Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Kolk je pa sploh omejitev čez te ovinke :blush: sicer se jaz po omejitvah furam ampak tu pa res ne vem kolk je omejitev, zato se peljem kokr se mi zazdi :P

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je pa sploh omejitev čez te ovinke :blush: sicer se jaz po omejitvah furam ampak tu pa res ne vem kolk je omejitev, zato se peljem kokr se mi zazdi :P

Omejitev je 90. Če ti to znese... potem... :worship: :P .) :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal cez to famozno Marijo Reko, ni kaj, na savinjski strani prav prijetna, na trboveljski pa cisti kurac od ceste... Sorry, not impressed.

kdo ti pa kej od Trboveljske strani govori?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejitev je 90. Če ti to znese... potem...  :worship:  :P  .)  :D  :yea2:

to se pravi, da lahko na radar priletim le tam pri hišah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pravi, da lahko na radar priletim le tam pri hišah :whistle:

priletiš lahko vsepovsod, ker si raketa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeri dvakrat gor in dol, brez peska, brez žandarjev, nekaj motoristov, cene pijač na vrhu neverjetno nizke in super družba :OK:

Asfalt je v dveh tednih, ko nisem bil gor, zelo grob ratal. Ko sem prišel do vrha je bla guma v drugačnem stanju kot spodaj :o a je mogoče kakšen drug razlog :hmm:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri dvakrat gor in dol, brez peska, brez žandarjev, nekaj motoristov, cene pijač na vrhu neverjetno nizke in super družba :OK:

to pa res, še mal reklame, gor se ga splača nalit, sam ne priporočam potem vožnje z motorjem v dolino :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil včeraj na Mariji okoli 19:00... :whistle:

Sicer po 4ih kolesih, ampak sem bil hitrejši kot tisti na dveh... (pa ne kolesarji) :devil:

Samo nekam prazna je bila... vozil za dvema, pa na vrhu dva... no potem pri gostilni pod vrhom še nekaj malega... :hmm: Kam ste se vsi poskrili?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se pa včeri zapeljal na Čemšeniško planino, sem naredil en tak uvink u levo - mislem adijo, pol pa še en tak uvink u desno, ma ku motokros prvak, vsi planinci so zbežal s poti, da jih moj moped ne dobi :yea2: . U glavnem trava fajn drži, sam na nekaterih odsekih ni bla fajn pokošena, pa je mal zadnjo gumo odnašal ( jo bom mogu res enkrat že zaflikat ). Uglavnem blo je fajn padu sem sam štirkrat. Drgač sem se pa popoldne pol rolu, ko sem se naveliču ( po šudri itak nukamar ne gre ), sem šel še mal z biciklom, pa mi je pri prvem klancu pedal dol padu. Ker se mi ni dal kolesa domov rint sem ga zamenal za liter šnopca s kmetom ki je doma bliz ceste. Kako sem hodil domov ne vem, vem da sem prinesel prazno flašo, pa zdi se mi de me je hotu en z autom prehtet, pa me mislim da ni dohaju čez ovinke, ki jih je pa mimogrede bilo ogromno. No vročina je proti večeru vsaj malo popustila, tako da sem se namenil še mutorjem en krog nardit. Obul sem si motoristično jakno, motoristične hlače, rokavice, ščitnik za hrbtenico, podkapo, čelado in natikače. Zakurblal sem motor in ga v minuti ogrel na delavno temperaturo, nakar ugotovim, de me je star ata zaparkiru. Matkurba sm reku, pa znoru. Parkiru motor, šel spet u bajt po kluče ud avto, pol sem ga pa hotu na hitrco udmknt sem ga pa u susedovo škarfo zapiču. Ma koji kurac dost mam autov pa mutorjov za dons, susedova škarfa mi pa itak ni bla nukol všeč ( zelene barve jebemti ket si pa še to vidu ). Sam adrenalinska žlica in seveda liter šnopca u pizdi mi nista dala miru... Vzel sem od fotra kulo ( tabulšga ), pa nafuku kumarata, de me na vrh podmeje zapelje. Po poti sva skoraj iz ceste šla ku sva se umikala dvema pučasnema biciklistoma. Seveda nisva ostala dolžna in sva obrnla in jih napizdila kot to furata 5 na uro, nakar sem jst ta brihtnmu zadigu prazno piksno u glavo. Gor sva spila en pir, pol pa še pet ku je glih zapasal. No jst sem jo pol puhnu na Celjsko stran. Asfalt je držu in je bil ful gorb - sploh v ta drugem ovinku, ko sem fuknu. No pol je že bulš blo. Du prebolda sem prehtel ene tri športake ( pa lude, jst ne vem zakuga nekater sploh mate mutorje - ma kupte si golf dizl), kumarat pa ku je šel na Trbovlsko stran pa mi je reku, da ga je dolčes ful tišu. Jebi ga ma pač fajn auto jebmmu se bi ga jst tud jemu, če bi mel ke več gnarja, pa tri krave več na vrti. U glavnem na enem uvinki je ful dobar pučez letu, pa se mu je nasprot glih možakar z enim kuga pa on ve se na spozna, menda nekim endurotam plavim parpelu. No tip je zgleda dobar vozu, ker je uspešno odrajdal v bližno hosto. Kumarat je ustavu in ga šel iskat, če je treba kaj pomagat - ker obrajta muturiste. Ni ga najdu, najbrž je šel rajš pu host naprej, al je bil pa kumarat tuk pjan de ga ni vidu. U glavnem če ga kdo pozna mu rečte, da se mu kumarat opravičuje in da mu je dolžen enga mrzuga kozla.

