Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Moje skromno mnenje je, da je škoda na Marički že narejena...

Ja to je res, ampak lahko pa vsaj preprečimo, da ne bo še večja. Vsako leto se kdo gorih ubije, pa je bilo vedno vsaj 70% manj prometa kot danes. Iz statistike lahko pričakujemo, da jih bo letos na Mariji svojo motoristično kariero končalo več :doze: .. Policaji pa tudi ne bodo sedeli križem rok .)

Bi bilo zanimivo narediti nepristransko anketo med motoristi: Koliko vas je že bilo na Mariji Reki in zakaj ste šli tja (odgovor že vemo :lol: (MSpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem proti zapiranju te teme...sploh argument o wannabe racerjih in podobno je tukaj brezpredmeten :BUA: ...na tem forumu je vedno več tem, kjer "izkušeni" dirkači zagovarjajo vožnjo po kolenu, torej menim, da so za zaščito mladih dirkačev prej katere druge teme za zakol....

menim, da je argumen o zapretju te teme, zaradi zaščite mladih dirkačev iz trte zvit...kaj je pravi razlog pa ne bi znal povedat...verjetno so tisti, ki se po mariji vozijo že par let malo "ljubosumni" na navale novih motoristov in njihovih vragolijah na omenjeni ženski.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem ljubosumen, ker Marija ni več tolk junfrasta :blush:

pa če napišete kdo, kdaj, kje, s katerim motorjem in kako bo vozil, pol je nekako samoumnevno, da to privabi še razne firbce zraven. Kjer so firbci, so junaki in kjer so junaki so tudi poraženci.

Pa moj največji argument so še vedno krofojedi, ker manj jih vidim rajši jih mam.

PS: Grem danes malo Marijo pogledat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sveže informacije: danes popoldan, brez smrkcev, nekaj motoristev, še več pozerjev pri križu, uglavnem, marija brezmadežna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da bi morali motoristi med seboj počistiti s tistim odstotkom, ki na celotno "skupnost" mečejo slabo luč. Zakaj sta teti s psom nekaj mahali, kljub temu, da ste se mimo počasi peljali? Zato, ker je očitno nekdo, oziroma ker jih je verjetno že mnogo pridrvelo s 160km/h mimo predpražnika, kjer to sploh ni bilo potrebno, namesto da bi se na urbanih odsekih obnašali kot predstavniki civilizirane skupine, kjer pa ni pričakovati ljudi, pa kar se mene (in njih) tiče, plin do konca...

Sem danes s še dvema motoristoma sedel pred krčmo v strnjeni vasi, ob cesti torej trije motocikli. Ves čas so se mimo vozili normalno (kakšnih 50 motoristov), nakar eden skozi to strnjeno vas mimo nas po zadnjem. Dragi motorist, žal niti ne vem kdo si, tako da zaradi tvojega odličnega obvladovanja motocikla svojega neizmernega občudovanja ne morem aplicirati nate osebno, lahko pa samo čakam, kdaj bo kakšna mamica naslednjič, ko se bom zapeljal skozi dotično vas, za mano zagnala vile.

This is the point.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imaš čisto prav! Jaz se čez naselje vozim 50km/h ker vem da so nas domačini itak že precej naveličani in tudi jaz bi imel verjetno na njihovem mestu s časoma tega vrh glave če bi se mi od aprila pa do oktobra non stop mimo bajte s polnim gasom furali motoristi (po možnosti še z akrapovičem)

Pa morte vedt da je tudi kar nekaj otrok tam in sem jih dostkrat videl ko se igrajo direkt ob cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo tam. :glare:

Eni mislijo da so pametni, drugi pa so enostavno nori.

In pol "ta pametni" dobijo idejo, da bodo "ta nore" vozit naučil.

Veliko sreče... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal cez to famozno Marijo Reko, ni kaj, na savinjski strani prav prijetna, na trboveljski pa cisti kurac od ceste... Sorry, not impressed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, odkar se na forumu modruje o Mariji reki, je tam neprimerno več folka. In celo v takšnem številu, da tega ni mogoče pojasnjevati zgolj z vsakoletnim povečanjem števila motociklov.

