Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

če bo vreme sem jst tud na Holici tole soboto...sam še neki ojrotov nabavim, da ne bo žeja :) če bo vse po sreč bodo tud kamere in fotkiči lafali...

Hmmmm.... :hmm: ... SuzukiGSX varianta? :hmm: Ali v drugi režiji? Kakorkoli... se vidjamo na vrhu Holice in kakšno rečemo... ETA: 13-14h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJ POVEM NEKAJ STVARI O TEJ MARIČKI, KI JO TAKO OPEVATE:

OVINKI NISO HITRI, HITROSTI NISO MNOGO PREKO 100, ASFALT KAR DRŽI KADAR NI GOR DREKA ALI PESKA, DA SE PELAT DO KONCA, V GLAVNEM OK TODA...

- ČE STORITE NAPAKO VAS TU POVSOD ČAKAJO "VARNOSTNE" OGRAJE, KI VAM LAHKO ODREŽEJO NOGO, ROKO, GLAVO IN PO ŽELJI TUDI JAJCA.

- DOSTIKRAT JE CESTA TUDI VLAŽNA LE PO KAKEM NEPREGLEDNEM OVINKU.

- IZ GOZDA KMETI SPRAVLJAJO DRVA, ZATO JE KDAJ BLATNA.

- NEKAJ JE TUDI BITUMNA NA NEUMNIH MESTIH A NI RAVNO KRIZE

- OB ROBU CESTE JE PESEK SKOZI CELO LETO IN VSAK NALIVČEK GA SPRAVI NA CESTO - NAJRAJE NA KAK OVINEK.

- VSAKO LETO SE JIH GOR VEČ RAZBIJE, PO EN PA UBIJE.

- MED TEDNOM ZNATE GOR NALETET CELO NA ŠLEPER, KI BO V OVINKU ZAVZEL TUDI DOBRŠEN DEL NASPROTNEGA VOZNEGA PASA

- KONEC TEDNA JE POLNO KOLESARJEV - TUDI OTROK -> VEČ VAS BO GOR VEČJA BO MOŽNOST SE KOGA ZBIJE

- ČEDALJEVEČKRAT SE GOR TUDI POJAVLJAJO POLICISTI, TAKO DA GLEJTE KAK PROFIL MATE NA GUMAH - ČE VAS Z DRUGIM NE BODO ZJEBAL!!!

- ŠE ZA POSTAVLJAČE: REDKOKDO VAS BO ZJO KOT NA PLANINSKIH RIDAH

zato se ni treba vsem gor zgrinjat ko da je to neko dirkališče - je pač še en tak mini prelaz, preko katerega se tudi lepo turistično vozijo ateji na čoperjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe nas v glavo, da se bo lahko sam vozil gor pa dol.. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe nas v glavo, da se bo lahko sam vozil gor pa dol.. :nono:

In kaj g.Pametni od tega ni res ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič pa lahko ustaviš, pa bova kako rekla :yes:

Ja kako zdej. Kdo je na sliki ti ali urosh ?? :? Drugače sem pa jaz stal, čeprav je slika taka, kot da se peljem :kva2:

Če bo vreme se pa najbrž vidmo v soboto pa bo spet kak foto ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako zdej. Kdo je na sliki ti ali urosh ??  :?  Drugače sem pa jaz stal, čeprav je slika taka, kot da se peljem  :kva2:

Če bo vreme se pa najbrž vidmo v soboto pa bo spet kak foto ... :yea1:

ne, jaz sem stal tam ob strani z rdečo cbro, ko si se pelal gor :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj g.Pametni od tega ni res ?

Kot prvo, za tebe nisem g. Pametni. Drugačen ton, prosim.

Kot drugo, vse je res. Priznam.

In kot tretje, provokacija mora pri tebi stopiti čez nizek prag.

Ergo: šala mala. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ problem je da privabljamo policaje.

Posledice plozanja nekaterih stvari po motosvetu pa so nekateri žal že občutili na lastni koži ( glej npr. samo tisoto o zavarovalnicah ).

V glavnem je treba tud mirkat, kajti ko se bo kaka orenk pizdarija zgodila ( pa ne rečem lahk se tud meni ) - npr. se zbije kazga kolesarja, bo vsega konec.

Se opravičujem ker sem se prehit razpizdu ( me vreme mal jeba zadnje čase ) :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJ POVEM NEKAJ STVARI O TEJ MARIČKI, KI JO TAKO OPEVATE:

OVINKI NISO HITRI, HITROSTI NISO MNOGO PREKO 100, ASFALT KAR DRŽI KADAR NI GOR DREKA ALI PESKA, DA SE PELAT DO KONCA, V GLAVNEM OK TODA...

- ČE STORITE NAPAKO VAS TU POVSOD ČAKAJO "VARNOSTNE" OGRAJE, KI VAM LAHKO ODREŽEJO NOGO, ROKO, GLAVO IN PO ŽELJI TUDI JAJCA.

- DOSTIKRAT JE CESTA TUDI VLAŽNA LE PO KAKEM NEPREGLEDNEM OVINKU.

- IZ GOZDA KMETI SPRAVLJAJO DRVA, ZATO JE KDAJ BLATNA.

- NEKAJ JE TUDI BITUMNA NA NEUMNIH MESTIH A NI RAVNO KRIZE

- OB ROBU CESTE JE PESEK SKOZI CELO LETO IN VSAK NALIVČEK GA SPRAVI NA CESTO - NAJRAJE NA KAK OVINEK.

