Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Za boljši delovni elan :OK: gor-dol-gor-dol :OK: potem pa nazaj delat .

Cesta BP (brez plavih) in peska :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil službeno v Domžalah in ob povratku sem se moral podpisati na Mariji. Za ziher 2x :yea2:

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je blo res fajn! Cesta skoraj brez peska razen na enem ovinku, ko se pelješ navzdol, je sredi pasu povožena ena manjša žival.

Malo pod vrhom je pa nekdo skos slikal motoriste, mel pa je eno čudno tablico, eno tujo se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prispel iz Mary the River.

Zvečer šel na tehničnega v Žalec, potem pa odpeljal Maričko.

Prazna. Avtov nič, biciklista dva, motorista dva.

Pesek in tista žival tako, kot je bilo za danes napisano.

Me nihče slikal.

Tam, malo pred 20. uro bila na vrhu dva smrkca. Obdelovala ali pa se prijateljsko pogovarjala z enim avtomobilistom (skozi čelado je v mimovožnji bolj težko na ušesa vleči).

Dal levi smernik, ki seveda delal, saj sem bil na tehničnem, naredil krog na praznem parkirišču planinskega doma in desni smernik in nazaj v dolino.

Potem šel pa preko Dobrne domov, ker je treba s kurami spat.

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so mel pa danes smrkci tako reč gor?? že ko sem se gor peljal sta bila dva na motorju na enem ovinku in sta mi mahala naj grem počas. Ko sem šel pa dol sta bila pa dva v avtomobilu na enem drugem ovinku in ne vem kaj sta delala? potem sta bla pa dva še v Preboldu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so poštudiral vse hujše pritiske na to relacijo in bojo začel j....narod,škoda :cry: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp včeraj jih je pa res blo gor, sam smo na srečo prišli bolj pozno gor ravno ko so odhajali :OK: :OK: :OK:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na tem ovinku enega z rdečo r6 odneslo. Vozniku ni bilo nič, ker se je takoj pobral, motor pa tudi navidez zgledal kr vredu. Je pa imel tip ornq srečo, da ni šel on ali motor pod ograjo po bregu navzdol...

post-950-1117220628_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ratala že prevč oblegana relacija to. Prevč se govori o teh lokacijah... Bomo mogli zreducirat debate. Hodjo policaji, in vsi dreki gor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel veze tam gorih, bi dal celo temo Marija Reka izbrisati.

Lahko pa naredimo anketo in glasujemo. izbristati: da/ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je tale tema postala malo bolj aktivna, je ful več prometa na mariji, pa folk že postava po ovinkih pa gleda.

Bojo ride še prav prijetne ratale napram temule.

Zaradi mene lahko rade volje zaprete temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje je, da je škoda na Marički že narejena, lahko pa prejeto lekcijo uporabimo naslednjič, ko bo kdo odkril npr. "Anitino Brezno" in ga ne bo obešal na veliki zvon. Ali pa da vsaj ne bo vsakdo, ki se bo skozenj zapeljal, tega takoj s časom zadnjega kroga obesil na forum. Smrkci so razgledani.

Saj veste - bolje pomalo i dugo nego na puno pa odmah svr... završiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedel sem, da se bo veselje hitro končalo...zadnjič sem se obračal doli pri zadnji hiši, ko je folk nekaj noru. Pa še neke dve babe s psom so norele, čeprav sem se normalno vozil (mimo njih). Čez nekaj cajta so pa že pajkani prišli. Pol pa adijo mare.

Res je, preveč folka. Lansko leto je bilo skoraj vse prazno. Na prste bi lahko preštel koliko motoristov sem srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, da je res, da se več piše o tem... je pa tudi res, da je vsako leto več motorjev v Sloveniji... in posledično več motoristov na cesti... in posledično večja gneča na lepih ovinkih... in posledično več nesreč... in posledično več smrkcev... in posledično... več posledic... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste cemu?

Ja pi***, dajte se svoje zenske zazidat za ograjo. Danes je leto 2005

Ce komu ne pase Marija reka naj je pa ne bere. A je to tako tezko?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste cemu?

Ja pi***, dajte se svoje zenske zazidat za ograjo. Danes je leto 2005

Ce komu ne pase Marija reka naj je pa ne bere. A je to tako tezko?

LP Cvetoo.

se podpišem pod to :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste cemu?

Ja pi***, dajte se svoje zenske zazidat za ograjo. Danes je leto 2005

Ce komu ne pase Marija reka naj je pa ne bere. A je to tako tezko?

LP Cvetoo.

Jaz tudi! Word!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce komu ne pase Marija reka naj je pa ne bere. A je to tako tezko?

Sploh ni težko. Garantiram.

Vendar je imel vrli simonsi morda v mislih to, da to temo "nekomu" paše brat celo bolj kot to paše pišočim, Marijo naskakujočim mladcem... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste cemu?

Ja pi***, dajte se svoje zenske zazidat za ograjo. Danes je leto 2005

Ce komu ne pase Marija reka naj je pa ne bere. A je to tako tezko?

LP Cvetoo.

:nono: Ne gre se zato. Ta tema je ena sama reklama za cestno dirkališče. Vsi se nekaj hvalimo, kako se vozimo po kolenih itd... in tako sedaj cela slovenija nori tja se učit po kolenih vozit :BUA: Imam kolegico, ki je doma na koncu naselja Prebold in pravi, da je nevzdržno, da ji folk nori 160km/h mimo predpražnika... :wacko:

Lahko pa neredimo en kompromis:

-pusti se le naslov teme in nekaj pametnih postov o tej prelepi destninaciji za motoriste, ostale wannabe dirkaške reklame pa naj romajo v koš! :trance_33_sleep:

LP Sim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pi***, dajte se svoje zenske zazidat za ograjo.

Če ni množično naskakovana, je ne rabiš zazidavat :glare:

Ce komu ne pase Marija reka naj je pa ne bere. A je to tako tezko?

Še zdaleč se ne gre za to. Temo berejo tudi smrkci in wannabe rejcerji. In slej ko prej pride do pizdarije. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!