Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

@ SymRu

Da ne bo pomote. To z moraliziranjem je bilo napisano, ker me povsod, kjer je posredi kaj o hitrosti ozmerjajo z moralistom, če le omenim, da bi bilo dobro, če bi malo zmanjšali.

Všeč pa mi je besedna igra z grupnim seksom. Previdna vožnja je primerjiva s seksom s kondomom.

A kaj ima to s to temo :grim . Včeraj sem na enem odseku dohitel in prehitel kolesarko, ki je bila tako prozorno oblečena, da sem opazil čipkasto perilo. Torej sem vozil dovolj počasi.  :blush:

V ovinku sem bil pa kljub temu malo zmeden :fredy:

LP Cvetoo.

cvetoo !

Pa ti si tak CAR, ker znaš tako hitro voziti (pa še obvladaš valjda), A SEM LAHKO TVOJ PRJATU? Pa ti si kot nekakšen BOG hitrosti. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Matic

Strel v prazno.

Nisem car, ne obvladam(se ne sekiram), bog hitrosti-wrong again.

Ne vem, kje sem kaj napisal po kitajsko, kakorkoli že, čisto nič me nisi razumel.

Prijatelja sva pa lahko, če bi še rad.

In LP tudi tebi, Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetoooo,

ne sekiraj se.

Morda je zunaj le enostavno prevroče

in se možganske substance počasi kisajo.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa naj glasujem, če sploh ne vem kje je to?

To je na Kuroškem čist ob Hrvaški meji, par uni gostiln ku majo zmir frišn pa dost mrzu mlek od domačega prašiča futranega z moldavsko kolerabo :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Tema ni kriva in pri tem nima nič! Saj je jasno, da vsak po svoje nabija (da se razumemo na forumu in na cest). Tole je čist mimohod! A se peleš po trepalncah a čist pokonc - Who CARE! Od drugih pričakujem samo to, DA NE OGROŽAJO MENE, kot tudi jaz drugih ne ogrožam!!!! To pove vse, pol pa RACE BOYSI če tud z jezikom asfalt ližete. Po katerih cestah pa to izvajate me pa ne zanima. Marija je popularna - jebi ga! Na Kočevskem tud tedensko padajo :( :( :( - brez reklame!!!

Lansk let me je en Rossi prhitu na furi prot Vršiču, po kolen je šu mem k car! Tri ovinke naprej sem klical 112! Car je bil na podnu, pa ne s kolenom ampak z ritjo!

Dejte mal pokomentirat, da mi nebo tako dolgčas!

Zame je tole fletno branje!

MOJA SKROMNA STATISTIKA - Zlomljen prst - APN 4 - NOT GILTY! Baba zaprla pot z avtom! 3 nesreče z motorjem (2 krat nedolžen, ENKRAT ZAJEBAL - KRIV), dvakrat zrinjen s ceste (šlepar, tovornjak) I don´t want some more! Motoristična je težka na forumu na cest pa še bolj!!!!

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema naj kar ostane in ko bojo ta modri videli, da se motociklisticni promet na Mariji reki veca, bojo uredili jeklene stebricke na ograjah...

Ampak ker je v nasi dragi Sloveniji politika bolj kaznovalna je ta zgornji odstavek zgolj utopija!!! :( :( :(

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je na Kuroškem čist ob Hrvaški meji, par uni gostiln ku majo zmir frišn pa dost mrzu mlek od domačega prašiča futranega z moldavsko kolerabo  :P  ...

***

Potem gremo pa na pitanega pujska v Moldavijo na Karpate.

Če bi šel še kdo na piknik, naj vzame s sabo šotor, bigl'ce pa nojšč!

njam!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi lahko skor vsako cesto v državi zaprli :hmm: Motorji so vse cenejši in bolj dostopni in jih je vsako let več na cesti in posledično tudi nesreč.

P.S. Pssst ni se ti treba dreti....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pssst ni se ti treba dreti....

ČE BOŠ ZARADI TEGALE OGLUŠEL TI ČASTIM SLUŠNO PROTEZO .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo:

Včeraj so policaji imeli radar pri zgornji omejitvi (40 km/h). Merili so v smeri proti Preboldu.

Hvala tistemu, ki mi v Preboldu obvestil o policajih :worship:

Sem tolk počas (potih) pripeljal v zasedo, da me nista slišala. Zato je njuna laserska pokalica ostala na armaturki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Prebold lepo po predpisih, tako kot v drugih naseljih... :grim Pa tam, kjer so hiše ob cesti, prav tako lepo počasi... da kakšen otrok ne prileti na cesto... Ko pa pridejo ovinki in se začne gozd, ko ni več hiš, pa lepo gasa... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva bila z Maxximumom na tej zloglasni Mariji :OK: , policajev ni bilo, vreme je bilo super, tako da sva se ene 4-5krat čez peljala. Iz Marije proti Trbovljem je pa cesta ubitačna :BUA: Drugače so pa zelo dobri ovinki. Še posebej so mi bili v srcu S-i malo pred Preboldom. Vredno ponovitve, MaXXim... a boš nalimal slikce...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo super :yes: policajev nič :OK: družba super :yes:

PREVIDNOST proti vrhu, pri tistem studencu teče voda čez cesto pa še usrano je

@Foggy kdaj sta pa bla gor

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva bila z Maxximumom na tej zloglasni Mariji :OK: , policajev ni bilo, vreme je bilo super, tako da sva se ene 4-5krat čez peljala. Iz Marije proti Trbovljem je pa cesta ubitačna :BUA:  Drugače so pa zelo dobri ovinki. Še posebej so mi bili v srcu S-i malo pred Preboldom. Vredno ponovitve, MaXXim... a boš nalimal slikce...

LP

Se strinjam.. sploh serija hitrih ovinkov spodaj je :yea2:

Pa seveda tale sorazmerno počasen ovinek na slikah v kateremu se da kar lepo nagnit .

@yozo: od enih do dveh nekje..

No.. še obljubljene slikce (foggy pozabu digitalca, tko da so spet Nokia6630 kvaliteta :P ):

1.) Foggy

2.) MaXXXimum

post-5020-1117909659_thumb.jpg

post-5020-1117909673_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šel dvakrat gor, bilo fino fajn, nobenega peska, nobenih avtov, nobenih zijal, samo par motoristov. Bo treba jutri ponoviti vajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bu5a

a si bil okrog 18.30 gor? Siv kombinezon in motor? Jaz sem bil z rdečo superco :)

Bil. Če se prav spomnim sva se ene parkrat srečala,pa še par ovinkov sva skupaj odpeljala :OK: .Kr lepo zgleda super tenere čez ovinke-fajn motor,sm ga tudi jaz včasih imel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. mal napihnjen naslov v časopisu ampak ok :doze:

Bo pa jeba če se bo res povečal število policajev na tej lokaciji :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!