Skoči na vsebino

past life


Priporočene objave

Jst sem bil pa ženska, in to komunalka iz južne anglije leta 1775 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mojih podatkov.......

rojen:severna Kitajska leta 1700. Približno

Po poklicu si bila oziroma bil trener, imetnik malih živali, ptic, insektov.

Revolucionarnega značaja. Bil si navdih za spremembe v katerikoli smeri - politika, posli, religija, gospodinjstvo. Lahko bi bil tudi vodja.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Zavezan si k razumevanju ostalih in k reševanju vseh življenskih težav z veselim srcem. Pomagati bi moral ostalim ter jim prinašati dobro voljo

but still don't ring a bell........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pevka, plesalka in igralka .... SEJ SEM VEDLA .... mam še zdaj te sposobnosti .... :rolleyes: :P

Rodila pa sem se v severu Latinske Amerike !!

Lp :D :P ;) :o :lol:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Saudska Arabija leta 1050. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil graditelj cest, mostov, pristanišč.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Revolucionarnega značaja. Bil si navdih za spremembe v katerikoli smeri - politika, posli, religija, gospodinjstvo. Lahko bi bil tudi vodja.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - naučiti se ponižnosti in vere v duhovna vodila. Moral bi verjeti v Večji Razlog. 

Se sedaj spomniš?

se! in zato lupim korenje ter žvečim diamante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pol so vsi ki so rojeni na enak dan kot ti npr. so bili to in se rodili na isti dan .... bla bla bla .... BLEFIRANJE !!

LP :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni je pa povedano skoraj enako, kot že enkrat na enem drugem podobnem testu......nič novega..... B)

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Afrika leta 925. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil zdravnik, kirurg, zeliščar.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. Vsi globalni problemi imajo isti izvor

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz naj bi bila pa zlatar oziroma urar, polna cvenka, sam

na žalost se to ni preneslo v moje zdajšnje življenje 11zwinky.gif

Pa res verjamem temu, ja.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Albanija leta 1250. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil kemik, alkimist, proizvajalec strupov.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Vedno si rad potoval, raziskoval. Lahko da si bil tudi detektiv ali vohun.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Lahko bi razvil nesebičnost in sposobnost vcepiti upanje v srca ostalih. Ambicije niso vse. Resnično bogastvo leži zakopano v tvoji duši.

Se sedaj spomniš?

se pravi bil sem albanska teroristka iz sr. veka, ki je umrla, ker ji je pri poskusu(brez vseh ambicij) pridobiti zlato iz kamenja odeslo periodni sistem u glavo(našel smodnik) :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohhh....bil sem ženska v Novi Gvineji z možgani znastvenika..ostali te niso vedno razumeli..toda bil si spoštovan...po poklicu plesalec pevec igralec...ampak z možgani znastvenika ....svašta...no en post več... ;)

Popravljeno . Popravil Meglenšček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, da si bil v pretekolsti človek. Sm slišu, da sm bil v preteklih življenjih kača v Indiji, pa lastnik javne hiše v Egiptu, pa domorodec na enem tropskem otoku. Ne verjamem!!!

Drugo ja, prvo pa nikoli!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Albanija leta 1250. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil kemik, alkimist, proizvajalec strupov.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Vedno si rad potoval, raziskoval. Lahko da si bil tudi detektiv ali vohun.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Lahko bi razvil nesebičnost in sposobnost vcepiti upanje v srca ostalih. Ambicije niso vse. Resnično bogastvo leži zakopano v tvoji duši.

Po mojem tud ja.

Isto kod Gebre ( a se poznava :D :D :D )

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Albanija leta 1250. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil kemik, alkimist, proizvajalec strupov.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Vedno si rad potoval, raziskoval. Lahko da si bil tudi detektiv ali vohun.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Lahko bi razvil nesebičnost in sposobnost vcepiti upanje v srca ostalih. Ambicije niso vse. Resnično bogastvo leži zakopano v tvoji duši. 

Po mojem tud ja.

