Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Ma kaj ni 90 tje gor u hrib :hmm: kolkr js vem skozi tiste ovinke ne greš 90 niti po plastikah, kaj šele po gumah :lol: Vsaj meni ni uspelo it 90 skozi nobenga (ta hude mislim) :huh: O:-) Znak 40 je pr spodni bajti (tm obrnem in grem nazaj gor), sej pol je še ena bajtica gor k ma stvaltni dovoz, to pa pomeni konc/preklic omejitve O:-) po mojih pravilih je to križišče :P . Pa kje te bo izmeru na radar gor po tistih ovinkih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na Mariji in glej :eek: hudiča..... Iz smeri Prebolda, tam nekje med hišami kjer je občasno omejitev 40, oljni madež na cesti in to tako velik, da seže čez cel vozni pas !!!!!!! Previdno !!!!!!

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če je madež, je madež, ne se zafrkavat, če hoče nekdo opozoriti na zadevo. Zato je malo pobrisano... Pa ne me preveč kregat... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi blo, da se vsaj spodaj v naselju s strani Prebolda držite omejitev, ker tam so sami penzjonisti in bi znali kakšne plave klicat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če je madež, je madež, ne se zafrkavat, če hoče nekdo opozoriti na zadevo. Zato je malo pobrisano... Pa ne me preveč kregat...  :grrr

Pa tudi zgoraj je en (mislim), da levi ovinek malo nagrbančen in ko prideš ni prijetno, ko ti sprednja guma poskakuje. Bom pa definitivno to preučil in javil. :OK: Samo, da je sedaj na sporedu Golica :yea1: Marija je sedaj malo preveč oblegana in je možno, da se zgodi preveč neprijetnih stvari!!!

:xx:

Ps: nikoli ne reci nikoli :lol1: mogoče pa kakšna LT vožnja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljni madež je pred ovinki na ravnini in ni nevarno-kritično

Bo kdo gor v petek 20.5. ob 17h,se vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi zgoraj je en (mislim), da levi ovinek malo nagrbančen in ko prideš ni prijetno, ko ti sprednja guma poskakuje. Bom pa definitivno to preučil in javil. :OK: Samo, da je sedaj na sporedu Golica :yea1: Marija je sedaj malo preveč oblegana in je možno, da se zgodi preveč neprijetnih stvari!

Mislim, da zna v soboto pasti tako Golica kot Marija... :yea2:

Dve... naenkrat... v paketu... sanje vsakega moškega... :lol1: :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: plan za Marijo je že izdelan (glej Najava dnevnih voženj), tako da se vidimo... Kdaj okvirno? Samo boh ve, pa še on ni čisto prepričan... :P Okvirno pa okoli 17-te ure. Mogoče kaj prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: plan za Marijo je že izdelan (glej Najava dnevnih voženj), tako da se vidimo... Kdaj okvirno? Samo boh ve, pa še on ni čisto prepričan...  :P Okvirno pa okoli 17-te ure. Mogoče kaj prej...

Mene ne bo! :cry: Lahko samo eno. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehote sem danes prestrašu eno skupinco. Fantje in punce, poli... bemflni so temno plavi, nč strahu če kazga belga vidte. Ni od njih. Srečal in spoznal še Slepca in njegovega frenda. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw slo, pol sem te pa danes videl!

Drugač je blo pa dost motoristev gor. Pa mislm da nas bodo mel tamkajšnji prebivalci kmal dost, ker dost sta mi že dve gospe prov jezno mahale neki? :?

Je pa kr dost peska na cest, sploh ko greš navzdol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehote sem danes prestrašu eno skupinco. Fantje in punce, poli... bemflni so temno plavi, nč strahu če kazga belga vidte. Ni od njih. Srečal in spoznal še Slepca in njegovega frenda.    :OK:

Ta frend od Slepca sm pa jst. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marija danes ni dobro držala,par nadzorovanih zdrsev pomoje zaradi peska,ja srečal BMW,unklovna,greg570 :OK: , bil pa sem z bu5a,sma se kar dobro peljala,meni so pa tiste dve gospe kazale naj še privijem gasa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri štepljemo Marijo.... recimo da okoli 16-17... :yea2: :yea2: :yea2: Potem pa na Podmeji na vrhu malo počijemo ob ledenem stilu ali soku... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kaj o nesreči, ki se je pripetila danes na Mariji?