Ah ja, bo treba iskati nove (neznane) lokacije. Js sm za, da se to temo zapre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bil danes (včeraj) opoldne gor, pa bilo prazno.

Srečal 3 motorcikle, 5 - 6 avtomobilov, 0 zijal, 0 smrkcev.

Je zgleda zbor panterjev posrkal vse motoriste od tam.

Več kot je motozborov, manj jih je na ovinkih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapreti temo?

tudi naciji so partizanom žgali bukve, pa ni bilo ne vem kakšnega efekta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapiranje teme Marija Reka - NE.

Posledično bomo morali jutri zapreti tudi teme; Golica, Kačje ride itd. . .

p.s.

In tako bomo nekega dne ostali brez tem na MS forumu. Haa ha ha.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z temo ali brez,

promet se veča.

Ko sem bil še študent, sem bil slabe volje, če nisem mogel avtomobila parkirati pred vrati fakultete (kemija na Aškerčevi/Murnikovi LJ). Do Maxija smo se od tam peljali z avtom. Peš je bilo predaleč.

Danes sem med srečnejšimi obiskovalci LJ, ča lahko kolikor toliko pametno parkiram 1 km od cilja.

Enako je z ovinkastimi cestami.

Tudi ta trenutek precenjena Golica je bila nekoč brez tabel za motoriste samo 70 km/h. Zgolj tu in tam naključni motorist.

Marija Reka je bila dve leti nazaj tudi še dokaj prazna.

Pa gre od ust do ust, pa po forumih tudi.

Zato morate tisti, ki hočete biti na dobrih lokacijah, športih, dogodkih, sami, te zadeve v približno 5 letnih intervali opuščati in menjati za nove. Ko postane zadeva množična, ni več samote in ekskluzive.

Ker so ceste vedno bolj polne, opustite motorje in preidite, na pasje vprege, recimo, tam ta trenutek še ni pretirane gneče.

Zato ne vidim globokega razloga za izbris Marije Reke.

Kaj pa, če je zapis o naselju Marija Reka s 50 km/h botroval zamenjavi tabel v naselje brez omejitve?

Sedaj samo še čakam, da enkrat v gozdnem naselju Marija Reka najdem lovca s puško na rami. Ga takoj prijavim zaradi nošenja orožja v naselju. Morda bodo potem tudi ti tabli prestavili na smiselni začetek in konec naselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAPRITE MATKURBLA. ITAK JIH JE ŠE PREVEČ GOR. PA VSAJ ČEZ NASELJE BI SE LAHK BOLJ POTIHAM FURAL. FOLK JE BIL TAM NAVAJEN V MIRU ŽVET.

P.S. TA KONEC TEDNA SE JE ŽE DRUGI KOLEGA V TEM MESECU ZAFLOSAL GOR - MISLEM DE NI CESTA ČIST TKO KOT JE TREBA, VSAJ JST NISEM DOBIL BOGVEKOLK VARNEGA OBČUTKA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapreti temo "Zapreti temo Marija Reka?" ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TA KONEC TEDNA SE JE ŽE DRUGI KOLEGA V TEM MESECU ZAFLOSAL GOR - MISLEM DE NI CESTA ČIST TKO KOT JE TREBA, VSAJ JST NISEM DOBIL BOGVEKOLK VARNEGA OBČUTKA...

P.S.: DEJTE SE VSAJ MIM BAJT BOLJ POTIHAM FURAT, LJUDJE TAM CELO ŽIVIJO... IN NAJBRŽ KLIČEJO POLICAJE

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAVAJEN V MIRU ŽVET.

Zelo močno verjamem, da je to res.

A, takrat, ko je bil mir, je šla mimo makadamska pot.

Pa si je narod zaželel asfaltirane ceste.

In je oblast po dolgih letih moledovanja in prepričevanja našla denar za asfaltirungo

in v dolino in breg prinesla asfaltni napredek.