- VSAKO LETO SE JIH GOR VEČ RAZBIJE, PO EN PA UBIJE.

- MED TEDNOM ZNATE GOR NALETET CELO NA ŠLEPER, KI BO V OVINKU ZAVZEL TUDI DOBRŠEN DEL NASPROTNEGA VOZNEGA PASA

- KONEC TEDNA JE POLNO KOLESARJEV - TUDI OTROK -> VEČ VAS BO GOR VEČJA BO MOŽNOST SE KOGA ZBIJE

- ČEDALJEVEČKRAT SE GOR TUDI POJAVLJAJO POLICISTI, TAKO DA GLEJTE KAK PROFIL MATE NA GUMAH - ČE VAS Z DRUGIM NE BODO ZJEBAL!!!

- ŠE ZA POSTAVLJAČE: REDKOKDO VAS BO ZJO KOT NA PLANINSKIH RIDAH

zato se ni treba vsem gor zgrinjat ko da je to neko dirkališče - je pač še en tak mini prelaz, preko katerega se tudi lepo turistično vozijo ateji na čoperjih

Bravo Rokec :yea1: Pravilno ocenjuješ zadevo in preklemano imaš prav :yea2: če pogledate moj post v soboto vidite, da sem naštel nekaj teh svaril tudi jaz :worship: Nisem ograje(je že samo po sebi razumno) saj pri meni. :slap: Avseniki pa so še najmanj problem. :grim

Najboljš, da prvo prefurate Marijo za rajcig, pol ocenite situacijo in šele pol vdarite dollll :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš, da prvo prefurate Marijo za rajcig, pol ocenite situacijo in šele pol vdarite dollll

... tako se pelje vse lepe ovinke... :grim ... najprej pregled situacije, ocena izvozov-uvozov, toplote vozišča, ljudi, kolesarjev ipd... nato pa... :kva2: ... žganje... :blush: ... pa še vedno se ti pri vsej previdnosti lahko kaj zgodi... to je pa del igre, ki jo vsi sprejemamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tako se pelje vse lepe ovinke...  :grim ... najprej pregled situacije, ocena izvozov-uvozov, toplote vozišča, ljudi, kolesarjev ipd... nato pa...  :kva2: ... žganje...  :blush: ... pa še vedno se ti pri vsej previdnosti lahko kaj zgodi... to je pa del igre, ki jo vsi sprejemamo...

:yea1: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ograje so samo na parih ovinkih,policaji te ne morejo sredi ovinka vstavit,povej kje se pa ne razbijejo ,Rok če ti ne paše ,nikar na Marijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm....  :hmm: ... SuzukiGSX varianta?  :hmm:  Ali v drugi režiji? Kakorkoli... se vidjamo na vrhu Holice in kakšno rečemo... ETA: 13-14h

vsekakor na vrhu, če bo vreme...verjetno tud v petek pridem sam nekje okol 17h... CE tablica 600rr rdečo/črna honda to sem jst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... CE tablica 600rr rdečo/črna honda to sem jst :)

... prasička alias Honda CBR 600F... srebrna, nepopisana... LJ reg.... to sem jaz... v soboto na Golici... pa še malo morje drugih motorjev... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna CBR 600f z wingsom in GO registrska :grim det vud bi mi :lol: Pa usi s ceste prosim. :P Tudi ograje se zvijejo k mene zagledajo (jebat, tudi pleh ima svoj strah) :devil: Blato :blink: drva :eek: bah, pa js uživam, bl k je off road bujš je. Sej motor mam pravi. Gume pa tudi :yea2:

V soboto se vidimo zgoraj, spodaj ob cesti. Povsod :wacko: sam d vas ne bo prevč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna CBR 600f z wingsom in GO registrska :grim det vud bi mi :lol: Pa usi s ceste prosim. :P  Tudi ograje se zvijejo k mene zagledajo (jebat, tudi pleh ima svoj strah) :devil: Blato :blink: drva :eek: bah, pa js uživam, bl k je off road bujš je. Sej motor mam pravi. Gume pa tudi :yea2:

V soboto se vidimo zgoraj, spodaj ob cesti. Povsod :wacko: sam d vas ne bo prevč :whistle:

Pol se bom pa jst tam pojavu pa bo gizmo stisnu rep med noge :grrr :P k ga bom v prvem ovinku lovil z pol manj konji :chase: :lol1: :lol1:

Nazadnje se bom pa zbudu pa na enem ovinku :photo:

Rdeč Kawasaki ER-5, tisti k najbl neumno nori z njim :whistle: O:-) , se ne da falit :lol:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burni, tebe pa čakam, da me povabiš na Gerovo... .) A bo kaj?! A si že splužu sneg s ceste?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se zajebavat z Marijo je sodelavec zgubu sina(Rok) tam!!!!!!!!!!! :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burni, tebe pa čakam, da me povabiš na Gerovo...  .)  A bo kaj?! A si že splužu sneg s ceste?!  :D

Ja ti sam pridi!!!!!

Sam da se boš letos ustavil na pijači!!!!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prasička alias Honda CBR 600F... srebrna, nepopisana... LJ reg.... to sem jaz... v soboto na Golici... pa še malo morje drugih motorjev...  :yea2:

Velja, pridem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!