No jst pa se od prebolda naprej bul mal spomnem, ker je bla še ena gustilna nek umes. Domov sem hotu čez Trujane, pa so me ustavl policaji, nabutal, pa še za pit mi niso dal, pa tok sem bil žejn. Ne vem zakaj so me šli pod prvo sploh ustavljat sred avtoceste, menda ja ne spet zarad prehitre vožnje matkurba?!?

Mater res bom mogu nehat pit, ker se tkule sploh ne spomnem vseh dogodivščin ob koncu tedna. Ma se drug teden bo res treba nehat.

Na zdravje :beer2:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj zvečer en ovinek lastnonožno spucal, medtem, ko sta se dva modela dvakrat prpelela dol pogledat a sem že gotov, da sta lahko potem še ene dvakrat stvar odpeljala. A je bil kteri od tu :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj zvečer en ovinek lastnonožno spucal, medtem, ko sta se dva modela dvakrat prpelela dol pogledat a sem že gotov, da sta lahko potem še ene dvakrat stvar odpeljala. A je bil kteri od tu  :fight2:

Sm bil en od teh dveh.Pohvalno :OK: .Častim pijačo ko se naslednjič srečamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil en od teh dveh.Pohvalno :OK: .Častim pijačo ko se naslednjič srečamo.

Drži :kva2: samo jaz pijem neosvinčen :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odvozu Marijo... ampak samo enkrat, pa še to na dol, k je blo spotoma :)

Zanimiva kot vedno... edino večrajšnji naliv je nanesu mal svinjarije na cesto, tako da bodte v naslednjih dneh mal bolj previdni :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj si ogledal to čudo od ceste. Ni kaj cesta :OK: sam res ogromno peska in kamneja na cesti (verjetno od naliva). Drgač pa sem srečal bolj malo motorjev. Edino mislim da Buella XB u zlatimi felgnami.

Mogoče kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13.00 videl resnično čudo :eek: na Mariji, cestarji so cesto pometali!!! Res, in to z metlami :OK: . Saj vem, da je to njihova dolžnost, ampak sem bil prepričan, da je to nekaj bajeslovnega. Pohvale komurkoli že, ki je zaslužen. :worship: Seveda pa še naprej priporočam previdnost, malo šlampasti so vseeno bili.

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prvič bil na opevani mariji...res je fajn...izredno lepi ovinki, ki mi zelo lepo ležijo....si bo treba še večkrat vzeti čas za podrobnejšo obdelavo maričke.....

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prvič bil na opevani mariji...res je fajn...izredno lepi ovinki, ki mi zelo lepo ležijo....si bo treba še večkrat vzeti čas za podrobnejšo obdelavo maričke.....

:worship:

Seveda je zravne spadal tudi fotosešn :P

TC - hvala za slike :yea2:

post-5020-1119816420_thumb.jpg

post-5020-1119816445_thumb.jpg

post-5020-1119816466_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!