Skoči na vsebino

past life


Priporočene objave

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes Egipt leta 700. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil graditelj hiš, templjev, katedral.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. Vsi globalni problemi imajo isti izvor.

Se sedaj spomniš?

Niti ne!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm...:

rojen okoli leta 700....menih, čebelar, osamljeni bandit....vedno ljubil spremembe, posebej v umetnosti, glasbi in kuhanju....moje življenje bo srečnejše, če bom pomagal tistim, ki jim manjka razsodnost....

pa kaj je tem človekom, to je vendar moje sedanje življenje! :huh: do pike! pljunuto!! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Saudska Arabija leta 600. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil ovčar, jezdec, gozdar.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Revolucionarnega značaja. Bil si navdih za spremembe v katerikoli smeri - politika, posli, religija, gospodinjstvo. Lahko bi bil tudi vodja.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - naučiti se ponižnosti in vere v duhovna vodila. Moral bi verjeti v Večji Razlog.

Kaj je to ponižnost? Kakšna so duhovna vodila? Kaj je Večji Razlog. :o :blink: :ph34r: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo da sem bila MOŠKI poleg tega še ČAROVNIK,ma kaj ni to zdaj.To bi se mi godilo,motorje bi si pričaral/a vreme,ceste dobre bejbe;....u kake sanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

men so pa sam spet povedal kar že tko vem

:rolleyes:

.

.

.

:blink:

ne, ne

:)

.

.

.

.

.

.

hecam se

:)

večja kretenija od te, je le to, da As Domžale zastopa Hondo

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večja kretenija od te, je le to, da As Domžale zastopa Hondo

:angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Kaj bi raje videl, da nebi bilo zastopnika? :o ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Mehika leta 800. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil pisec, dramatik, organizator ritualov.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Imel si možgane znanstvenika, vedno si iskal nove razlage. Ostali te niso vedno razumeli, toda bil si spoštovan.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Čarovnija je vsepovsod okoli tebe, v najbolj navadnih, običajnih pripetljajih. Tvoja naloga - naučiti se magije in drugim odpreti oči do nje. Ti si čarovnik!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne, jaz sem Bog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostali te niso vedno razumeli, toda bil si spoštovan.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne, jaz sem Bog.

:D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene :D :

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes južna Afrika leta 725. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil graditelj hiš, templjev, katedral.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal

vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga -

izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. (ajaaa, zato zmeri tko kompliciram :D ) Vsi globalni problemi imajo isti izvor. ---------------- hm, hm... zanimivo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večja kretenija od te, je le to, da As Domžale zastopa Hondo

:angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

A ti bi raje "Nikota"? :P :lol: :ph34r: :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostali te niso vedno razumeli, toda bil si spoštovan.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne, jaz sem Bog.

:D B)

BOGINJA :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni je pa povedano skoraj enako, kot že enkrat na enem drugem podobnem testu......nič novega..... B)

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes zahodna Afrika leta 925. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil zdravnik, kirurg, zeliščar.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - izkoreniniti je treba nasilje in nesoglasje v svetu, a razumeti njihov izvor in korenine. Vsi globalni problemi imajo isti izvor

Alla B)

Hehe... mava isti psiho profil.. sam jest mam

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes Egipt leta 1850. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil zdravnik, kirurg, zeliščar.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Brezobziren, grob karakter, vedno si skrbno premislil vse odločitve v kritičnih situacijah ter odlično brzdal vsak izpad. Oseba z izredno močno voljo. Taki ljudje so večinoma priljubljeni, toda ne vedno ljubljeni.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - študirati, vaditi in uporabljati razum, se prilagoditi psihološkim in starodavnim učenostim. Z močno vero in trdim delom ti bo uspelo doseči cilj v sedanjem življenju.

Se sedaj spomniš?

hmm.. niti ne.

LP

Popravljeno . Popravil strom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes jugo-zahod ZDA leta 1375. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil pridigar, založnik, prevajalec starodavnih zapisov.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Plašen, boječ in tih. Imel si kreativne talente, a nikoli izkoriščene. Včasih te je okolica jemala kot čudaka.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja glavna naloga - izboljšati svet, ga polepšati. Psihični in duhovni kotički kar čakajo na tvoj pridih. Ostani nasmejan!

Mi pa ni prav nič žal, da se prejšnjega življenja ne spomnim :D

lp, A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Sumatra leta 475. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil umetnik, čarovnik, vedeževalec.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Naravni talent psihologije, znal si izkoristiti vse priložnosti. Vedno hladokrven in umirjen.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Plašni, osamljeni in nesamozavestni ljudje so vsepovsod; in tvoj problem - premagati te probleme v sebi in pomagati to tudi ostalim. 

čestitam za prvo temo miši :wub: ...sam mislim da je to že blo....predebatirano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi znano ja, ampak vseeno zanimivo:

"Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. Rodila si se nekje tam, kjer je danes Albanija leta 1500. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil dramatik, direktor, glasbenik, narodni pevec.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Vedno si rad potoval, raziskoval. Lahko da si bil tudi detektiv ali vohun.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Lahko bi razvil nesebičnost in sposobnost vcepiti upanje v srca ostalih. Ambicije niso vse. Resnično bogastvo leži zakopano v tvoji duši."

damn, južnjakinja sem bil!!!! :o .) no upam da sem vsaj mel dobro postavo, črne hipnotizirajoče oči, dolge črne lase in velike čvrste joške! aja saj sem mogu to met če sem bil narodna pjevačica!!!!!!! juhu na pra-TV Pink sem nastopal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diagnoza:

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes srednja Afrika leta 1550. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil kmetovalec, tkalec, krojač.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Tvoja naloga - razvoj in razširitev tvojih umskih sposobnosti. Najti dobrega učitelja in porabiti nekaj časa in energije ob njegovi učenosti.

:blink:

Zato ne nosim rada visokih pet---imela sem bingelj in sem ga odvrgla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ne nosim rada visokih pet---imela sem bingelj in sem ga odvrgla...

torej je v tebi še vedno kos moškega..... :hmm:

a ga fajn pogrešaš... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bila ženska. :wacko: Rodila si se nekje tam, kjer je danes srednja Anglija leta 1575. Približno.

Po poklicu si bila oziroma bil mornar, čevljar. :blink:

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju:

Taki ljudje so vedno vpleteni v vse novotarije. Vedno si ljubil spremembe, še posebej v umetnosti, glasbi in kuhanju. :OK:

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:

Svet je poln bolnih in osamljenih ljudi. :unsure: :huh: Moral bi pomagati tistim, ki imajo manj sreče kot ti. :? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj za to rabite neke čudne strani? Tud gledat ne grem.

Točno vem, kaj sem bil in kaj sem počel. Bolj kot za sedajšnje življenje, ko včasih ne vem kaj počnem in predvsem zakaj! :blink:

Za spoznavanje svojega prejšnjega življenja se rabite poglobiti vase.

OOOOOOOOOOoooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj vas fom Ajrlnd, majbi maj Ingliš is so gut bekouse od det. Ma, se prebeal, pa nimam lih občutka za to. Se bolj kje v kakem Rimu al pa Firencah vidim.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!