Skoči na vsebino

visoka poslovna šola LJ


Priporočene objave

glede na to, da sem se letos vpisala na fax v LJ, bi rada nekaj informacij o VPŠ al o VUŠ. sicer za VUŠ dvomim, ker je javna uprava nov program. za VPŠ bi pa bla zelozelo hvaležna! npr: kko je s profesorji, učni načrt oz predavanja, pa tak naprej. čeprav je na oba fax velik naval v vpisu, zelo upam, da bom sprejeta!

ok, že vnaprej hvala za inf! :004

LP, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov program je in ti bi iskušnje iz prve roke? :?

Pa da nima to kako vezo s tvojim prehladom?

:D :D :D

Pejd se solit.

Mal prijaznosti , ne bi škodilo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Jason pomagi ji...jest ji pač ne znam...in predno se začnem trudit bi si bila rada na jasnem če jo to kar sprašuje sploh zanima --iskušnje pač, ker ji (spet) noben odgovor ni pogodu.

Ja ja sem tečna in neprijazna...-če verjameš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot hropec, ki je že davno tega zapustil šolski sitem, sprašujem:

za kaj te usposobita VUŠ in VPŠ?

In kakšne so potem možnosti zaposlitve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj te usposobita VUŠ in VPŠ?

Brrrrm, v naprej se ti opravičujem, ker ti moj odgovor ne bo nič pomagal, ampak se ne morem zadržati, da ne bi malo poduhovičil.

VUŠ: kot že ime pove, te usposobi za delo v upravi;

VPŠ: kot že ime pove, te usposobi za delo v "poslovnem svetu"

Tukaj se začne odgovor Nini:

Kakorkoli, vseeno mislim, da je VPŠ boljša izbira, usmeritev pa naj bo čim bolj računovodska. Že med študijem poskušaj pridobiti čim več prakse, pa tudi če bo le ta takrat manj plačana kot kelnarjenje. Na predavanja in vaje hodi redno, in poslušaj kaj tam razlagajo. Udeležuj se vseh kolokvijev in delaj seminarske. Pri tem se potrudi. Redno študiraj in hodi na prve roke. Skratka, bodi pridna, pa boš že nekako skoz prišla. Praksa med študijem je pa pomembna, da boš potem lažje našla zaposlitev. Verjetno se ti zdaj zdi kako je to še daleč, ampak mimogrede pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina, če mene vprašaš, so kle zlo neresni glede resnih tem.

JZ sm sicer izredna študentka VPŠ, lohka ti pa povem da je sigurno bolš kot VUŠ, glede nadalne zaposlitve mislim, profesorji pa so povsod glih, eni so ok, drugi spet niso, če te kej bl konkretnega zanima pa mi lohka tud PM pošlješ.

velik uspeha pri vpisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, če še nisi opzaila je to RESNA tema! med drugim pa tud sexa al napeljevanja ni tle gor!če pa ti v vsaki stvari vidiš sex, je pa to tvoj problem!

Jason, ko pridem do drugega letnika VPŠ mislim it na turizem. če pa prodem na VUŠ bi pa šla delat prakso na obrambo al na notranje zadeve. ampak do tja je še dolga inb težavna pot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!