-ju al pa rtl2 je vidu, kok je to enga fuka upasvanja...

Ej, jst mislem, d bi vsak ˝pravi biker˝, hotu to delat, pa čeprou vozi cestaka, čoperaj al pa Bawarijo!!

No, ker sem ˝lokal patriot˝ sem mal še pobrskou v Slovenskih vodah in najdu tole

Mogoče kakšen motosvetovec vozi kaj podobnega oz. nestandardnega?

Se vam mogoče zdij ta veja motociklizma absurdna? Zakaj se večini motoristov(vsaj tako se mi zdi) ne zdi absurdna veja super športnikov?

Naj se lomijo kopja!!

P.S.: Za diskusijo sta vedno potrebna dva pola različno mislečih in imam slab občutek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno taki motocikli niso preveč všeč, čeprav se nisem še z nobenim pelov. Ampak kljub temu pa rad kdaj pa kdaj pogledam, kako te zadeve delajo in sestavljajo. Kdor še ne ve, je OCC na sporedu vsak petek 23h'24h na Discovery Chanellu, se splača pogledat, men je kr zanimvo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale odaja se vrti na Discovery-ju že ene dve leti in se že

ponavla tko da je že mal boring :BUA:

tist k pa tm delajo je pa nevozen kup železja

nč nimam prot čoperjem sam tist je res skret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rtl2 je oddaja vsako nedeljo ob 17ih

tist k pa tam delajo je pa nevozen kup železja

Ej P182 a si že peljou avijon? Eh, sj avijon je itak samo kup železja

Sj vem d si cestno nagnjen ampak vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rtl2 je oddaja vsako nedeljo ob 17ih

Ej P182 a si že peljou avijon? Eh, sj avijon je itak samo kup železja

Sj vem d si cestno nagnjen ampak vseen

kar se tiče avijona; a bi se ti pelu v avijonu k bi ga na tak način skp zvarl?

un mal na uč premer mal potolče in to je to, sej važn je da zgleda a ne?

sem parkrat gledu odd. in so na vrh vilc zmonteral take fajn špice lih za nabost se

še enkrat nč nimam prot čoperjem ,vsak ma svoj okus sam tist želez je nevozen in nevaren ,za v kot garaže se ga pa tut js nebi branu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kakšno imate kej mnenje o teh fantičkih ki izdelujejo motorje na kanalu Discoveri.

Men osebno ,pojma nimajo o izdelavi motorjev,vse imajo k rit prinešeno,samo zmontirajo in

mislijo kva so naredl,sem pa ke kdaj kej odžagajo,to je pa tut vse.

Pa tisto razbijanje avtomobilov mi tut ne sede,marsikdo za kruh nima,oni pa zanalašč

razbijajo nove terence ... :headbang:

Edin dobr kr je,je baba od juniorja :eek: :OK:

Ena slikca od nje :OK:

http://designbyjoyce.com/pauljr/photos2/OCCwhitney6.jpg

Bolj mi sede tista odaja,ko dva tekmujeta kdo bolš motor naredi,tam pa so mački :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, niso ravno neki bimboti, ki samo sestavijo, kot si zapisal. Mnenje si si ustvaril na osnovi tega, kar si videl na TV. Je pa to še kar veliko podjetje, ki zaposluje malo več, kot le par ljudi, ki jih vidiš v oddaji. Če jih kaj med izdelavo jebe, tega ne pokažejo pred kamero. Tisto razbijanje avtov, pa streljanje glinastih golobov,... Kar nekaj. So pa to motorji za malo več denarja, kot si lahko predstavljaš. Pojdi na njihovo spletno stran, pa boš videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!