S tem pa promet.

Tisto zgodbo, o tem, da b', ampak da ne uđe, pa itak poznamo.

Zato lahko nalimam le smeškota, ki zmigne z rameni, pa hudiči ramen nimajo, so samo glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tisto zgodbo, o tem, da b', ampak da ne uđe, pa itak poznamo.

Zato lahko nalimam le smeškota, ki zmigne z rameni, pa hudiči ramen nimajo, so samo glave.

Jst mislem za pelat tku k je treba, ne sam da je cesta prevozna. Tko ku se eni penzionisti vozjo bi bil lahk na cesti tud sneg, pa bi se isto držalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislem za pelat tku k je treba, ne sam da je cesta prevozna. Tko ku se eni penzionisti vozjo bi bil lahk na cesti tud sneg, pa bi se isto držalo  :D

Ja, tut zame je tale Marija mal preslabo oskrbovana ... kaj češ, pravi Fahrerji pač rabimo prave piste ... ne pa vaške kolovoze, ki jim domačini rečejo "tavelika cesta" ali pa celo "asfaltirana cesta"...

/konc hecanja ;)

Kar se mene tiče - me je sam strah, da mi bo kdo od vas junakov uplaknil na notranji strani ovinka in mene ali meni ljubo osebo pomedel s seboj v ograjo/brezno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz moram priznati, da se preko Marije Reke vozim približno enako pokonci tako pozimi, kot poleti.

Pri mojem "drsanju s koleni" temperaturi asfalta in gum nimata neke bistvene vloge.

Me je pa včeraj na ozki cesti med Poljčanami in Sl.Konjicami skoraj odplaknil nasproti vozeči motorist s sopotnikom, ki je v ovinek pripeljal s kolesmo na črti, z glavo pa globoko v mojem prostoru.

Še dobro, da si ga nisem v celoti lastil, mojega prostora in da sem pohlevno vozil bolj ob desnem robu.

In na Mariji Reki je tudi bolj priporočljivo tako. Le na robu desnem se preko celega leta valja nekaj peska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpreti ali ne !? gostilno na Mariji Reki ! tukaj se mi postavlja enih par vprašanj !?

:hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče - me je sam strah, da mi bo kdo od vas junakov uplaknil na notranji strani ovinka in mene ali meni ljubo osebo pomedel s seboj v ograjo/brezno ...

Zakaj že :hmm:

A zato ker teme ne zaprete ali zato ker bi jo naj zaprli, da bi tam ostalo dirkališče za tiste, ki to vejo in SEVEDA OBVLADAJO? :blink:

Ali mogoče zato, ker kot smo se že razpisali nekje drugje, vsepovprek preveč gonijo/gonimo.

No, kot je napisal še en, ki *moralizira*, nema ................a, da ti ne uđe.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kot je napisal še en, ki *moralizira*, nema ................a, da ti ne uđe.

Žal razmere na cesti spominjajo na grupni seks, kjer ne uporabljajo vsi zaščite in niso vsi zdravstveno pregledani ... Pa še eni imajo prevelike, drugi so preveč podivjani, tretji pa sploh ne gledajo, kam rinejo ...

;)

Sj nočem moralizirat - bom probu nase pazit, tut na Mariji reki, pa bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SymRu

Da ne bo pomote. To z moraliziranjem je bilo napisano, ker me povsod, kjer je posredi kaj o hitrosti ozmerjajo z moralistom, če le omenim, da bi bilo dobro, če bi malo zmanjšali.

Všeč pa mi je besedna igra z grupnim seksom. Previdna vožnja je primerjiva s seksom s kondomom.

A kaj ima to s to temo :grim . Včeraj sem na enem odseku dohitel in prehitel kolesarko, ki je bila tako prozorno oblečena, da sem opazil čipkasto perilo. Torej sem vozil dovolj počasi. :blush:

V ovinku sem bil pa kljub temu malo zmeden :fredy:

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!