Skoči na vsebino

Materinski dom ... in spet so se našli...


Priporočene objave

=> RAN sej mi sploh ne gredo tolko na živce, samo sem malo vso zadevo potencirala kako bi mi lahko šli, če bi razmišljala isto kot oni sedaj o tem materinskem domu ...

=> LINA ... te prosim ne vse metat v isti koš in tle rohnet, da bomo isti kot naši tastari ... jaz že zdaj nisem taka, kot so bili moji v mojih letih in srčno upam, da bom pri 70-tih (če si jih bom učakala) kot moja Teta Štefka, ki ga veslo žura in žinga naokoli, hodi v toplice in se pusti masirat mladim rokcam ter jo še vedno vsake tolko odfuka in skače ter pleše po mizah ... vsake tolko pa pošlje kakega mlajšega starca v ku*** ker se v trgovini mota pred nogami ... zato ljuba duša, če si se ti sprijaznila bit takšna, jaz se nisem in upam, da še kup drugih tudi ne ... generacije se spreminjajo ... vse manj je mamk, ki hodijo okol po mestu v rožastih firtuhih in z rutami na glavah in vse več opedenanih dam, ki znajo živeti fino življenje tudi v pozni starosti ...

Pa še vedno sem hotela samo to povedat, da zadnje čase opažam, da se mora vsak na ves glas po TV-ju dret in vse novinarje okol zbrat, če mu gre nekaj na živce. Groza. Tudi sama bom poklicala A-kanal al pa POP TV, ker mi gre Sulfo na živce in bom to javno povedala :SS

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vedno sem hotela samo to povedat, da zadnje čase opažam, da se mora vsak na ves glas po TV-ju dret in vse novinarje okol zbrat, če mu gre nekaj na živce. Groza. Tudi sama bom poklicala A-kanal al pa POP TV, ker mi gre Sulfo na živce in bom to javno povedala :SS

valjda ... saj podobno je na forumu razvidno. vsak ima o vsak istvari _svoje_ _mnenje_. Pa čeprav to ni nujno potrebno za realizacijo nekega projekta, ki se te osebe sploh ne tiče :)

aja, saj res - vse se tiče nas vseh :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Vale tako posplošt pa spet ni treba, ker če bi bili vsi čist enaki svojim staršem bi še dons živeli nekje v votlinah.

Jest poznam dost oseb, ki se s svojimi starši ne strinjajo (se ne strinjajo z njihovimi pogledi na svet in se za glavo držijo ,,češ: kva je tastara prjavla, nardila... )---sam ko jih gledam od daleč so isti samo mlajši vzorci vedenja se pa iz leta v leto krepijo.

Ne vsi jih je pa veliko in tega se ne zavedajo..

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

=> RAN sej mi sploh ne gredo tolko na živce, samo sem malo vso zadevo potencirala kako bi mi lahko šli, če bi razmišljala isto kot oni sedaj o tem materinskem domu ...

Ma sem te ćist dober razumel, ker razmišljaš na meni podoben način.

Sam si nisem mogel kaj, da te ne bi mal "oblajal".

Čist tako nedolžno, z narejeno žlehnobo.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jih je življenje resnično tako izpilo, da mu ne morejo ničesar več ponuditi??

..ne, da ne morejo, nočejo! oni so svoje "poslanstvo" opravili (kot sami pravijo, kar se tiče vzgajanja otrok)... že vejo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem te ćist dober razumel, ker razmišljaš na meni podoben način.

Sam si nisem mogel kaj, da te ne bi mal "oblajal".

Čist tako nedolžno, z narejeno žlehnobo.

:rolleyes:

Nedolžna žlehnoba :hmm: O:-)

Kava :? O:-) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah se pač generacije spreminjajo, moj fotr se je pri mojih letih z enim otrokom v garsonijeri brez pralnega stroja stiskal pa vsak dan 3 km peš šel na vlak v Ljubljano, pa čeprav je mel faksa tko kot jaz, moj največji problem je pa, da ni vremena za z motorjem se vozit pa v kaki obleki bom hčerko v vrtec poslal. Dejstvo je, da se je situacija v zadnjih 30-40 letih tko spremenila, da se nam na srečo ni treba vsem ukvarjati z življenjskimi težavami 24 ur in imamo tud kaj časa zase in za zabavo.

No sam to pa ne spremeni dejstva, da zaradi težkega življenja še ni nujno potrebno, da na stara leta rataš zagrenjen in razočaran, frustracije pa na okolici in nad drugimi(drugačnimi) izživljaš, npr. pri nas doma; med tem, ko bom naslednji teden cel teden doma, so moji starci na morju pa uživajo namesto da bi doma jamral nad mulci, ki se derejo ko iz šole hodijo, jah še so kul starejši ljudje. :yea2:

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!