Skoči na vsebino

Obnova vespe


Shatzy

Priporočene objave

V bližnji prihodnosti se bom verjetno lotil obnove Vespe 150 GS letnik '59. Simbolična slika:

VESPA_150_GS_59.JPG

Temu motorju je bilo "odtujenih" nekaj delov, dobil je nekaj vdrtin, barva je obledela...ampak, poglavitni so deli, ki jih pač nimam. Zanima me, če se komu mogoče v kakšnem kotu valja še ena vespica, k bi se je rd znebiu, al pa kkšni deli. Če tuki ne bom nč najdu bom pač šou v Makaronland pogledat...

Peace :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš še kakšne slike tvoje vespe?

Kaj ti pa manjka, če bi pasalo kaj od novejših tam okoli l.90 lahko malo povprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bom dou gor k bom meu motor spet doma...trenutno ga ni...mislm pa da manjka vetrnica, pa šteuc je razbit, tko da rabm nouga, šipo od spredne luči, pa zadno luč tut mislm d rabm...pomoje bo kr dost delou...pa močno dvomm da bi gor pasal deli od letnik 90, ker gre za vespo k je letnik 1959...niti žmigoucou nima... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker si se šele zdaj spomnil glede vespe!

Sem mel doma nekaj časa 150 vespo okol 70 letnik, lepo vozno letela ene 90 :rolleyes: , pol je pa šla na odpad :unsure:

Poglej po kakih odpadih, daj oglas v občila, ni hudič, da se kaj najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tast ma doma Innocentija 180 letnik '62 (se mi zdi da so tole natančni podatki). A kdo pozna koga na štajerskem koncu al pa v prekmurju, ki bi tole lahko za male pare zrihtal, mašina dela, elektrika (luči, žmigavci..) pa pleh je pa vse fuč.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tast ma doma Innocentija 180 letnik '62 (se mi zdi da so tole natančni podatki). A kdo pozna koga na štajerskem koncu al pa v prekmurju, ki bi tole lahko za male pare zrihtal, mašina dela, elektrika (luči, žmigavci..) pa pleh je pa vse fuč.

lp

Rudi

A proda to zadevo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Rabim en nasvet!

Prijatelj ima doma staro vespo px200e. Letnik mora biti okrog 80. Menda ni laufala že 10 let, pa bi rad popedenal zadevo.

Rabi se torej mehanik, ki bi motor zrihtal (barvanje pleha, generalna na motorju, elektrika, gume... alles inkluziv!) za en normalen denar!

Ali kdo koga pozna???

Hvala za pomoč, plačilo običajno -

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Moj tast ma doma Innocentija 180 letnik '62 (se mi zdi da so tole natančni podatki). A kdo pozna koga na štajerskem koncu al pa v prekmurju, ki bi tole lahko za male pare zrihtal, mašina dela, elektrika (luči, žmigavci..) pa pleh je pa vse fuč.

lp

Rudi

Zdravo..

Če imo kdo staro lambretto ali vespo bi jaz kupil eno. pokliči me na 070 77 77 00. hvala , andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!