Skoči na vsebino

Kartica ne velja!!!


Black Knight

Priporočene objave

V petek 9.4.04 sem dobil plačo in veselo odjadral do City parka v Lj,kjer sem dvignil 30 jurjov na bankomatu pri glavnem vhodu.Valjda sem vse spičkal in šel v soboto ponovno na bankomat,a glejga zlomka KARTICA NE VELJA,tko da bi bil vse praznike brez keša,če mi nebi fotr neki posodu.

Zlo korektno od moje banke je pa bilo to,da so me včeraj(ponedeljek)obvestili že ob 8h zjutraj da so mi blokirali kartico zaradi poskusa kraje z omenjenega bankomata in da novo kartico ter PIN kodo dobim najkasneje v četrtek.

Pa mislte,da sm opazil kakšne napravce na bankomatu :blink: :? :unsure:

PS:preveril danes stanje in na srečo mi niso nič ukradli...

Popravljeno . Popravil demons_eye
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 9.4.04 sem dobil plačo in veselo odjadral do City parka v Lj,kjer sem dvignil 30 jurjov na bankomatu pri glavnem vhodu.Valjda sem vse spičkal in šel v soboto ponovno na bankomat,a glejga zlomka KARTICA NE VELJA,tko da bi bil vse praznike brez keša,če mi nebi fotr neki posodu.

Zlo korektno od moje banke je pa bilo to,da so me včeraj(ponedeljek)obvestili že ob 8h zjutraj da so mi blokirali kartico zaradi poskusa kraje z omenjenega bankomata in da novo kartico ter PIN kodo dobim najkasneje v četrtek.

Pa mislte,da sm opazil kakšne napravce na bankomatu :blink: :? :unsure:

PS:preveril danes stanje in na srečo mi niso nič ukradli...

Mislim, da te je prijazna banka le želela zaščititi pred samim sabo :lol: Dvignil si že 30 jurjev - dost maš za cel vikend in praznike! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi bil edini, poznam dva enaka primera

24 kur.......pardon UR

Takih žrtev malo morje!!!!!!!!!

Eni pač obvladajo.....sedaj mi je jasno,zakaj imam tak minus na TR :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 9.4.04 sem dobil plačo in veselo odjadral do City parka v Lj,kjer sem dvignil 30 jurjov na bankomatu pri glavnem vhodu.Valjda sem vse spičkal in šel v soboto ponovno na bankomat,a glejga zlomka KARTICA NE VELJA,tko da bi bil vse praznike brez keša,če mi nebi fotr neki posodu.

Zlo korektno od moje banke je pa bilo to,da so me včeraj(ponedeljek)obvestili že ob 8h zjutraj da so mi blokirali kartico zaradi poskusa kraje z omenjenega bankomata in da novo kartico ter PIN kodo dobim najkasneje v četrtek.

Pa mislte,da sm opazil kakšne napravce na bankomatu :blink: :? :unsure:

PS:preveril danes stanje in na srečo mi niso nič ukradli...

moje sozalje..ce opazite kaj sumljivega pac reklamirajte..ce ste vztrajni dobite nazaj. sej se ve katere kartice so bile skenirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob taki zlorabi banka krije vašo izgubo. Kako krajo dokazuješ in dokažeš je pa verjetno poglavje zase. Čudno mi je to, da so nastavljali in nikomur nič vzeli (v vseh letošnjih primerih) mogoče bo to samo kak izgovor (povečanje stroškov za varovanje) za obračun provizije pri dvigu, ki bi ga radi uvedli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno mi je to, da so nastavljali in nikomur nič vzeli (v vseh letošnjih primerih) mogoče bo to samo kak izgovor (povečanje stroškov za varovanje) za obračun provizije pri dvigu, ki bi ga radi uvedli.

Nooooooooooooooooo, pa menda ja ne bomo takih špekulacij ven vlekli iz zgodbe, ki je na zahodu vsakdan..... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, še dobro, da nimam nič na računu :yea2: .

lp

Rudi

tudi limita nimaš...še jst ga mam....56.000 sit grem lahko v minus.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta,ki je poklical na banko je cepec,kamero in čitalnik bi moral ukrasti z bankomata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi limita nimaš...še jst ga mam....56.000 sit grem lahko v minus.... :unsure:

Sem ga mel, pa ga nisem hotel podaljšat, bi me spet prijelo kak avto/motor/laptop kupit, tko mam pa ljubi mir pred tem. Sam običajnih 30.000 SIT limita.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep jest mam tut tak limit, da lohk med malco po nov avto skočm.

skromnostjelepačednost B)

hja, mene je bolj zjebal, k sm imel na EuroCardu limit cirka miljon... in to še v študentskih letih ... one trip and you get to pay back for a couple of months :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja baje da jih je blo 900 dvigov no pa da vsakmu jurja dol poberejo,kar se tud opazilo nebi pa iajo skor miljon :hmm:

Ma men že od negdaj ni všeč ta plastičen denar tako da ko dobim plačo grem na banko in vse dvignem,mogoče si pustim gor max 5.000,tako da mi sploh ni panike za te kamerce in razne fore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men že od negdaj ni všeč ta plastičen denar tako da ko dobim plačo grem na banko in vse dvignem,mogoče si pustim gor max 5.000,tako da mi sploh ni panike za te kamerce in razne fore

Me 2!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da moj kolega je vedel za kamere in čitalnik, vendar jih NI opazil;

tud policaji so vedel ze kak dan prej kot pa je zadeva prisla v javnost... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla včeraj dvigniti denar....madona me je bilo prav strah, da ni kakšna kamera......sem se takoj spomnila na to temo :wacko:

Mene pa zanima, kako boš pa dokazal, da so ti denar ukrali....... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej in Sanda verjetno imata vsak po ene pet hranilnih knjižic in to na geslo.

Gesla so pa takale: PRAŠIČ, POGREB, BOLEZEN...in potem ob plači prideš na šalter in dvigneš vse, pol pa po kupčkih zlagaš na doma napisane položne listke

Sem delala v banki, sam starost me mal preseneča. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!