Skoči na vsebino

Res Nullius je zakon


Priporočene objave

skratka, kolegi majo bend, se mu reče REs Nullius, so dobri in učinkoviti nažigači, zato tukaj en namig.

forwardam message...

---------------------------------------------

Dolgo so bili vodilni na Videospotnicah, zdaj so drugi in rabijo pomoč simpatizerjev. Že dvakrat so padli in se spet zavihteli nazaj. Morda jim uspe še enkrat - z vašo pomočjo!

POKLIČITE VSE SVOJE FRENDE/POŠLJITE MAIL/- POTRUDIMO SE, STISNIMO V

pošljite SMS z vsebino: TVS spot 17

na številko: 2929

Redkokaj reklamiram, tokrat mislim, da je podpora smiselna. Eden najboljših rock bendov, seveda poleg naših omiljenih Motorhear pardon Metropolis, pa da o Pridigarjih, ki so čist utrgani, sploh ne govorim. In se pri tem spominjam še benda z imenom Kopije, ki nam je dal platformo za divjanje na NFS!

skratka - podpirajte rock in rock vam bo pomagal v najbolj divjih trenutkih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hoče kdo res pomagat, naj kupi CD na koncertu od benda, ki mu je všeč ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, kolegi majo bend, se mu reče REs Nullius, so dobri in učinkoviti nažigači, zato tukaj en namig.

forwardam message...

---------------------------------------------

Dolgo so bili vodilni na Videospotnicah, zdaj so drugi in rabijo pomoč simpatizerjev. Že dvakrat so padli in se spet zavihteli nazaj. Morda jim uspe še enkrat - z vašo pomočjo!

POKLIČITE VSE SVOJE FRENDE/POŠLJITE MAIL/- POTRUDIMO SE, STISNIMO V

pošljite SMS z vsebino: TVS spot 17

na številko: 2929

Redkokaj reklamiram, tokrat mislim, da je podpora smiselna. Eden najboljših rock bendov, seveda poleg naših omiljenih Motorhear pardon Metropolis, pa da o Pridigarjih, ki so čist utrgani, sploh ne govorim. In se pri tem spominjam še benda z imenom Kopije, ki nam je dal platformo za divjanje na NFS!

skratka - podpirajte rock in rock vam bo pomagal v najbolj divjih trenutkih!

:grrr bom rajši Hočkotov nasvet upoštevala ... ampak za tiste, ki so mi všeč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hoče kdo res pomagat, naj kupi CD na koncertu od benda, ki mu je všeč ... B)

aha ... če prej ni bilo jasno ... Res Nullius SO zakon ... jih spremljam že 10+ let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvčerajšnjim so bili ob šestih zjutraj na nacionalki.. to ti je dobro jutro ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v juniju in maju, v peklu in v raju .....

bikers band !! prosto po Ogrincu : polni rokerske poetike.... :yea2:

Tejka ...Rok te pozdravlja in se mu tudi jebe ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvčerajšnjim so bili ob šestih zjutraj na nacionalki.. to ti je dobro jutro ...

...a kot "dobro jutro slovenija"? :rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka ...Rok te pozdravlja in se mu tudi jebe !

kurc ga gleda..jest mam prazen mobi racun :angry:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hoče kdo res pomagat, naj kupi CD na koncertu od benda, ki mu je všeč ... B)

Ma, ko jih jebe... :lol:

Jaz podpiram samo take...metropolne bende :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dragi moj, poslala sem sms- malo več kot enkrat, po mailu sem glasovala, te pa je tak naredo z mano.... tepla se bom z njim!!!

drugače pa so fantje res zakon, js jih med drugim tud poslušam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa so fantje res zakon, js jih med drugim tud poslušam.

vvvuuuuuaaaavvvv punca ti si brez okusa,glih za v našo družbo(slepe,brez okusa in gluhe wellcome)

ps.wtf is RNB

LP AtMD

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hoče kdo res pomagat, naj kupi CD na koncertu od benda, ki mu je všeč ...  B)

Kar se pomoči tiče... koliko SIT že dobi glasbenik (po glavi člana skupine) od prodanega CD (ali kasete)? Se mi zdi, da je finančno uspešen le živ nastop, od vseh prodanih CD pa vsak dobi le za kakšno pivce?

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pomoči tiče... koliko SIT že dobi glasbenik (po glavi člana skupine) od prodanega CD (ali kasete)? Se mi zdi, da je finančno uspešen le živ nastop, od vseh prodanih CD pa vsak dobi le za kakšno pivce?

če kupiš direktp ri muzikantu na koncertu CD, dobi on 100% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi minutami sem bral, kako Symči v eni drugi temi piše, da je tak način reklamiranje na Motosvetu prepovedan...

...in potem po naključju odprem tole! :lol1:

Me zanima, če se bo zdaj čez tiste številke za pošiljanje SMS-a pojavil tekst.

Moderator Symči sporoča, da je številka za pošiljanje SMS-a pobrisana, ker pravila veljajo za vse!

Ja, ja, saj vem, tle ni demokracije, ampak nisem si mogu pomagat! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da mu jih nekdo zastonj štanca. In dvomim, da jih izdajajo v samozaložbi. Pa tisk ovitka pa...

ne preveč dvomit. ..

običajno glasbeniki z menedžerjem naredijo deal, da tolk pa tolk cedejev pa pripada njim ... al pa kje kaj ostane ... al pa ... no, in te cedeje potem dajo na kupček ter jih pred, med in po špilu mogoče kšna punca od člana benda al pa frend - prodaja... včasih imajo tudi člani benda par cedejev po žepih in če jih ogovoriš, ti prodajo kšnga ... ali te ustrezno napotijo ...

evo, to so moje izkušnje, nabrane v bogatih in dolgih letih ... obiskovanja koncertov in prodaje plat/cedejk na koncertih in festivalih ... z začetki na Novem Rocku nekje .. .hm ... a bo že skor 13 let nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, saj vem, tle ni demokracije, ampak nisem si mogu pomagat! O:-)

Je demokracija. Mene brišejo drugi moderatorji, vklopikor se sam neuspešno samocenzuriram :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš direktp ri muzikantu na koncertu CD, dobi on 100% :)

ma kakšnih 80% ... vsekakor biiistveno več kot tistega v trgovini in še oba imata nekaj od tega ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!