Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj okrog 19.ure vas je blo pa kr neki na Mariji.

Med njimi tudi brzič.

Se je iskrilo na ovinkih za njim...

Zgleda, da sem jaz prepočasen za natepavat Marijo, sej me je prehitel pol Slovenije...no, enih 6 pa res...

Naslednjič bom spodaj postavil trikotnik iz avta in vas s tem opozoril, da smo tudi počasnejši na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je res dogajalo na Mariji,noro dobro,nekdo je z belim BMW slikal,čakamo slike

PS:sem zase mislil, da sem "NORC"pa so nekateri še večji NORCI,fantje pazite nase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih prišel z naše Marije. Blo je :OK:

Je pa res tist, ko je en omenil da so tut šleparji gor. Dons sem enga glih mal pred ovinkom srečal :blink: tko da mal pazte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je dons pasalo Marijo natepavat :P :D Sva gizmotom šla ene petkrat dol in gor. Peska nič, razen na enem ovinku, kjer sva bla zelo previdna :yes: Gor srečala očeta marije "premzo" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bila na Mariji; 2X :blush:

..............noro dobr :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je dons pasalo Marijo natepavat :P  :D Sva gizmotom šla ene petkrat dol in gor. Peska nič, razen na enem ovinku, kjer sva bla zelo previdna :yes: Gor srečala očeta marije "premzo" :worship:

Tako je :grim jej, še jo bom kdaj obisku, me je osvajala ma se nism dau. Mi je le uspelo prit domou :lol: Ja šla sva ene petkrat gor in dol, kolenček je brusu, guma trgala :kva2:

Premza, čaki d pridem js še dvakrat gor, me ne uloviš :lol1: O:-)

še slike d smo bli res tm:

n°1 (Yozo and Gizmo travel agency :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n°2: Dovoljeno za avtobus :slap: :lol1: sej smo zasedli mi več ceste, čeprou smo 20x majnši in 50x lažji :kva2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je :grim jej, še jo bom kdaj obisku, me je osvajala ma se nism dau. Mi je le uspelo prit domou :lol: Ja šla sva ene petkrat gor in dol, kolenček je brusu, guma trgala :kva2:

Premza, čaki d pridem js še dvakrat gor, me ne uloviš :lol1:  O:-) 

še slike d smo bli res tm:

n°1 (Yozo and Gizmo travel agency :lol1: )

Aaaaaaa to sta bla vidva tam na ovinku, mater, zdej mi je pa žal, da se nism ustavu, jst sm bil tist na črnem Z-ju, pa še tok za info spodaj pri tabli 40 omejitev je bil radar, sreča, da sm bil opozorjen, ker drgač bi ziher kej fasu, tudi dobri ljudje obstajajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1116139559_thumb.jpgEvo sobotnih sličic z Marije. Tale bi bolj sodila v temo Bratski pozdrav. :worship:

Takole se to dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaa to sta bla vidva tam na ovinku, mater, zdej mi je pa žal, da se nism ustavu, jst sm bil tist na črnem Z-ju, pa še tok za info spodaj pri tabli 40 omejitev je bil radar, sreča, da sm bil opozorjen, ker drgač bi ziher kej fasu, tudi dobri ljudje obstajajo  :grim

pa sem še rekel :yes: , da si morda ti, ko sem videl Velenjsko registracijo, a je blo že prepozno ko si šel mimo. Pa kdaj drugič. Ko boš šel gor imaš mojo tel. št. v avatarju, pa me poklič :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem še rekel :yes: , da si morda ti, ko sem videl Velenjsko registracijo, a je blo že prepozno ko si šel mimo. Pa kdaj drugič. Ko boš šel gor imaš mojo tel. št. v avatarju, pa me poklič :yes:

Okej, zmenjeno :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasledni vikend ne, ma čez 14dni tri tedne se spet naslikam kej u tiste konce. Pa marijo bom tudi obisku kej :OK: Bom javu prej, tko d lahko nardimo eno mini MS srečanje gor :P se poslikamo na ravnem pa po ovinkih in damo v spomin :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasledni vikend ne, ma čez 14dni tri tedne se spet naslikam kej u tiste konce. Pa marijo bom tudi obisku kej :OK: Bom javu prej, tko d lahko nardimo eno mini MS srečanje gor :P se poslikamo na ravnem pa po ovinkih in damo v spomin :grim

ej gizmo, nehi delat takšne reklame :nono: :topic: , kaj če žandarji tole berejo, pa se ne boš mogel tak furat kot včeraj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dveh letih prvič srečal policaje, pa še to z radarjem, tako da zagotov tole berejo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dveh letih prvič srečal policaje, pa še to z radarjem, tako da zagotov tole berejo :cry:

Ma kaj vam pa jst hočem dopovedat. Bul potih prosim matkurbla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž res kdo od njih tole mal prebere,bomo vidl kaj bojo zame natuhtal sm se v soboto neki cajta za njima pelu,pol pa žilca ni dala mira,upam da ne bo predrago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jes se itak vozim sam od naselja naprej pa do vrha. Sej je prej tut ene par dobrih ovinkov sam ni za raskirat! pa še polhn enih otrok je tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisti ki tam živijo so nas sigurno zelo veseli. Marija reka je ok destinacija, ni pa edina niti najboljša. Zato upam, da se reč malo razbremeni, ker kot kaže vsa Slovenija na dveh kolesih drvi tja. Ko je bilo manj prometa, so bili radarji utopija...hudiča, zdaj sem pa na trdnih, da ga ne fašem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!