Skoči na vsebino

Verižna pisma


Priporočene objave

To kar ste si vedno mislili o verižnih pismih pa niste znali prav povedati!

Končno nekdo, ki je povedal!!!

Zdravo, jaz sem Janez in trpim za groznimi občutki krivde, ker ne

pošiljam naprej 50 milijard zafukanih verižnih pisem, ki mi jih

pošljejo ljudje, ki dejansko verjamejo, da bodo s tem neki šest letni

punčki iz Albanije z joško na čelu pomagali zbrati dovolj denarja, da

si jo da kirurško odstranit, preden jo njeni kmetavzarski starši

prodajo potujočemu cirkusu.

Ali resno verjamete, da bo Bill Gates dal vam in vsem ki jim pošljete

''njegov'' E-mail, 1000 dolarjev??? Ali ste res tako neumni?

''Oooo, poglej, če grem do konca tega mail-a in si zaželim željo, bom

jutri pokavsal prvo manekenko, ki mi prav jutri prekrižala pot!''

Kakšen kup dreka!!!

Mogoče bodo ponoči k meni prišli hudobni škrati verižnih pisem in me

posiljevali v spanju, ker nisem naprej poslal verižnega pisma, ki ga

je prvi poslal Peter leta 5 našega štetja in je prišlo, k nam z

prvimi misijonarji preko morja!

Kurc jih gleda!!!

Če že nameravate kaj ''poslat naprej'', mi pošljite vsaj kaj

približno zabavnega. Videl sem že vse tiste: ''pošlji to desetim

svojim najbližjim prijateljem, in ta ubog, pomilovanja vredna človek,

bo čudežno dobil par tolarjev od nekega vsevedneža, če se to pismo

pošlje devetdesetkrat!''

Pa dol mi visi!!! Pokažite malo inteligence in razmislite k čemu

dejansko prispevate, ko pošiljate takšna verižna pisma. Najverjetneje

zgolj k vaši lastni nepopularnosti.

In bistvo; če prejmete verižno pismo, ki vam grozi da boste nesrečni

ali nepofukani do smrti, ga zbrišite. Če je smešno ga pošljite

naprej. Ne razkurite folka, z nepotrebnim deljenjem občutka krivde,

ker ne pošiljajo naprej verižna pisma o gobavcu iz Afrike, ki nima

zob in je privezan na rit mrtvega slona že 27 let in čigar edino

odrešenje so tisti tolarčki, ki bi jih prejel, če bi poslali naprej

to verižno pismo.

Zdaj pa pošljite to vsem, ki jih poznate!

Drugače se bo jutri vaše spodnje perilo spreobrnilo v mesojedo in

zaužilo vaše genitalije.

Lep pozdrav.

P.S. Pošljite mi jurja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pošljite mi jurja!

Morš naslov napisat!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakašna so prav dobra, še posebno tista, s kakimi dobrimi posledicami, če ne pošlješ naprej:

"... Janez pisma ni poslal naprej ampak se je iz njega norčeval, nalomil sem ga, da je končal v bolnici..." :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so tud te zadeve skrajno trapaste in sm enkrat vsem,ki jih mam v imeniku napisal tole:

evo dost mam tega.morm neki napisat da ne boste mislil da nobenga ne maram ker pač ne forvardiram tistih mailov ki ti prinesejo v garazo nov motor al pa novo barbiko na konju, ce ga posljes 15 'prijateljem'.hm a so to res prijatelji?tiste mislim,ki jih imas v outlookovem imeniku ker si pac 'enkratDolgoNazajNekajPoslalKer...kvaPaVemZakaj' in jih kliknes zmeraj ko je treba poslat en trapast mail naprej.ej sori,res so trapasti.ne mislim s tem tiste zajebancije-ok,teh tud jst pošljem naprej na gigabajte in to tud komu k ga že nism vidu od predlanske novoletne zabave (ceKomuToNiVsecNejPoveInGlejGaZlomkaNeBoVecDobivalMojihNeumnihMejlovPRESS).ampak recmo da je vsaj kej smesnega in provzaprov sploh ni vazno od kerga to dobis.od frenda al pa kr nekoga.ce si pac na moji 'mailing listi' je podobno k da bi se narocil na 'Vsakodnevno zabavno emajliranje' al neki podobnega.no zdej kr neki pisem,ampak hotu sm rect da je frend-prijatelj-kolega-frendica-prijateljica-kolegica tisti, k te poklice,rece 'ej stari/a kam se gre v petek' al pa 'pizda men je dolgcajt dej gremo eno partijo taroka' al karkol podobnega.ne pa 'preberi in poslji vsem prijateljem,ce dobis mail nazaj pomeni da te ime nekdo res rad...' BULŠIT. zato naslednič k hočete naprej poslat en tak kretenski mail,potem k kliknete frenda,vzemte v roke erikscona,nokijo al pa simensa in poklicte njegovo cifro:'kvaj zdej stari,ze dolg se nismo vidl...dej gremo skup na morje' whatever,ne vem ce sm napisal tocno to kar sm mislu,ampak jst vem kva mislim.upam pa da si tud ti postekal kva sm hotu povedat.

