Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

pa kaj majo kolesarji sploh na tej cesti za iskat, saj je sami breg - pa to crkneš da gor prideš. a nebi oni rajši v dolini ostali? :devil:

mislim da jih avti vseeno bolj ogrožajo čeprav je pa res da mi je eden zadnjič na mariji idelano linijo zjebal :angry2:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam v hribih kolesarji nimajo kaj za iskat :angry:

pa si potem seveda ustavil in si ga mal ta čez ušesa :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ce res kdo koga ogroza so to kolesarji ki se furajo s svojimi tankimi kolescki direkt po sredi ceste, (kot da so 6 metrov siroki) da ga niti z motorjam ne mores prehitet kaj sele z avtom. pol pa potrobis pa revez skor pade in skrajno nesramno nakaze sredinca, rekoc naj pazim kje vozim ..... kreteni!

mislim da bi se morali oni zamisliti ne motoristi..... :closedeyes: :nono:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med kolesarji na Podmejo obstaja tekmovanje ''aufzic''. V določenem časovnem obdobju čez poletje tekmujejo v tem kolikokrat kdo pride na Podmejo - evidentirajo se v lovski koči na vrhu Podmeje. Na koncu razglasijo zmagovalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da spremenijo tekmovanje iz vztrajnostnega v adrenalinsko. Naj tekmujejo, kdo večkrat UPA priti na podmejo .) (ko bo lepo vreme)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam včasih kolesarim, tudi na Podmejo in dost kolegov kolesari gor in ne bi rad koga od njih zgubil, tak da se mal umirte pa prihrante take glupe izjave za sebe :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

right... :fight2: ... kdo se pa še danes sploh matra na kolesu? Sej smo v stoletju, ko poznamo motorna vozila :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam včasih kolesarim, tudi na Podmejo in dost kolegov kolesari gor in ne bi rad koga od njih zgubil, tak da se mal umirte pa prihrante take glupe izjave za sebe  :BUA:  :fight2:

se strinjam s teboj, ker sem tud kolesar.

predlagam pa kompromisno rešitev:

Kolesarji naj se vozijo po zasavski strani, motoristi pa po savinjski strani - tako bo volk sit in koza cela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozice na eni strani vukci na drugi.... kak se lepo sliši :P Sam problem je v tem, ker se na vrhu dobimo ob pijači... a se bomo kej pojedli :o ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

basko je pravkar nahranil krdelo volkov in ohranil čredo ovac..

briljantno.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam pa kompromisno rešitev:

Kolesarji naj se vozijo po zasavski strani, motoristi pa po savinjski strani - tako bo volk sit in koza cela  :OK:

:worship: kompromis stoletja :worship:

Če so pa kolesarji iz savinjske strani, naj gredo pa proti Laškem in potem na Trbovlje. Vsaj mal kondicije si bodo nabrali in mal špeha znebil :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel danes mal pogledat, če je še takšna kot je bila ;) . Policajev ni bilo, peska tudi ne, srečal nekaj motoristov in še več kolesarjev <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, včeraj popoldne sem šel pogledat to čudo.

Res je, naselje Marija Reka se začne s tablo, kjer se konča Prebold.

Tu mi je povsem jasno, da je omejitev 50.

Po cca.500m je zadnja hiša na desni strani.

Sledi cca.1,5km lepih ovinkov po gozdu nakar je omejitev 40 kmh, tu je naselje...(4-5 bajt), ki se končajo po cca 300m.

Omejitev se vleče do prvega križišča, to je za igriščem na levi strani, cca 800m.

Sledi cca. 150m, kjer se lahko pelješ 50. Tu se lahko zavije na desno za Dom na Reški planini.

30m za tem križiščem je spet omejitev na 40. Voziš se po 'ravnih ovinkih' in po 400m prideš do bajte. Za bajto je krišišče. Konec omejitve 40 in velja 50 naprej.

Tu se začne vzpon. Do vrha je 5 km in vmes samo ena bajta.

Ostali prebivalci so divje živali.

Ko prideš na vrh je pri lovskem domu konec naselja Marija Reka.

Zdej pa se pel pa polagaj ovinke, če se lohk peleš samo 50!!!!!  :cry:

:xx:  :kva2:

Fantje sej ni tak problem. Enkrat se pelješ na vrh z rezervo, si ogledaš situacijo(kolk in kje je pesek na cesti), pogledaš kje so gestapovci, ogreješ gume pol pa gas. Itak če prideš od daleč ne greš samo enkrat na vrh, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem še jaz tole čudo pogledat. Kakšna pa je cesta Hrastnik -Trbovlje..... na karti zgleda lepo zavita.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem še jaz tole čudo pogledat. Kakšna pa je cesta Hrastnik -Trbovlje..... na karti zgleda lepo zavita.

LP

lepo je zavita.

trbovlje-marija je grdo zavita.

marija-prebold je norooo fajn zavita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi malo na norce v avtih + v smeri iz Hrastnika proti Trbovljam je na voznem pasu na vsakih par deset metrov nekaj hidrantov (tistih kvadratnih al kaj je že to), ki seveda niso v istem nivoju kot asfalt :wacko: . (uh mogoče je pa to med Trbovljami in Zagorjem :hmm: :hmm: - v glavnem, pazi malo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem še jaz tole čudo pogledat. Kakšna pa je cesta Hrastnik -Trbovlje..... na karti zgleda lepo zavita.

LP

Trbovlje Hrastnik pogojno užitna, nazaj živa jeba ker so jaški po sredi ceste v parih in voziš ves čas po železju.

Bolj se splača 2 kroga več po mariji reki nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, res sem jo šel sprobat (Marijo reko), in je res MARIJA :kva2: :yea2:

Je pa tam pri bogeku podobna secna kot na ridah na ograji. Folk čiča in se meni. Tuli pa nonstop kdo gor in dol, tko da pomoje še gobe ne bodo rastle. :grrr Pa domorodci tud mal postran gledajo, sem imel občutek, da je imel tist stric ob cesti vile z čudnim namenom v roki, ker ni blo ne gnoja ne sena zraven :hmm:

Res je super. Pa še nove gume :wub: držijo kot lim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobra cesta. Tudi jaz sem bil danes gor, pa sem se kar 4X peljal gor pa dol :OK: :OK:

Edino škoda je, da v naši okolici ni take ceste, ker potem bi bila guma bolj enakomerno izrabljena :grim

Danes sem naredil 260km vključno z tistimi 40-timi na Mariji :OK:

Še pridem kaj okoli :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes gor :OK: Ceste so na nekaterih predelih še mokre. Deževje ni naneslo nič peska razen na enem ovinku, kjer sem ustavil in ga spucal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je dobr ni slabo :D dons sm jo naskoču,prasico in je res fajn...za mojo mofo tud cesta s trbovelj gor ni švoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej recem, druzga kot da je na mariji reki ostal nekaj mojih drsnikov :Dhehe

lP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!