Dva policijska avta, rešilec in kup motoristov.

Upam, da ni kaj hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem jaz. Nič hujšega - ne z voznikom, ne z motorjem, oboje bo okrevalo v hitrem času. Konec debate. Počakajte njega, če bo komentiral. Želim mu čimprejšnje okrevanje! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kdaj si pa bil ti na Mariji, ker jst sem bil tam od ene pol pete do šeste ure, pa je blo kr nekaj motoristev, srečal yozoza in njegovga prjatla, verjetno si bil prej???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kaj o nesreči, ki se je pripetila danes na Mariji?

Dva policijska avta, rešilec in kup motoristov.

Upam, da ni kaj hujšega.

Rezultat... poripsan izpuh, zlomljeno ogledalo, pošteno podrgnjen bok kombinezona, zdelane rokavice, izpahnjen prst, nekaj modric in brezplačen penzjon v Celjski bolnišnici (v sobi z balkonom in pogledom na grad :OK: ).

Prst poštiman na licu mesta (hala kolegu, ki je pomagal vlečt :D ).

Zaključek... kdor išče ta najde! :whistle:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@premza moje sožalje. Tudi mojstrom se dogaja .) . Predvidevam, da ti je spredna guma spustila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prst poštiman na licu mesta (hala kolegu, ki je pomagal vlečt :D ).

sam d ni hujšga :OK: motor se bo pa že poštimu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kdaj si pa bil ti na Mariji, ker jst sem bil tam od ene pol pete do šeste ure, pa je blo kr nekaj motoristev, srečal yozoza in njegovga prjatla, verjetno si bil prej???

Napaća. Natanko takrat sem bil tam, ko je premza zgrnu. Torej okoli 18:00. nato smo počakali, da je dobil državno oskrbo, potem pa sva z Ar-om morala iti dalje... Mimogrede: ena srebrna CBR 600F nepopisana, če si jo slučajno kaj videl... je moja... :D

Premzić, tak pozitiven duh je ta prav! :OK: Takega te poznamo, takega te imamo radi... :grim Je pa na žalost res, kar si rekel tisto o iskanju... :cry: Sam klinc, zdaj boš razmišljal o motorju, ki je zate... ne pa tista plužna... .)

Pocajti se!!! :OK: :yea2: Da bomo spet marijo ...ekhmmm... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Včeri pa tut jaz s kolegi "naskočili" Marija Reko, blo je prvič, pa je res zakon cesta, glede na to, da sem bil prvič, gor, je bla tut vožnja temu primerna, hudi ovinki, zaprti, skor brez prometa :OK: , edino eni penzionisti tam nek v hosti, ka so delal, ne vem :kva2: . U glavnem cesta iz Prebolda do Podmeje zakon :OK: dol proti Trbovljam pa mal "smotana" asfalt, pesek,... :BUA:

Slišu za Premzo, sorry njemu, in njegovemu motorju, Če bereš tole, sam upam da nisi bil s tisto gumo, k si mi jo v petek kazu po netu :slap:, Pa čimprejšnje okrevanje :OK: :OK:

Kurc pa pleh in plastike, to se zamena........

LP,King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se zapeljal gor po enotedenski abstinenci motoriranja.

Lepo gor, obrnem in dol.

Spodaj pa glej ga zlomka.

Jaz izza ovinka, tistega tazadnjega, kjer pri hiši on kipec kaže en prst...

Na desni strani kjer je veliko prostora parkiran avto od policajev.

Policaji na levi strani.

Sem že mislu, zdej je pa po men, prehitr sem pripelu. Ma laser v roki ali kaj hudiča.

Pa ni bilo tako.

Policaj stoji s fotoaparatom v roki!

Šklocne s fotoaparatom mene s sprednje strani in me lepo opazuje, kako peljem skozi levi ovinek in mimo njega.

Izgleda, da bodo sedaj delali analizo, kako se kateri motorist nagne na ovinku in s koleni uničuje asfalt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!