Skoči na vsebino

Hokej skupina A in Japonska


Priporočene objave

Oj!

Mene pa zanima, zakaj Japonska nikoli ne more izpasti iz skupine A?

Pa še to: kako so zdaj razdeljene skupine; sem mislil, da je A, B in C, pa vidim, da so neke divizije... kot da bi bili v partizanih... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonska je ,,dobila,, skupino A za nekaj let. Se ne spomnim točno kaj je takrat bilo, ker je že nekaj let od tega, gre pa za promocijo hokeja v Aziji. Se mi zdi, da so zasidrani do leta 2005 leto gor ali dol--zdej enkrat v glavnem, potem bojo morali pa obstat s svojim znanjem. Koliko so plačali (vedno se govori o ,,kupljenem mestu,,) pa ne vem.

Skupina A

15 najboljših na svetu vsako leto maja je prvenstvo. Sicer to ni najbolj realna slika, ker najboljši igralci igrajo končnici Stanly-jevega pokala in niso v državnih reprezentancah. Najbolj vidna kvaliteta je na OI ker se edino takrat ,,urniki vskladijo,,.

No od 16 do 32 mesta je skupina B, ki je bila letos razdeljena v dve skupini-diviziji in zmagaovalec vsake gre letos naprej v skupino A (Slovenija in Belorusija) iz A pa bo odpadel najslabši, ki bo drugoleto igral v skupini B.

Zakaj gresta pa letos naprej dva pa ne vem--mogoče bojo razišrli skupino A al --kva pa vem.....

Jest upam, da te nisem učila krive vere....če kdo bolj natančno pozna stvar naj me popravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!