Skoči na vsebino

O.C.C.


Thundercat

Priporočene objave

Kakšno imate kej mnenje o teh fantičkih ki izdelujejo motorje na kanalu Discoveri.

Men osebno ,pojma nimajo o izdelavi motorjev,vse imajo k rit prinešeno,samo zmontirajo in

mislijo kva so naredl,sem pa ke kdaj kej odžagajo,to je pa tut vse.

Pa tisto razbijanje avtomobilov mi tut ne sede,marsikdo za kruh nima,oni pa zanalašč

razbijajo nove terence ... :headbang:

Edin dobr kr je,je baba od juniorja :eek: :OK:

Ena slikca od nje :OK:

http://designbyjoyce.com/pauljr/photos2/OCCwhitney6.jpg

Bolj mi sede tista odaja,ko dva tekmujeta kdo bolš motor naredi,tam pa so mački :OK:

folk potrebuje vedno kost za obiranje. Razkol med generacijami - oče in sin. "Lep" končen izdelek, pa je produkt vsega tega. Si se kdaj vprašal, ali so ti motorji za gledat ali za vozit? Filmska industrija! :BUA: :BUA: Pridružujem se tvojemu mnenju. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dobil občutek, da sami naredijo samo tank in blatnik.

Ostalo pa naročijo in samo zmontirajo.

Res pa je, da je njihov design.

In to je tudi za čestitati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako enostavno pa spet ni. Pri nas je, recimo Custom clinic, isto samo sestavijo, malo predelajo, pa je. Samo, če bi bilo tako enostavno, jih sploh ne bi rabili,- bi vsak doma po svoje naredil. :hmm:

Drugače pa delajo ''show bike'', za razkazovanje. Zame je pravi Harley še vedno Heritage softail. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa oddaja zanimiva! Končni izdelki so mi po večini všeč. Ampak se pa strinjam da poleg blatnikov in tanka, ter balance ne naredijo nič, kot le sprotno reševanje problemov, da bodo jnjihove umetnine pasale gor. Ampak vseeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez dvoma fantje niso slabi in sem v začetku rad gledal njihove oddaje. Pa sem se naveličal, ker je vse skupay show na ameriški način (kot wrestling ali raznorazne pogovorne oddaje). Vse je le igra, tudi kreganje med očetom in sinom. Sem videl na netu, kako so morali ponoviti snemanje enega kadra, ker je tastar pozabil besedilo.

Sedaj ob omembi OCC-ja dobim pike po celem telesu, na TV pa gledam kaj drugega.

A jim moram vseeno priznati, fantje so uspešni, torej morajo biti tudi dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bo kakorkoli že, fantje vedo kaj počnejo. In to počnejo dobro..

Ne vem zakaj moramo ljudje vsako stvar takoj skritizirat pa dat v nič.. Če bi bilo to kar počnejo tako enostavno, bi to počeli vsi, kdo pa ne želi biti svetovno slaven in poln keša??

Zgleda, da le ni vse tako simpl. OCC je podjetje s precej zaposlenimi, ki se spozna in ve kaj dela. Pa čeprav ni njihova usmeritev izdelati motocikel oziroma vse njegove dele v domači delavnici iz nič, to še ne pomeni, da se na ta posel ne spoznajo. Pa nasploh je pomemben del njihovega dela prav šovbiznis, zato tudi toliko unikatnih motociklov, katere se potem predstavlja v raznih medijih, oddajah, predstavitvah. To je njihova služba! Prav hudič, če ne naredijo vseh komponent sami.. Tudi ideja šteje veliko in predvsem sposobnost tak motor, kot jih delajo oni, spravit skupaj kot eno smiselno celoto, ki ti uzame dih. Uspet v takem obsegu, kot je to uspelo OCCju ni lahko in mislim, da so vse kritike več ali manj posledica zavisti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki cajta sm jst to ful gledu

pol pa mi je že šlo na kurac(sovražim preveč dolge vilce), nato pa ko so delala motorje za fene mi je blo spet kul!predvsem trajk za unga invalida

on si je zaslužu tak motor!

drugač jst pa neb mel tak motor(ne mislim trajka).

gledu sm predvsem zarad poslikav :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako enostavno pa spet ni. Pri nas je, recimo Custom clinic, isto samo sestavijo, malo predelajo, pa je.

No ja, tudi marsikaj sami naredijo - če je le naročnik sposoben plačat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to sem napisal. Naredijo, kar plačaš. Pa ni treba OCC-jevcev angažirat, jih imamo doma. No, jaz imam Lojza bližje. Klemenčiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahk sam prpomnem-teli mopedi so dobr sam za na ringlšpil,za pelat ga ne bi mel! :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!