Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Danes sem odkril MARIJO. Noro dober asvalt, v dolini policaji, pa ful folka na cesti (na motorjih valjda :OK: ). Je bila taka uživancija, da jo je bilo treba dvakrat prevozit.

Edino en ovinek me je malo zjebal :hmm: , in to tisti, na katerem je bila ena motoriska s črno Kawo Z650 na odmoru. Ampak ni bilo nič hudga, hvala bogu, upam pa tudi, da se tista mororistka ni preveč ustrašila. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes spet gor, fino fajn, je pasalo ker je cela cesta v senci in ni tolko vroče.

Ampak me je pol malo minilo, ko sem videl pušeljc pa sveče na enem ovinku :trance_33_sleep:

pa še smrkci so streljali, ravno na uni ravnini, kjer je serija lepih preglednih ovinkov, pa omejitev 40 :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes spet gor, fino fajn, je pasalo ker je cela cesta v senci in ni tolko vroče.

Ampak me je pol malo minilo, ko sem videl pušeljc pa sveče na enem ovinku :trance_33_sleep:

pa še smrkci so streljali, ravno na uni ravnini, kjer je serija lepih preglednih ovinkov, pa omejitev 40 :fight1:

...streljali in ranili mene.... , bom pač dva petka doma ostal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste pa bili gor :?

Jaz sem bil gor okrog 17h pa se je ful dogojal :kva2:  :kva2:

ob ene 3h,4h se mi zdi :hmm:

bath,tist motor je Z750 :angry: a fejst ponos trpi,k si lih pred motoristko zajebu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bath,tist motor je Z750 :angry: a fejst ponos trpi,k si lih pred motoristko zajebu :D

Sori no, Z750 je bil :slap: my mistake.

Malo me je presenetla, ker sem jo že v soboto videl, ko mi je sledila od Celja vse do Kranja. Pa če se prav spomnim, me je letos enkrat že sledila od LJ do Kačjih Rid. Valda sem malo :eek: gledal.

Ponos bo preživel, je bil že večkrat v hujših situacijah. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori no, Z750 je bil :slap: my mistake.

Malo me je presenetla, ker sem jo že v soboto videl, ko mi je sledila od Celja vse do Kranja. Pa če se prav spomnim, me je letos enkrat že sledila od LJ do Kačjih Rid. Valda sem malo  :eek: gledal.

Ponos bo preživel, je bil že večkrat v hujših situacijah. :fredy:

po moje, da bo to era z motosveta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, a sem že povedal, da je cesta od včeraj polna peska in blata, pa olje je na vsakem ovinku, policaji pa stojijo namesto dreves! Se ne splača gor hodit! :grrr

Joj chris, še tega se nam manjka, da začnejo taka prikupna dekleta gor hodit. Že zdaj je gneča... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, a sem že povedal, da je cesta od včeraj polna peska in blata, pa olje je na vsakem ovinku, policaji pa stojijo namesto dreves! Se ne splača gor hodit! :grrr

Joj chris, še tega se nam manjka, da začnejo taka prikupna dekleta gor hodit. Že zdaj je gneča...  :grim

Hmm, a se bojiš za svoj samski stan? :oops:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, a sem že povedal, da je cesta od včeraj polna peska in blata, pa olje je na vsakem ovinku, policaji pa stojijo namesto dreves! Se ne splača gor hodit! :grrr

Joj chris, še tega se nam manjka, da začnejo taka prikupna dekleta gor hodit. Že zdaj je gneča...  :grim

Aha in tako je takoj treba anti-reklamo narest, ane :P

Jest bom že pršla še gor, ne boj se - za eno je pa še plac ;)

Pa da kakšno rečeva z žverco (kot sva si obljubili ;) ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, baje je včeraj zvečer tam pihalo, pa je vseh ovinkih asfalt odneslo. Ni več za hodit gor. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočem sicer nobenem po živcih plezat ampak a se je tolk težko enkrat normaln peljat da vidiš kolk je peska in kolk polcajev pa pol tiščat? Jst ponavad tko delam, itak je MerryRiver prekratka sam za enkrat... Pol pa vsi :eek: gledate ko vam Gestapovci piltke pišejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me je presenetla, ker sem jo že v soboto videl, ko mi je sledila od Celja vse do Kranja. Pa če se prav spomnim, me je letos enkrat že sledila od LJ do Kačjih Rid. Valda sem malo  :eek: gledal.

Ja, jst sm bla :surrender: .................. a ja... :slap: .. sej so že povedal... Se opravičujem, moderatorji, prosm, da zbrišete tole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tud... A ima kdo kake fotke, da vsaj tuki vidm, kako je?  :?

ko pa ti prideš gor, pa jst tud pridem, te častim eno pijačo gor na vrhu, to naj ne zveni kot povabilo ampak edino tam dam za rundo, ker je zelo poceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa ti prideš gor, pa jst tud pridem, te častim eno pijačo gor na vrhu, to naj ne zveni kot povabilo ampak edino tam dam za rundo, ker je zelo poceni!

:o :o a veš da ne smeš tega nikoli ženski rečt :topic:

a zato tako rad hodiš na Marijo jaz sem pa mislil, da hodiš zaradi ceste in družbe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj bil gor in je bla cist prazna. sem kr :eek: pogledal. Ja nc, pol sem si jo pa privoscu, veckrat. :OK: :OK: Pa ni mela nc proti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato tako rad hodiš na Marijo jaz sem pa mislil, da hodiš zaradi ceste in družbe :whistle:

zdej si me pa dobu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam bom jest chris gor prpelov, ce vam jo le rata prepricat da bo pol gor pocakala da jest ene dvakrat naskocm marijoreko :D

No sej baje neki ponudbe za pjaco padajo, bo pa pila ta cas :OK:

LP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu, vsi na Marijo pa na ride, so vsaj ostale dobre ceste in ovinki prazni, pa še smrkcev drugod ni, ker vas tam pazijo :lol1:

Samo kaj ko pol še fletne punce tam visijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam bom jest chris gor prpelov, ce vam jo le rata prepricat da bo pol gor pocakala da jest ene dvakrat naskocm marijoreko :D

No sej baje neki ponudbe za pjaco padajo, bo pa pila ta cas  :OK:

LP;ROck

Hja, kaj pa če bi se Chris slučajn hotla tud po ovinkih popeljat?

No, če bo dobra družba, se vožnji tud odpovem ;)

Naskakoval boš pa ti koga druzga, ne ceste oz. katere koli Marije :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko moj vtis na Marijo reko, še bom šel zakon, sam bojda policaji radi strelajo, pa ne kozle, ampak prehitre, kako je kj stem??????? Drgač pa men je ušečno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!