Isto kod Gebre ( a se poznava  :D  :D  :D )

O seka a s to ti?? Dolg se nisva vidli :D :D :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Avstralija leta 1150. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil učitelj, matematik, geolog.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Radoveden, izumiteljski, vedno si hotel priti do dna vsake zadeve in brskal po knjiga. Naravni talent za igralca, še posebej drame.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Obstajajo nevidne povezave med materialnim in duhovnim svetom. Tvoja naloga - iskati in najti ter uporabiti ta most.

Svašta!!! Dolgčas mi je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Saudska Arabija leta 1200. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil trener, imetnik malih živali, ptic, insektov.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Revolucionarnega značaja. Bil si navdih za spremembe v katerikoli smeri - politika, posli, religija, gospodinjstvo. Lahko bi bil tudi vodja.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - naučiti se ponižnosti in vere v duhovna vodila. Moral bi verjeti v Večji Razlog.

Se sedaj spomniš?

ja s res?jaz sem pa skoz mislil,da sem bil lenivec :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Afrika leta 925. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil zdravnik, kirurg, zeliščar.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. Vsi globalni problemi imajo isti izvor.

Se sedaj spomniš?

ne.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes jugo-vzhod ZDA leta 1025. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil učitelj, matematik, geolog.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Taki ljudje so vedno vpleteni v vse novotarije. Vedno si ljubil spremembe, še posebej v umetnosti, glasbi in kuhanju.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Obstajajo nevidne povezave med materialnim in duhovnim svetom. Tvoja naloga - iskati in najti ter uporabiti ta most.

Se sedaj spomniš?

Ar - men je blo 125 let prej dolgčas kot tebi ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes Borneo leta 1175. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil rokodelec, mehanik.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - razviti topel odnos do soljudi ter pridobiti sposobnost razumevanja in sočutja.

:D Ha, ha, ha - moški rokodelec, mehanik. Mogoče pa je tu vzrok, da sem šla na srednjo tehnično B) :rolleyes: ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zenska

Severna Kanada 1200

Mornar, kuhar, tesar

Ciganska oseba, misteriozna, visoko nadarjena, zmozna razumevanja starodavnih zapisov, čarovniško nadarjen, lahko bi bil streznik temnih sil.

Plašni, osamljeni in nesamozavestni ljudje so vsepovsod; in tvoj problem - premagati te probleme v sebi in pomagati to tudi ostalim.

Pol tega gor, še vedno velja v moji zdajšnji reinkarnaciji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja diagnoza:

...ženska....kjer je danes Saudska Arabija leta 1200....trener, imetnik malih živali, ptic, insektov.

psihološki profil v prejšnjem življenju:

Revolucionarnega značaja....navdih za spremembe v katerikoli smeri - politika, posli, religija, gospodinjstvo....Lahko tudi vodja.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

...naučiti se ponižnosti in vere v duhovna vodila...Moral bi verjeti v Večji Razlog.

He-he...se mi je zdelo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. v prejšnjem življenju si bila ženska.

JA ČUDN... ;)

2. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Izrael leta 1350. Približno.

HMMMMMM... <_<

3. Po poklicu si bila oziroma bil bankir, oderuh, izposojevalec denarja, sodnik.

O FINOOOOOOOOOOOOO... :P

4. Naravni talent psihologije, znal si izkoristiti vse priložnosti. Vedno hladokrven in umirjen.

AJA? :huh:

5. Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:Tvoj problem - učiti se ljubiti in zaupati univerzumu. Primoran si k preučevanju, študiranju, premišljevanju, razvoju notranje modrosti.

UFFFFFFFFFFFFFFFFFF :unsure:

6. Se sedaj spomniš?

NA SREČO NE... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska, Izrael, 1400. Pomorščak, trgovec, poslovnež, mešetar.

To mi delaj! Ženska je v tistih časih gotovo lahko opravljala tiste za takratni čas silno cenjene poklice v demokratični državci, ki so bili rezervirani za moške...

Odličen program, ni kaj...

mogoče sem bil pa švercerka :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Sumatra leta 475. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil umetnik, čarovnik, vedeževalec.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Naravni talent psihologije, znal si izkoristiti vse priložnosti. Vedno hladokrven in umirjen.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Plašni, osamljeni in nesamozavestni ljudje so vsepovsod; in tvoj problem - premagati te probleme v sebi in pomagati to tudi ostalim. "

Ne boste verjeli...ma sem se zdaj spomnil vsega :D :D :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!