Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Js se bom pa na Podkraj spravu :huh: :krneki: ne ne, nism čudn :lol1: Kšnkrat bom tudi js naskoču Marijo k jo že vsi tolk hvalte, Gregsa bom uzeu pa za vodiča d se ne 5x zgubim vmes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se bom pa na Podkraj spravu :huh:  :krneki: ne ne, nism čudn  :lol1: Kšnkrat bom tudi js naskoču Marijo k jo že vsi tolk hvalte, Gregsa bom uzeu pa za vodiča d se ne 5x zgubim vmes

... ti sam poklič... :grim ... za bab... pardon, ovinke jahat - jaz vedno!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti sam poklič...  :grim ... za bab... pardon, ovinke jahat - jaz vedno!!!  :yea2:

Zmenenu. Če bo wreme že to soboto enkrat v popoldanskem času k bo roplo :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej za dons? bo kdo gor ali ne? da ne bom za brezveze hodu... :?

No ja, sej če greš na Marijo itak ni nikol brezveze  :D

A se meni samo zdi, a je zdej to ratal tko kot ene Kačje ride :hmm:

No ja, definitivno je Marička boljša!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se meni samo zdi, a je zdej to ratal tko kot ene Kačje ride  :hmm:

Ja, in zato prosim nehajte. :angry:

Dober, če se slučajno gor srečate pa kako rečete, ali pa ste blizu in se malo čez zapeljete, ne se mi pa zdaj tko kot na ridah začet gor zbirat. Samo kolesarje jezite in policaje vabite! :fight2:

Če bo pa še kdo reklamo delal mu bom pa ušesa navil... :angry:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in zato prosim nehajte. :angry: 

Dober, če se slučajno gor srečate pa kako rečete, ali pa ste blizu in se malo čez zapeljete, ne se mi pa zdaj tko kot na ridah začet gor zbirat. Samo kolesarje jezite in policaje vabite! :fight2:

Če bo pa še kdo reklamo delal mu bom pa ušesa navil...  :angry:

To se tebi usluga dela, da naus ves svoj denar za gumice zmetu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Premza

Saj ni tako hudo, no. Sem bil v zadnjem času dvakrat tam, pa ni bilo nobenih motoristov. Le enkrat sem videl policaje v Kangooju. Je bil čisto zdolgočasen notri.

Še kolesarji mi niso nič žugali.

Ima pa MotoBaby kar prav. Proti Marički so Ride ......

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1115717922_thumb.jpg

V Soboto sem malo postal ob Mariji in ujel tegale brziča :OK: . A se kdo prepozna ? :? Slika je (ni) tako tako, drugič pa bolj počas pel, da te bom laže slikal. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenenu. Če bo wreme že to soboto enkrat v popoldanskem času k bo roplo :P :grim

Ne bo šlo... :grrr To soboto jaz natepavam Golico... :grim :grim :grim Na Marijo pa kdaj drugič... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo...  :grrr  To soboto jaz natepavam Golico...  :grim  :grim  :grim Na Marijo pa kdaj drugič...  .)

Tudi OK, bom pa js natepavu kej druzga, sej je dosti ba... ups :slap: , cest po slovenji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi OK, bom pa js natepavu kej druzga, sej je dosti ba... ups :slap: , cest po slovenji :grim

Zmenjeno za drugič! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1115717922_thumb.jpg

V Soboto sem malo postal ob Mariji in ujel tegale brziča  :OK: . A se kdo prepozna ?  :? Slika je (ni) tako tako, drugič pa bolj počas pel, da te bom laže slikal.  :kva2:

Ta je večkrat gor in seveda dol, zgleda da bo tala naša marija, kr oblegana v prihodnje, sej prav, ker ponavadi ni nobenga gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljš da nardimo en urnik in bo vsak dobil določen termin, da se ne bo začela gužva gor delat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem videl tega na istem ovinku. Je šel kar nekajkrat gor pa dol

@bmwslo a si se pelal ti mim mene, ko sem stal ob strani ceste z rdečo :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljš da nardimo en urnik in bo vsak dobil določen termin, da se ne bo začela gužva gor delat  :D

jst sm za, sobota po 5 uri je moja, pa prosim, da me ne motite pri delu, ker imam probleme z erekcijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

ok jaz si jo lastim v soboto od 15-16h ker poznej mi začne sonce v glavo nabijat in to ni dobr, se ne morem čist sprostit. Pa še rajš vidm da ni že vsa zgajsnena od drugih :D More bit kokr tolk frišna! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija ne more postati kača že zato, ker ni nikjer dobrih mest za postavanje in gledanje voznikov. So samo ovinki pa gmajna :OK:

Pa bolj mi je všeč kot ride, pa še dost bližje je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1115717922_thumb.jpg

V Soboto sem malo postal ob Mariji in ujel tegale brziča  :OK: . A se kdo prepozna ?  :? Slika je (ni) tako tako, drugič pa bolj počas pel, da te bom laže slikal.  :kva2:

that's me .) . Po fotki vidim, da se tebi tud roka trese od adrenalina tako kot men :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1115717922_thumb.jpg

V Soboto sem malo postal ob Mariji in ujel tegale brziča  :OK: . A se kdo prepozna ?  :? Slika je (ni) tako tako, drugič pa bolj počas pel, da te bom laže slikal.  :kva2:

jst ga poznam ... a morm povedat, kdo je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

that's me .) . Po fotki vidim, da se tebi tud roka trese od adrenalina tako kot men :kva2: .

drugič pa lahko ustaviš, pa bova kako rekla :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1115717922_thumb.jpg

V Soboto sem malo postal ob Mariji in ujel tegale brziča  :OK: . A se kdo prepozna ?  :? Slika je (ni) tako tako, drugič pa bolj počas pel, da te bom laže slikal.  :kva2:

bmwslo škoda, da pri fotografiranju nisi s fotoaparatom "spremljal" motorista. Tako bi dobil oster motor in zabrisano ozadje. Fotografiranec je dobro položil svoj stroj. Škoda, da je "zamazan". Več uspeha drugič.

p.s. Mogoče se pa kdaj srečava na Mariji in jih bova malo skupaj poslikala.

p.s.p.s. Fotografiranci, brez panike - registrske tablice se ne bodo videle ! !

p.s.p.s.p.s. Fotografiranci pazite na "zajce" v grmih opremljene s fotoaparati !

Srečno vsem

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

that's me .) . Po fotki vidim, da se tebi tud roka trese od adrenalina tako kot men :kva2: .

Sej si ti tis, ki se je lansko leto s KLE-jem gor preganjal ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo...  :grrr  To soboto jaz natepavam Golico...  :grim  :grim  :grim Na Marijo pa kdaj drugič...  .)

če bo vreme sem jst tud na Holici tole soboto...sam še neki ojrotov nabavim, da ne bo žeja :) če bo vse po sreč bodo tud kamere in fotkiči lafali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!