Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Očitno sm sprožu foto natečaj na temo Marija Reka :P

Drgač pa odlične fotke, R6-Hajmi in Urosh :worship:

Pohvale vama in fotografu :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...sam to so pa res hude slike :worship: ...prosim fotografa da napiše s kako opremo je slikal..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,tako kot se pa tale na Ninji 636,pelje po mariji,jih je pa malo v SLO,videl občutil na lastni koži,pa da ne pozabim,tudi greg570 se zelo lepo pelje,samo čez tega ninjo ga pa ni,gor- dol čez vse ovinke po TAČKAH,res lepo za videti,kako se za njim iskri :OK:

PS;ga ne poznam-resno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,tako kot se pa tale na Ninji 636,pelje po mariji,jih je pa malo v SLO,videl občutil na lastni koži,pa da ne pozabim,tudi greg570 se zelo lepo pelje,samo čez tega ninjo ga pa ni,gor- dol čez vse ovinke po TAČKAH,res lepo za videti,kako se za njim iskri :OK:

PS;ga ne poznam-resno

Svaka mu čast ... :worship: Res v redu poba, pelje se pa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka cast mucek da si se mi pridruzo s fotkami. :kva2: :kva2: kdaj se grema zopet mal vozit kot turista? Poklic me ko bos mel kej casa! :yea2:

LP od Klemena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi kar šel, sam šele ob cca 5-6ih, sm prej na šihtu :(

pod pogojem, da me boš dohajal :hmm:

(zlizanaendurogumapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zadnjič enkrat gor in ko sem že mislil, da mi je par ovinkov ratalo dobro odpeljat, pade mimo mene en model na cestaku z ušesom po tleh. :huh:

Ma da te vse mine :glare: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil pri men en kolesar. In mi je malo pojamral o Mariji Reki...

Prejšnji teden jo je eno popoldne (kot skoraj vsak dan) mahnil gor na Podmejo, seveda z biciklom... :BUA: Rekel je , da se zadnje čase vozijo gor sami norci z motorji in jih je iz dneva v dan več (če je lepo vreme). :fight2: Tik en za drugim v koloni prehitevajo vse živo (tudi v škarje) in se kolenčkajo po ovinkih ter ogrožajo vse kar gre turistično tu čez. Posebej je še povdaril pet motorjev z LJ registracijo (ne vem zakaj). :naughty: Mogoče so mu bili všeč med prehitevanjem drug drugega in iskram na ovinkih... Kdo bi vedel.... :rolleyes:

Bo treba zrihtat tablo v dolini, da je cesta primerna samo za motoriste :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče kaj narobe rekel? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba zrihtat tablo v dolini, da je cesta primerna samo za motoriste  :lol1:

Po sloveniji bi pasalo kar nekaj takšnih tabel :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ne zdi smešno, če se kolesarji okrog mene ogrožene počutijo. Pa da bi si lahko motoristi ceste lastili, se mi zdi tudi skrajno brezobzirna ideja. Brez zamere fanta, se bom potrudil razumeti vajini izjavi kot slabo šalo.

lp DTW B)

p.s.: V dolini bo prej ko slej stala tabla, ki bo opozarjala motoriste na obzirnost do domačinov, ki ob tej cesti živijo in jo v svojem vsakdanjiku uporabljajo, pa naj bo to s samokolnicami ali traktorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dave: jst sem mel v mislih "cesta rezervirana za motoriste", kot dirkališče.. in kar se mene tiče, jih v sloveniji manjka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!