Skoči na vsebino

za Audio-freake


Priporočene objave

predstavljaj si, da bi si to omislil v bloku v enem četrtem nadstrpju (v kombinaciji s tretjim, seveda :P )

hudo.. katera elektrarna pa poganja vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo hudo ...... si predstavljaš pol da se te sliši čez pol mesta :naughty:

kolkr vem pri teh jebah ni fora glasnosti ampak v izvabljanju čimglobljih zvokov .... ojačanje tistih najbolj počasnih frekvenc ...

mam kolega, ki ima to pod dnevno sobo narejeno ... zvočniki vgrajeni v temelje bajte, speljane troblje v tleh, filing pri slušanju in gledanju pa kr okej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr vem pri teh jebah ni fora glasnosti ampak v izvabljanju čimglobljih zvokov .... ojačanje tistih najbolj počasnih frekvenc ...

ja, tu gre predvsem za sound quality (SQ). .) in za dobro kvaliteto je treba bit kr konkretno nafilan z mocjo. :naughty: sicer pa v tekstu pise, da tole deluje ze od 10 Hz napres s polno mocjo. :kva2: jst takga vuferja v zivo se nism ne vidu, ne slisu. ajde, od 30 Hz ze, sam od 10 naprej... :blink: 16 18-colarjev in 6400 W RMS dela svoje!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"KR OKEJ"?????

To te more na WC pognat ne pa samo kr ok. :devil:

preverjeno - ne požene na wc. je pa zanimivo recimo poslušanje kake afriške ali aboridžinske glasbe ... vinilke rulz ... pa digitalne tehnike tut okej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zadeva za oreng audio-freake....zame sploh ne....

za kake ugledne starcke ko jim je pod nivojem nosit slusni aparat, in ki imajo probleme s hrbtenico (masaza, pa to)... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je pod 20Hz je itak brezveze ker clovek ne slisi, pa rad bi vido enega izmed vas ki zazna razliko med 20 in 30Hz pri NORMALNI glasnosti .) To definitivno požene na WC :D

Sam sem mel pred leti (5,6 let nazaj) v sobici dimenzij 4 x 3 x 2,6m - 4 kište. Jamo 2 x 265w + 2 kisti, ki sem jih nardil sam doma - 123cm x 54cm x 66cm (v,š,g), v vsaki kisti pa 2 x 450w Pionere, 2 srednjetonca in 2 horna + zadaj 2 bass-reflexa, vse skupaj pa po robovih lepo zalito s slikonskim kitom in stapicirano, vogali pa ojacani s kovino, tak da se ni poskodovali pri prenasanju (bli so SVINSKO tezki) - vglavnem ful lepo je zgledalo B) Nacrt mam se zaj doma ce kdo rabi :lol: Pol pa en hud ROTEL ojačevalec in se eno malo starejso YAMAHO, kak je zadeva bobnela pa si lahko vsak po svoje predstavlja :cry: Doma sem v pritlicju pa je prisla soseda s 4. nadstopja da se ji gor vse trese in da so ji skor rože s poličke padle :lol: :lol: :lol: Pol me je se 2x obiskala policija, potem sem pa pocasi ze priso k pameti - yeah right! :lol1:

Zvok je pa bil tudi pri mali glasnosti presenetljivo dober!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...bratec od Letečega je imel v bajti 2x 15" cerwin vego v bandpass škatli 6.reda (če se kdo slučajno spozna ;))

no....naj leteči pove, kako je treslo strešnike, kako je škripala ograja, okna, odpadel omet za radiatorjem (pri skor novi hiši)...

20 metrov od hiše (pri zaprtih oknih) se nisi mogel pogovarjat tudi če si kričal, bajta je pa tako nemarno škripala, da si mel občutek da bo vsak čas "shodila".

kolikor vem, je bla škatla tunana na tam nekje 25-30 Hz

globoko :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

my dream za v bajto: 2x 15-colar (kakih 2x 1 kW) v Push-Pull konfiguraciji!! :naughty: :devil: :notworthy: :notworthy: :notworthy: shit je sam k mi mama tezi ze sam ce mam przgan 10-colski woofic s 100 W RMS v kompresiji, da ga mam pa na mal bolj, pol pa itak pogreb... :P

@misty, vemo kako stalo dela ze en povprecn 12-colar v bandpass-u!! :naughty: :OK:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@misty, vemo kako stalo dela ze en povprecn 12-colar v  bandpass-u!! :naughty:  :OK:

kaj šele 13-colar s push-pullom in dvojnimi ventili za rekonfiguracijo avkustike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bajta je pa tako nemarno škripala, da si mel občutek da bo vsak čas "shodila".

kolikor vem, je bla škatla tunana na tam nekje 25-30 Hz

globoko :yea2: :yea2: :yea2:

Bajta je rohnela, občutek je bil pa k v Jugotu k je pri 120km/h prišel v resonanco, res je bil filing k da se bajta k teb premika iun da te bo kar pohodila

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole z resonanco je pa najbrž na mojga jugića letel... :fight2:

:D :D

:P :P :P

Je tako sam v Jugotu te je blo mal bl strah k v naši bajti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!