uživejte,še posebno tisti ki imate (imamo) počitnice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem dobila internet, sem čisto vse prebrala - sem bila še vesela, da sem dobila mail.....danes tud pogledam ne....če vidim, da je ''oslarija'' kar brišem...... zdaj pogledam, samo če je od fanta, ali če so kakšne slika ali kaj za šolo....ostalo pa pa ne zanima......

Se pa spomnim, ko je krožil mail, ki ga naj bi napisala od Miloševiča žena, ki je iskala nekogo, ki bi ji pomagal do denarja..... Miloševič so takrat ravno prijeli.... In je ful obljubljala, da bo tisti, ki ji bo pomagal, dobil veliko vsoto denarja..... me prav zanima, če se je kdo javil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,to se je pa res za bat da ma miloševičeva premalo denarja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar ste si vedno mislili o verižnih pismih pa niste znali prav povedati!

Je totalna bedarija in je čisti strup za množično poneumljanje ljudi, kjer se jim te mesojede žvali zarijejo v mozek in posrkajo še, kar so pustili ostali škodljivi intrudorji medijskega in komercialnega sveta.

Die hard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js se PPS animacij ne pogledam. slike mi pa tak sámo prikaze. .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike mi pa tak sámo prikaze. .) :)

odvisno kjer mejl maš.... .)

verižnih pisem dobivam veliko na hotmailu...ne vem kje me dobijo...jih že en mesec blokiram upam da kdaj nehajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verižnih pisem dobivam veliko na hotmailu...ne vem kje me dobijo...jih že en mesec blokiram upam da kdaj nehajo

na hotmailu mam. vecina reklamnih pisem majo kje spodi tak ciiiiist mejhn link "unsubscribe". .) drugac pa block, pa upas da bo delal. :) proti random naslovom pa nimas kej praskat. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je "naš Janezek" dosegel s tem pismom? Ravno to, da se ga pošilja naprej.... .) Kdo je zdej naiven... :naughty:

Jest osebno jih mečem v koš še preden jih preberem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš verjel,jest odkar sm vsem napisal da mi dol visi za verižna pisma,ne dobivam več traparij... .)

a ni bolš tko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zakaj jih jst nč ne dobim.. :? :? :? ....a mate v mestih privilegije..... :? :? ....pol se pa ne morem zgovarjat za nesrečo na jeb... verižna pisma.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hotmailu mam. vecina reklamnih pisem majo kje spodi tak ciiiiist mejhn link "unsubscribe". .) drugac pa block, pa upas da bo delal. :) proti random naslovom pa nimas kej praskat. :BUA:

po tem ko boš kliknil na unsubscribe, pričakuj ploho novih SPAM sporočil od vsepovsod ... :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zakaj jih jst nč ne dobim.. :? :? :? ....a mate v mestih privilegije..... :? :? ....pol se pa ne morem zgovarjat za nesrečo na jeb... verižna pisma.....

če češ, ti lah ves moj mail forwardam ... cirka 300-500 dnevno ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vse moje "navadne" naslove opustil. Kje so tisti dobri časi, ko smo se kregal al Outlook el Outlook Express al Eudora... nič od tega, sam še Yahoo pa vsak dan ene 200-300 spamov iz Bulka pobrisat. Sem mel vse žive in mrtve antispamerje inštalirane za Outlook, pa ni nič pomagal.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!