Skoči na vsebino

Kartica ne velja!!!


Black Knight

Priporočene objave

Mene pa zanima, kako boš pa dokazal, da so ti denar ukrali....... :?

Opa.............. vroča tema ................ :xx:

Predsvem je vprašanje, kako se ugotovi, da ti ga niso...... :blink: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej in Sanda verjetno imata vsak po ene pet hranilnih knjižic in to na geslo.

Gesla so pa takale: PRAŠIČ, POGREB, BOLEZEN...in potem ob plači prideš na šalter in dvigneš vse, pol pa po kupčkih zlagaš na doma napisane položne listke

Sem delala v banki, sam starost me mal preseneča. :)

Nimam nobene hranilne knjižice. In samo eno kartico, tisto ki je nujno potrebna, da lahko petega v mesecu dvigneš plačo.

Bom pa te dni zamenjal banko, ker mi gre NLB že dolgo na k....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla včeraj dvigniti denar....madona me je bilo prav strah, da ni kakšna kamera......

Skrita kamera :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nobene hranilne knjižice. In samo eno kartico, tisto ki je nujno potrebna, da lahko petega v mesecu dvigneš plačo.

Bom pa te dni zamenjal banko, ker mi gre NLB že dolgo na k....

Tadej

Ja, tale NLB....

predvsem ti mora it na kurac vrsta pred okencem in sfrustriran ksiht na šalterju, ker tam utrujaš enkrat na mesec.... :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako boš pa dokazal, da so ti denar ukrali....... :?

Z lahkoto, saj je vse posneto. Zato pa je zraven čitalnika še skrita majhna kamera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in---jest pošljem prjatla z mojo kartico (pa še pin mu povem) naj gre dvignit---pol pa jokam, da mi je bankomat mafija račun sprazlna. Na kameri (če je videonadzor od ,,uradne,, strani) je pa jasno vidno, da to nism bila jest.

Tako si jaz celo stvar predstavljam: A se mogoče motim???

Imaš nastavljerno(od tatov) kamerco, ki posname tvoje prste, ki odtipkavajo pin, pol maš pa tam na reži(kamor vtakneš kartico) čitalec, ki poskenira(ne vem če je izraz pravi) magnetni zapis tvoje kartice. Pol ,,ponoči,, pridejo tatovi in odnesejo svoje ,,nastavke,, in doma magnetne zapise prenesejo na bianco kartice in pogledajo video kateri pin paše zraven. No pol se pa začne dogajat in dvigat denar...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale NLB....

predvsem ti mora it na kurac vrsta pred okencem in sfrustriran ksiht na šalterju, ker tam utrujaš enkrat na mesec.... :kva2:  :kva2:  :kva2:

Prvo mi gre na kurac delovni čas. Nekaj ur dopoldne, potem pavza, potem nekaj ur popoldne. Sobota ZAPRTO!

Una faca na šalterju je tam zaradi mene in ne jaz tam zaradi nje. Tisto, da ne ve kaj je prijaznost je itak samoumnevno. Včasih so vsakega prvega v mesecu dal plačo v plavi kuverti in uni na šalterju niso bili potrebni....

Jaz svoj dvig opravim v minuti. Problem so razne stare mame z nekimi gesli in ne vem kaj še vsem. Pa tudi to, da sta tudi v največji gneči od treh šalterjev odprta samo dva, na posebnem četrtem šalterju (Svetovanje) si jo pa ena praska. To govorim za NLB na Trdinovi.

Da kurbarije s sistemom SIGMA niti ne omenjam.

No, sedaj se ja pa končno našla ena banka (dobrodošla konkurenca!), ki dela non stop od 8:00 do 18:00 in v soboto od 8:00 do 13:00.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj se ja pa končno našla ena banka (dobrodošla konkurenca!), ki dela non stop od 8:00 do 18:00 in v soboto od 8:00 do 13:00.

Tako je odprta tudi NLB (Banka Zasavje) v Zasavju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo mi gre na kurac delovni čas. Nekaj ur dopoldne, potem pavza, potem nekaj ur popoldne. Sobota ZAPRTO!

Una faca na šalterju je tam zaradi mene in ne jaz tam zaradi nje. Tisto, da ne ve kaj je prijaznost je itak samoumnevno. Včasih so vsakega prvega v mesecu dal plačo v plavi kuverti in uni na šalterju niso bili potrebni....

Jaz svoj dvig opravim v minuti. Problem so razne stare mame z nekimi gesli in ne vem kaj še vsem. Pa tudi to, da sta tudi v največji gneči od treh šalterjev odprta samo dva, na posebnem četrtem šalterju (Svetovanje) si jo pa ena praska. To govorim za NLB na Trdinovi.

Da kurbarije s sistemom SIGMA niti ne omenjam.

No, sedaj se ja pa končno našla ena banka (dobrodošla konkurenca!), ki dela non stop od 8:00 do 18:00 in v soboto od 8:00 do 13:00.

Tadej

Zakaj tak delovni čas.... ker je prilagojen delavskemu razredu, kot smo vsi.... drobni tisk: zmanjšajmo stroške.

Sobota ? Ker je toliko sodobnih tržnih poti, da ne bi sploh omenjali, kdo in kdaj v soboto s kakšnimi opravki prihaja na banko..... iz izkušenj....

Stare mame? Potrebne, za to, da smo na svetu in ker vegetirajo in si iščejo najbolj komplicirane in družabne zadeve na tem svetu, mednje sodi tudi banka, da jim čas mine in se ne vdajo v smrt.

Razporeditev delavcev v poslovalnicah in tako kot ti vidiš nekoga, ki se čohlja... bi moral poznati kak proces, ki sodi k temu, da se razvratnica razgiba do blagajne in pomaga ubožicam, ki si je ne morejo zaradi gužve... ni glih tako ajnfoh, poleg tega imajo druge zadolžitve v primeru, da pride VIP Tadej in potegne "wish list".

Kurbarija s SIGMO ? Brez komentarja.... daj reklamacijo, če jo sploh lahko daš in počakaj na razplet.... dogaja se najboljšim....

Konkurenca.....nekaj najboljšega za tiste, ki hočejo biti najboljši....

Veliko uspeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!