Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Sam da ni marija zanosila ker ste jo vsi tako natepavali  in je v soboto splav delala

:lol1:

:eek:

Ja, ziher bo kej takega.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ni marija zanosila ker ste jo vsi tako natepavali  in je v soboto splav delala

:lol1:

...Tale je pa močna.. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija je čez vikend postala ena velka rit polna blata!

Motokrosisti bodo prišli na svoj račun! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja komi čakam da lahk grem kolene brusit gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa, če nardimo eno čistilno akcijo pa pridemo z metlami gor pa pometemo, no ženske bodo pometale mi bomo pa za pijačo poskrbel, kaj pravte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa, če nardimo eno čistilno akcijo pa pridemo z metlami gor pa pometemo, no ženske bodo pometale mi bomo pa za pijačo poskrbel, kaj pravte  :)

in zakaj hudiča ne morejo ženske še za pijačo poskrbet? a moramo res vse sami? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj hudiča ne morejo ženske še za pijačo poskrbet? a moramo res vse sami? :angry:

če bodo pa že pometale ;) mi bomo pa šank postavli pa dve striptizerki za popestritev naročil :whistle: Potem se bo pa nas 100 motoristov gor pa dol vozilo, da bomo gumo po ovinkih pušal, da se bomo lahko potem kulturno vozili :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo pa že pometale  ;) mi bomo pa šank postavli pa dve striptizerki za popestritev naročil  :whistle: Potem se bo pa nas 100 motoristov gor pa dol vozilo, da bomo gumo po ovinkih pušal, da se bomo lahko potem kulturno vozili  :yea2:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kakšno je kaj stanje na Mariji? :hmm: Jutr me mal mika en naskok :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom šel dans mal na predigro, poročanje sledi...  .)

Če je preveč usrana jo z wapom očisti! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kakšno je kaj stanje na Mariji?  :hmm:  Jutr me mal mika en naskok  :blush:

Jaz sem bil včeraj na Mariji. Iz smeri Prebolda je cesta v dolini malo razruvana in umazana. Po koncu omejitve, torej na tistem delu, ki je najlepši, sta pa dva ovinka na katerih je priporočljivo malo pazit, sicer pa brez posebnosti.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marička je dala :P in najbolj ji je pasalo z kolenom.....

Gregs pa maš res  :yes: . Z sicer ni ful plužen, ampak plužen pa je. Štirikrat čez Marijo, pa je centi čepov manj.

Po kolenu se bom pa vozil, če mi kdo kolena posodi. Mojih mi je škoda :) .

S kolenom? Aha. :naughty: :whistle:

Samo čakala sem na tole tvojo objavo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj. Kar okej. Na spodnjem delu je na dveh mestih en pas zaprt (le nekaj metrov), tako da tam pozorno. Zgornji del je bil suh, na treh začetnih ovinikih (torej v nižini) je po sredini nasut pesek, tako da zelo pazljivo. Višje je vse ok. Čeprav še ni čisto tista prava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marička je dala :P in najbolj ji je pasalo z kolenom.....

Se strinjam :naughty:

Bil včeraj. Kar okej. Na spodnjem delu je na dveh mestih en pas zaprt (le nekaj metrov), tako da tam pozorno. Zgornji del je bil suh, na treh začetnih ovinikih (torej v nižini) je po sredini nasut pesek, tako da zelo pazljivo. Višje je vse ok. Čeprav še ni čisto tista prava :)

Dans je bla že čist "taprava" :naughty:

Vse našteto o zaporah in pesku še vedno drži.. pa še en "tavelik" ovink je treba pazit.. ostalo tako kot mora bit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolenom? Aha.  :naughty:  :whistle:

Samo čakala sem na tole tvojo objavo.  :devil:

It Wasn't Me ...... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!